Великобритания - тема 54 Есенно Зимна

  • 51 058
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • UK
  • Мнения: 3 959
Има специален номер за хора, говорещи само уелски, иначе си е един за цялото ЮК.

# 706
  • Англия
  • Мнения: 1 015
Не беше ли да си работил 26 седмици, когато си в 25-та г.с?

# 707
  • Мнения: 2 352
Има специален номер за хора, говорещи само уелски, иначе си е един за цялото ЮК.
Това го видях, но не бях сигурна. Благодаря.
А къде отиваш на интервю, в най-близкия до твоето населено място Job center ли? Казаха ми че за Wales ще ни пратят в Neath, независимо къде живея?

# 708
  • UK
  • Мнения: 3 959
Поне тук е най близкия до адреса. Да не би да няма други по близо? Обади се утре и те ще ти кажат. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 2 352
Ами честно казано не знам, не сме се обадили още защото ни казаха че на интервюто ще искат да покажем, че имаме банкова сметка, а понеже все още нямаме - не сме се и обадили. Може би и в нашия случай ще се окаже че е най-близкия, не знам още. Във всеки Job center ли може да се проведе интервю или административно районите са обединени и примерно интервюто се провежда в един два града за целия Wales?

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 01:09 от amamamama

# 710
  • Мнения: 444
Ами честно казано не знам, не сме се обадили още защото ни казаха че на интервюто ще искат да покажем, че имаме банкова сметка, а понеже все още нямаме - не сме се и обадили. Може би и в нашия случай ще се окаже че е най-близкия, не знам още. Във всеки Job center ли може да се проведе интервю или административно районите са обединени и примерно интервюто се провежда в един два града за целия Wales?


На интервюто - лична карта или паспорт плюс реферънс летъра, който ще ти пратят до няколко дни след букването на интервюто. Банкова сметка не съм чула да искат  #Crazy
А как ще си отвориш банкова сметка като нямаш с какво да докажеш адрес? Някак се губи последователността в реда, който са ти казали.. Звънкай смело и запазвай час за НИН, че процедурите не са съвсем кратки и отнемат време.  Peace  bouquet

# 711
  • Мнения: 984
Аз имам НИН от една седмица. Сметка не са ми искали.
Мен ме викнаха в Оксфорд, мъжът ми ходи до Слоу
Питаха ме дали е възможно да отида до Оксфорд и ме пратиха там. Не знам дали може да поискаш конкретен офис.

# 712
  • UK
  • Мнения: 3 959
Банкова сметка няма да ви искат, смело запазвай час утре, няма защо да го отлагаш. Ще ти искат възможно най много документи, доказващи че ти си ти, но ако не си носиш примерно акта за раждане няма да е проблем, аз имах само лична карта и писмото, което те ти пращат след като си запазиш час, което им служи за доказателство за адрес. После с писмото с НИН можеш да си направиш сметка - повечето банки не го приемат, но в Барклис е най лесно, там го приемат.

# 713
  • Мнения: 2 352
Много ви благодаря, ама много. Ще имам доказателство за адрес до два дни предполагам защото сега се нанасяме на адреса и чакаме сметки и договор за наем, акт за раждане нося триезичен, брак също. Днес ще звъним, дано всичко е ок.

# 714
  • UK
  • Мнения: 3 959
Те ще ти пратят писмо с датата на интервюто (казват ти я и по телефона), друго не им трябва като доказателство за адрес. Не забравяй да носиш писмото на интервюто. И лична карта, шофьорска книжка, паспорт, каквото имаш. Интервюто е само формалност, за да те видят, че си ти, не се притеснявай за него.

# 715
  • Мнения: 2 352
Девойки, много ви благодаря. Обадих се, дадоха ми номера за мен и мъжо, казаха да звънна малко по късно за насочването на интервю. Не казаха че ще ми пратят писмо сега но казаха да носят доказателство за адрес и лична карта на интервюто. Само като си представя че изгубихме месец докато се обадим заради това че някой нещо не е разбрал...ама нищо всяко зло за добро. Дано всичко се нареди. Хахахахаххаха да знаете как съм търчала с телефона в ръка до втория етаж за да си проверя датата на пристигане с ферибота докато си диктувам имената буква по буква.....

# 716
  • Мнения: 284
Момичета, един въпрос относно подарък за 6 годишна госпожица. Има ли нещо популярно в момента за тази възраст.  Мислех си за twister, на нея със сигурност ще и хареса, но дали ще си намери компания Simple Smile. Предполагам, че няма голяма разлика в игрите на децата, но все пак може би има някакви модерни в момента неща.

# 717
  • Мнения: 377
Куклата Елза от Frozen. В общи линии всичко от анимационното филмче е вървежно. Аз я подарих на моята племенница, която е на 7 и много й се зарадва. Тя е на 7 години. Е живее в България, но популярността на филмчето тук е дооооста по-голяма. Сега даже гледах куклите Елза и Ана от Frozen ги има по 16 паунда в Argos има ги и в Сейнсбърис.

# 718
  • Лондон
  • Мнения: 449
Миа, хареса ли ви мача? Ние имахме супер места, но Мъри падна много бързо, така ми се гледаше още един сет... Само да имах време и пари, бих си изкарала цялата седмица в O2 Simple Smile

Като прочета за наемите извън Лондон, и ми става лошо, не че не знам разликите, но като го прочетеш черно на бяло  ooooh! и като знам как нашият пак ще тръгнат да го увеличават след някой месец Tired

За подаръци за 6 годишни освен loom bands и всичко на тема Frozen, друго специфично не се сещам... Моята дъщеря frozen го преживя вече, сега си е поискала за Коледа " Rang Rover toy big car"  Laughing измежду другите дреболии, та сега ще трябва да почвам да търся...

# 719
  • Мнения: 2 352
Явно насрочването на интервю е трудното защото вече два пъти звъня и ми казват че нямат часове Sad

Общи условия

Активация на акаунт