Звездни компромати-219 част

  • 64 096
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • София
  • Мнения: 23 123
Лурдес беше невероятно красиво дете. Но аз и сега много я харесвам.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Тази Амал само кокаляк  Rolling Eyes Джорджито няма кво да щипне.Особено с тая тясна пола...като скелет е на фона на по-пищната жена отзад.Чудя се как толкова млада е успяла да игради такава завидна кариера Thinking

# 693
  • София
  • Мнения: 8 156

Ако някой ден имам син и го видя с такива панталони, лично ще му ги нарежа на малки лентички

# 694
  • Мнения: 486

Ако някой ден имам син и го видя с такива панталони, лично ще му ги нарежа на малки лентички

 hahaha И аз така  Laughing

# 695
# 696
  • Мнения: 5 646
Ами нали тя си го е избрала и добавила  Crazy
Рождено й е. Беше си снимала и пуснала в нета шофьорската книжка, та явно наистина така са я кръстили.

# 697
  • Мнения: 4 120
 То може и след това да си е сменила името, да не и е рождено. Ей нашият Манчестър от Свищов още води някакви дела Mr. Green

# 698
  • Мнения: 5 646
Едва ли, тя преди дни стана на 18 - по този повод си беше снимала и книжката, защото сега я е взела.

# 699
  • Мнения: 1 124
Бях го чела това за името http://www.vsekiden.com/159426

# 700
  • Мнения: 1 455
Лурдес беше невероятно красиво дете. Но аз и сега много я харесвам.

Да, има смугла красота.
Спокойно може да изиграе младата Фрида Кало.
Скрит текст:

Скрит текст:

# 701
# 702
  • Мнения: 3 677
Амал Клуни малко ми напомня на Джаки Кенеди





   не е случайно.. Sunglasses

   

# 703
  • Мнения: 2 453

И на мен така ми мирише  Laughing.

# 704
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Гледах Минчев сутринта при Гала и ме потресе с изказването си за Ива Екимова. Сравни общуването си с нея, с ''пикане върху стълб''. На въпроса защо на нейното рамо е плакал, това беше отговорът - като ти се доходи, не гледаш на кой стълб точно го правиш. Отвратително.

п.п. Ми не си заслужава, но много се подразних от последната й изява и не можах да се стърпя.  Blush

Две предавания си позволих да гледам , там имаше сцени на утешаване на Е.М.  Laughing и Ива Екимова като утешител приличаше баш на стълб  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт