Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 835
  • 761
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 659
Момичета, препоръчайте ми машина за кафе. Искам автомат, но вкъщи само аз пия кафе и не ми е оправдано  Rolling Eyes . Та препоръчайте ми кафе- машина "с врътка".
И тази с капсули ли е? http://www.amazon.de/Bosch-TAS4502J10-Jubil%C3%A4ums-Edition-Mul … rds=kaffeeautomat

Тази ти препоръчвам,от началото на годината я имаме и съм много доволна:
http://www.amazon.co.uk/Philips-HD8323-38-Saeco-Espresso/dp/B00F … lips+Saeco+Poemia

# 76
  • Мнения: 4 920
Евтин органичен течен сапун. Не съм го ползвала и не знам дали е хубав. Мернах го и го пускам http://www.amazon.co.uk/Organic-Surge-Gentle-Meadow-250ml/dp/B00 … 29757&sr=1-44

# 77
  • Мнения: 714

slaveia, благодаря и на теб   bouquet
Имаше на много добра цена спортни сутиени в склада, но 40 D, така че при това положение ще търся други.

# 78
  • Мнения: 4 920
Малко намлени неща, които мернах.

http://www.amazon.co.uk/Andrew-James-Professional-Includes-Warra … 33904&sr=1-51 сокоизтисквачка

http://www.amazon.co.uk/Brita-Marella-Cool-Water-Filter/dp/B006Z … 33904&sr=1-58 кана Брита

http://www.amazon.co.uk/Bosch-TAS2002GB-Tassimo-Beverage-Machine … 34064&sr=1-87 кафемашина

http://www.amazon.co.uk/VonHaus-Designer-Habitat-PREMIUM-Bracket … 33784&sr=1-14 стойка за плазма. На същия търговец има и по евтина.

http://www.amazon.co.uk/Screen-Allwinner-1-0GHz-Android-Tablet/d … 2054&sr=1-199 таблет някакъв, има го и в розаво, също намален.

http://www.amazon.co.uk/Unisex-Ladies-Winter-Screen-Gloves-black … 2054&sr=1-211 магически ръкавици. Ако някой от Русе поръчва да ме има и мен в предвид с една бройка  Mr. Green

http://www.amazon.co.uk/Russell-Hobbs-15081-Steamglide-White/dp/ … 4550&sr=1-182 ютия

Има също възглавници и олекотени завивки доста намалени, но там съм гола вода и нищо не разбирам. Ако някой мерне нещо хубаво, качествено и евтино, моля нека псодели.

http://www.amazon.co.uk/Linens-Limited-Reversible-Duvet-Double/d … 5626&sr=1-733 това мисля шалте се води  newsm78

В общи линии за тази вечер толкова.

# 79
  • София
  • Мнения: 9 850
Пускат ли зимни обувки при намаленията на черния петък? Всякакви неща ли пускат всъщност?

# 80
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 824


http://www.amazon.co.uk/Linens-Limited-Reversible-Duvet-Double/d … 5626&sr=1-733 това мисля шалте се води  newsm78

В общи линии за тази вечер толкова.

Не е шалте - плик 200/200 с 2 калъфки е,100% микрофибър  Peace

# 81
  • Мнения: 1 353
някой купувал ли е олекотени завивки? дали си струва  newsm78
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000UTKO84/ref=ox_sc_act_titl … id=A21Z4NV605ZI5E

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 762
Момичета, препоръчайте ми машина за кафе. Искам автомат, но вкъщи само аз пия кафе и не ми е оправдано  Rolling Eyes . Та препоръчайте ми кафе- машина "с врътка".
И тази с капсули ли е? http://www.amazon.de/Bosch-TAS4502J10-Jubil%C3%A4ums-Edition-Mul … rds=kaffeeautomat

Тази ти препоръчвам,от началото на годината я имаме и съм много доволна:
http://www.amazon.co.uk/Philips-HD8323-38-Saeco-Espresso/dp/B00F … lips+Saeco+Poemia

аз имам тази http://www.emag.bg/espreso-mashina-delonghi-ec-200-cd-r-chna-ust … 0cd/pd/D6954BBBM/   
прави много хубаво каффе ,взех я намалена на 143 лв .За цената си е много добра .

# 83
  • Мнения: 4 920
http://www.amazon.co.uk/Duronic-AF1-Healthy-Fryer-Multicooker/dp … 136&sr=1-1072 намален мултикукър

http://www.amazon.co.uk/Aqua-Optima-Evolve-30-Day-Filter/dp/B004 … 295&sr=1-1167 Филтри съвместими с Брита

Интересно защо днес няма дневни сделки  newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 5 596


http://www.amazon.co.uk/Linens-Limited-Reversible-Duvet-Double/d … 5626&sr=1-733 това мисля шалте се води  newsm78

В общи линии за тази вечер толкова.

Не е шалте - плик 200/200 с 2 калъфки е,100% микрофибър  Peace
duvet е олекотена завивка, но според мен е малка за двойно легло.

# 85
  • София
  • Мнения: 6 153
някой купувал ли е олекотени завивки? дали си струва  newsm78
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000UTKO84/ref=ox_sc_act_titl … id=A21Z4NV605ZI5E

Точно тази марка не съм взимала,но съм купувала от амазон. http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000FFUMZ8/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1 Взех 13,5 изключително доволна съм, зимата ми е перфектно,топло,лека завивка,забравям какво е да ти е студено. За пролет -есен не е удачна защото завирам под нея. Допълвам,че съм изключително зиморничав човек. Взех я преди 2 години за 16 паунда.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 614
И на мен ми отказаха поръчката за евтиното ски яке. Имало грешка в цената от страна на продавача.
Аз какво съм виновна, че някой е объркал цената?! Има ли такава практика да отказват поръчките?
Не трябва ли да компенсират клиентите си по някакъв начин?
 Много некоректно от страна на този търговец...

# 87
  • Мнения: 480
Кога е този Черен петък?

# 88
  • София
  • Мнения: 47 987
Самият ден тази година е 28 ноември.
(последният петък на ноември се пада по принцип).

# 89
  • Мнения: 480
Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт