Звездни компромати-219 част

  • 64 105
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Лурдес беше невероятно красиво дете. Но аз и сега много я харесвам.

Да, има смугла красота.
Спокойно може да изиграе младата Фрида Кало.
Скрит текст:

Скрит текст:

Да  Peace точно това си помисих и аз.

Карсавица  Peace

# 706
  • Мнения: X
Алиша Кийс

Ник Кенън

Джъстин Теру

Ръсел Бранд

Ема Стоун в шоуто на Джими Фалън

Брад Пит

Наоми Уотс

Джош Дюамел в благотворителна инициатива  Heart Eyes

Жизел

бебчето на Кели Кларксън , Ривър Роуз , с подаръка си от Миранда Ламбърт , бебчо с тати  Heart Eyes



# 707
  • Мнения: 1 380

Николета дали прави нещо без телефон в ръка  Thinking?
Хубава е иначе.
А какъв се води този цвят?

# 708
# 709
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Много ги харесвах като двойка , не афишираха личният си живот , не бяха светски така да се каже.
Интересно за 12 години заедно как едно дтенце не сътвориха  Rolling Eyes  дали е тяхно желание или са имали проблем  Rolling Eyes

# 710
# 711
  • Мнения: 3 181

Много ги харесвах като двойка , не афишираха личният си живот , не бяха светски така да се каже.
Интересно за 12 години заедно как едно дтенце не сътвориха  Rolling Eyes  дали е тяхно желание или са имали проблем  Rolling Eyes
Май Енрике е имал някакъв проблем с обвързването, т.е. да е за цял живот/ дължало се на баща му, който изоставил майка им/ . Предполагам на Ана вече и е писнало от 12г. никакви промени, визирам брак и дете

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

Много ги харесвах като двойка , не афишираха личният си живот , не бяха светски така да се каже.
Интересно за 12 години заедно как едно дтенце не сътвориха  Rolling Eyes  дали е тяхно желание или са имали проблем  Rolling Eyes
Май Енрике е имал някакъв проблем с обвързването, т.е. да е за цял живот/ дължало се на баща му, който изоставил майка им/ . Предполагам на Ана вече и е писнало от 12г. никакви промени, визирам брак и дете

Не знаех, че са се женили. Доколкото съм чела тя е искала брак и деца, а той се е дърпал. Явно е клекнал да се ожени за нея, обаче не му е стигнала смелостта да стане баща. Тя пък 12г. ще търпи мъж, който й демонстрира нежелание за обвръзване и прави всичко с триста зора. Мерси такава измъчена връзка. Добре са направили, че са се разделили. Ана да си търси "нормален" мъж, а Енрике да си остане в измисления си свят.

# 713
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Не знаех, че са се женили. Доколкото съм чела тя е искала брак и деца, а той се е дърпал. Явно е клекнал да се ожени за нея, обаче не му е стигнала смелостта да стане баща. Тя пък 12г. ще търпи мъж, който й демонстрира нежелание за обвръзване и прави всичко с триста зора. Мерси такава измъчена връзка. Добре са направили, че са се разделили. Ана да си търси "нормален" мъж, а Енрике да си остане в измисления си свят.

Не знам да е демонстрирал  Rolling Eyes в моите очи или това което показваха де бяха стабилна двойка дори без деца  Peace  нямаше скандали , светско люстро али балИ  Wink
Не знам каква е причината за раздялата , но евала им правя че не окепазиха с покзаен светски живот  Grinning
За Анна въпреки скандалнта и младост  и титулувана за сеХ символ , също страхотно впечатлемние остава тя от тази си връзка  Peace

# 714
  • Мнения: 5 892
Да ви припомня недоразумението на природата и пластичната хирургия Гентиана Халити Не отваряйте преди сън, страшно е!

# 715
  • Мнения: 4 120
 Добре, де, защо им правят веждите така. Има си симетрия в лицето която трябва да се спазва. Тя беше хубавка преди няколко години.

# 716
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
Скрит текст:

Николета дали прави нещо без телефон в ръка  Thinking?
Хубава е иначе.
А какъв се води този цвят?

Неонов корал  Blush

# 717
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Скрит текст:

Николета дали прави нещо без телефон в ръка  Thinking?
Хубава е иначе.
А какъв се води този цвят?

Неонов корал  Blush


Днес ще се пазарува  Embarassed
Скрит текст:
Е няма да е като нейното, със сигурност, но видях, че има на Флормар, дано го намеря, цвета е страхотен!!!

# 718
  • Мнения: 1 380
Скрит текст:

Николета дали прави нещо без телефон в ръка  Thinking?
Хубава е иначе.
А какъв се води този цвят?

Неонов корал  Blush


Днес ще се пазарува  Embarassed
Скрит текст:
Е няма да е като нейното, със сигурност, но видях, че има на Флормар, дано го намеря, цвета е страхотен!!!
Кои други освен Флормар предлагат този цвят ?

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Добре, де, защо им правят веждите така. Има си симетрия в лицето която трябва да се спазва. Тя беше хубавка преди няколко години.

То само веждите да бяха. Пълна уродщина. Направо не мога да допусна кой нормален мъж ще си легне с това "нещо".

Тези пък нещо не мога да ги възприема като двойка
http://lifebg.net/%D1%8F%D0%B2%D0%BE%D1%80-%D0%B1%D0%B0%D1%85%D0 … /?xjt=1&fbp=1

И още една нова двойка, но не е ясно дали е вярна новината. Твърдят, че Зак Ефрон ходи с тази. Доста ми е грозновата
http://glamour.bg/%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D0%B5-% … 1%80%D0%BE%D0%BD/

Последна редакция: чт, 16 окт 2014, 10:27 от miss july

Общи условия

Активация на акаунт