Намаления 2014 - есен/зима

  • 114 128
  • 735
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 44 271
20% намаление от обявената цена на завивки и възглавници от 24 до 30 ноември. -икеа

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 14:26 от Angel_Dust

# 586
  • Sofia
  • Мнения: 15 587
   Здравейте, мили дами! Hug

   Имам въпросче, понеже в парфюмната тема една услужлива съфорумка ми подшушна, че утре, по случай Черния петък, ще има големи намаления в BeautyZone, Douglas и Sephora – интересува ме, отстъпките за всички продукти ли ще важат (искам за закупя конкретно един мъжки парфюм) и необходимо ли е наличието на някакъв специален талон или клиентска карта, за да мога да се възползвам?

   Също, искам да знам дали намалението ще важи и за всички магазини от веригата Peek&Cloppenburg и дали ще обхваща всички предлагани от тях стоки?

   Благодаря предварително, на който се ангажира да ми отговори!  bouquet

# 587
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте,
в Спорт депо ще има 30% на всичко в петък  Peace


Пише  ДО 50 % . Peace

# 588
  • София
  • Мнения: 1 835
20% намаление от обявената цена на завивки и възглавници от 24 до 30 ноември.
Къде това?

# 589
# 590
  • Мнения: 31 355
Да и то не се знае точво в колко часа сутринта ще пуснат сайта с намаленията.

Чух по радиото на рекламата, че намаленията ще започнат от 5 часа сутринта.  Peace
А браво, супер благодаря ти! Hug  bouquet

Коте, за Peek&Cloppenburg нищо не съм чула аз досега.
За другите неща вече отговорих.

# 591
  • Мнения: 4 066
Аз разбрах за 6.30. Миналата година беше към 7 някъде.

# 592
  • София
  • Мнения: 44 271
20% намаление от обявената цена на завивки и възглавници от 24 до 30 ноември.
Къде това?
Ааа не каква съм бяла птица - Икеа

# 593
  • Мнения: 3 181
В Мол Сердика, какви книжарници има?
Хеликон намира ли се, искам да се възползвам от утрешното им намаление? Или да минавам през книжарницата до Витошка

# 594
  • Berlin
  • Мнения: 11 308
Р&С мисля, че правиха след Нова година допълнителното намаление с талони. Иначе там винаги си има намалени неща малко или повече.

# 595
  • София, България
  • Мнения: 2 222
В Мол Сердика, какви книжарници има?
Хеликон намира ли се, искам да се възползвам от утрешното им намаление? Или да минавам през книжарницата до Витошка

Някой беше писал преди няколко страници за намаление в книжарница, но сега не го намирам - за Хеликон ли ставаше въпрос  newsm78

# 596
  • Berlin
  • Мнения: 11 308
Хермес

# 597
  • Мнения: 3 181
В Мол Сердика, какви книжарници има?
Хеликон намира ли се, искам да се възползвам от утрешното им намаление? Или да минавам през книжарницата до Витошка

Някой беше писал преди няколко страници за намаление в книжарница, но сега не го намирам - за Хеликон ли ставаше въпрос  newsm78
а аз защо съм останала с впечатление, че е Хеликон. Хеликон или Хермес ще са с 40% намаление утре?
По радиото чух, в Пепина М, от петък до неделя намаление 30% на нова колекция и 50-80% на стара.

# 598
  • София
  • Мнения: 3 883
Peek&Cloppenburg вчера в The Mall видях 20%,но не съм влизала.Днес в пощата имаше флайер за 20% на определени марки до 07.12 - Jake*s, Review, Montego,Mariposa, MCNeal, Cristian Berg,Marco Pecci.

# 599
  • Мнения: 1 754
Някой беше писал преди няколко страници за намаление в книжарница, но сега не го намирам - за Хеликон ли ставаше въпрос  newsm78
а аз защо съм останала с впечатление, че е Хеликон. Хеликон или Хермес ще са с 40% намаление утре?
По радиото чух, в Пепина М, от петък до неделя намаление 30% на нова колекция и 50-80% на стара.
[/quote]

за онлайн поръчки отнася ли се?

Общи условия

Активация на акаунт