Мама глади и пере, НОЕМВРИйче скоро вкъщи ще реве - тема 9

  • 41 659
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 430
Магнифлекс особено, ако чакате първо дете и искате второ след време
Баткото спа на него, бебка сега ще го ползва и аз съм спала като бременна на земята върху него
Много е удобен, заслужава си парите

# 61
  • Мнения: 151
Ние взехме от метро Памперс Premium Care. Пакета е 72 бр. - 28лв, а ако вземеш 2 пакета цената пада на 24лв.
Относно дрешките почти всички сме ги вземали 56- и размер... А ако се наложи бабите ще бягат за по- малки  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 141
Аз искам да попитам какво мислите за нагреватилите за шишета . Аз мисля да си купя но искам да разбера и вашето мнение? А за какви люлки говорите?

# 63
  • Мнения: 5 037
Аз искам да попитам какво мислите за нагреватилите за шишета . Аз мисля да си купя но искам да разбера и вашето мнение? А за какви люлки говорите?
Нагревател не съм ползвала с каката,защото бяхме на кърма.Ще ти трябва ,ако сте на АМ.
Ето за такива люлки,но моята е на батерии.
Скрит текст:

# 64
  • Мнения: 151
А има ли разлика между шезлонг и люлка?  Confused Confused

# 65
  • Мнения: 141
Много благодаря . А ако имам шезлонг предполагам ,че няма да ми трябва люлка или ще ми трябва?

# 66
  • Мнения: 2 358
Има, шезлонгът си е полегнало столче
Скрит текст:
въпреки, че моята люлка е с шезлонг, който може да се свали и да си се ползва отделно. Лично аз съм страшен фен на люлката, не съм прекалявала с нея, но я ползвах в трудни моменти и много ми помагаше...

Нагревател за шишета почнах да използвам когато почнахме да се захранване, към 7-мия месец и то го ползвах за съвсем кратко време. Не е лоша придобивка, но и без нея може

# 67
  • Мнения: 240
  И аз се замислям за тия люлки с батерийте, хем е като люлка, хем като шезлонг. Мисля да я поръчам от продавалника.

# 68
  • Мнения: 5 037
  И аз се замислям за тия люлки с батерийте, хем е като люлка, хем като шезлонг. Мисля да я поръчам от продавалника.
И аз моята я взех от там.Ако намериш изгодна на ток и батерии,ще е по-добрия вариант.Много бързо се изхабяват батериите и по-добре е да има опция за ток.

# 69
  • Мнения: 240
 За ток и батерия не бях се замисли, твоята каква е , за колко я взе? Мисля да не давам много пари, ако не я ползваме да ни ме е яд. С баткото имах от тия със сенника, така си стоеше, почти не я ползвах ме, но я взеха за племеника и къде изчезна след това, никой не знае.

# 70
  • Мнения: 71
Добро утро!  Hug
2 часа чета ли чета, по-активна бях във ФБ напоследък, записвам се и желая на всички ни да сме здрави и да пълним новата тема само с добри новини.
Този четвъртък ще се отчета..миналата седмица бяхме 2644g. с главичката надолу и мнооого швръглив и въртелив Simple Smile
Гледам, че коментирате бръсненето...аз също се замислих и реших, че ще ударя 1 контра точно преди да тръгнем за болницата, дано да имам време.
За чехлите- 2 чифта най-добре (баня и топленки).
Снощи изгладих изпраните с Персил бебе дрешки и с ММ подредихме всичко що е new born. От към жилетки сме зле, сега чакам да отворят Jumbo и отивам да накупя някои набелязани неща (бях пускала снимки във ФБ) и ако има и топли жилетчици да взема...
Хубав ден от мен и моето момченце, ще се включваме по-често Simple Smile

# 71
  • Мнения: 20
Мами да ви се похваля с придобивките които купихме вчера.Имаме си вече легло;матраче;ваничка със стойка; хавлиики и играчки за леглото. Остана днес да изберем комплекта обиколник с чаршафчета.Всичко взехме от Хиполенд и съм много доволна. baby_neutral

# 72
  • Мнения: 5 037
За ток и батерия не бях се замисли, твоята каква е , за колко я взе? Мисля да не давам много пари, ако не я ползваме да ни ме е яд. С баткото имах от тия със сенника, така си стоеше, почти не я ползвах ме, но я взеха за племеника и къде изчезна след това, никой не знае.
Като тази,но моята е зелена.
Скрит текст:
Гледах да е от моя град,за да мога да я видя и да я пробвам.Взех я за 30лв.

# 73
  • Мнения: 240
  Супер, и аз ще търся такава. Благодаря ти.

# 74
  • Мнения: 141
Аз имам още един въпрос . В спалнята се топлим с климатик а той много изсушава въздуха и съм решила да си взема овлажнител за въздух.  Искам да питам по опитнати майки ползвали ли са и дали биха ми препоръчали марка. Сега съм харесала един на чико но се пак искам и от вас мнение. Как се ползват?кога се пускат ?

Общи условия

Активация на акаунт