"Системата минус 60"- тема №46

  • 71 387
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 576
Аз днес съм супер щастлива,тази сутрин се притеглих и съм -1,200  newsm44

Днес не бях системна,понеже бях на работа и там нямаше как да ям.Всъщност не съм обядвала,а докато се прибера и  часът за вечеря беше минал.Та няма как и да вечерям,сега пия чай и по после може да изпия още един и това ще ми е.

# 61
  • Мнения: 195
Браво за минусите на всички.
Менюто за днес:
З: 2 ръжени филии с чисто масло и колбас, чаша чай
О: шаран + салата (късен, защото бях в командировка)
В: липсваща (не бях огладняла заради късния обяд)
Тия дни не знам как все така става, но все попадам на хора и ситуации, където се говори за килограми и ми се подиграват  newsm45 Не искам да съм дебела!!!!!!!!И много се радвам, че си открих своя режим  Peace

# 62
  • Мнения: 850
Eva_bg зарежи ги, не им обръщай внимание. Знаеш ли, човек много странно е устроен. Ако му кажат 10 комплимента и 1 обида... той ще мисли само за обидата. Обаче ако осъзнае, че всичката болка, която изпитва всъщност не му я причиняват от вън, а сам той си я причинява, нещата с променят.
Сигурна съм, че злословниците дори и да са осъзнавали какво са казали, вече са го забравили. Махни болката от себе си, не се наранявай от коментари на хора, които не те интересуват.  Hug

alex.viki браво! Вземи в чантата си за утре една, два ябълки за да не пропускаш повече хранения Peace

choppi много се радвам на задържания успех! Вярвам, че още утре ще имаш минус!  Hug

днес: (твърде малко храна, за това предпочетох да ям по-късно, от колкото да пропусна)
з (9:00):шепа бадеми и сандвич с дебело парче масло и сирене
о1 (13:00): голяма ябълка
о2 (16:00): шопска салата (голяма салата, но само салата за да мога и да вечерям нещо)
в (19:00): яйца на омлет (как не съм се сещала за подобен вариант до сега, не знам)

# 63
  • USA
  • Мнения: 675
Тази седмица съм с -700, остават ми 4 500.
Днес:
З: юфка със сирене и захар, шоколад, пуканки
О: много закъснях и реших да пропусна
В: печено пиле

Успех на всички! Има и такива моменти на застой, но не се предавайте. Само това, че правим нещо Пи въпроса е достатъчно.  Hug

# 64
  • Мнения: 2 576
Лебед благодаря ти  Hug
Няма как на тази работа да си нося било то и ябълка,няма как аз да ям,а другото момиче с което работя да ме гледа докато се храня,най много следващият път да взема и за нея  Wink.Поне не ходя всеки ден.Днес съм си вкъщи.

# 65
  • Мнения: 850
Отново малко храна, но утре вече всичко ще е наред Simple Smile

днес:
з: шепа бадеми + сандвич със сирене и краставица
о: кестени
в: шопска салата

# 66
  • Мнения: 195
Eva_bg зарежи ги, не им обръщай внимание. Знаеш ли, човек много странно е устроен. Ако му кажат 10 комплимента и 1 обида... той ще мисли само за обидата. Обаче ако осъзнае, че всичката болка, която изпитва всъщност не му я причиняват от вън, а сам той си я причинява, нещата с променят.
Сигурна съм, че злословниците дори и да са осъзнавали какво са казали, вече са го забравили. Махни болката от себе си, не се наранявай от коментари на хора, които не те интересуват.  Hug
Лебед, много точно казано  Hug Пък и така ме стимулират повече да успея с отслабването  Mr. Green
В монента допичам тиквата и след това ще метна един тутманик да има утре за закуска.И да се похваля вече успявам да направя целите тренировки на Руми за хора с наднормени килограми.Задобрявам  Flutter
alex.viki, какво точно работиш?
 maimun77, малко остава дерзай  Peace
Чопи, поздравления.Успя да се справиш да не качиш при мамините гозби.Това е огромна победа!

# 67
  • Мнения: 2 576
Eva_bg  в едно заведение в което правят сватби и кръщенета.Не е всекидневна работа.Сега чистиме основно и за това няма как да си нося обяд,просто не става аз да ям,а другите да гледат,а и нямаме почивка за обяд,само по едно кафе пиеме.
Утре пак ще ходя,да видим как ще издържа.
А в неделя има кръщене и тогава вече ще ям  Grinning

# 68
  • Мнения: 850
Eva_bg, тутманик... печена тиква... ммм... скоро ще усетя тези аромати и у дома  Crazy Браво за тренировките! Аз изоставам с тях, но от ноември се стягам. В момента си давам два месеца да свикна с режима, правя от време на време някакви леки раздвижвания. Бягане, скачане и т.н. ще включа само ако се задържа над 6 месеца на някакви килограми. Сега смятам да поплувам за да не си натоварвам много ставите и хем с това ще ги пораздвижа.

днес: (най-накрая по-прилична храна - проблем, колкото повече ям, толкова повече ми се яде)
з: двоен сандвич със сирене и чушка (отново дебело намазан с масло и въпреки това, след час ми пристъргваше стомахът Mr. Green)
о: салата от краставици + огромна порция коприва с ориз и сос от кисело мляко със сирене (дълго време се чудех дали да не си насипя втора...)
в: омлет (искам и ябълка, и топло мляко с канела, и.., но ще е само омлет.., от друга страна, може да му добавя и малко канела за разкош Joy)

# 69
  • USA
  • Мнения: 675
З: много торта
О: леща и салата
В: ябълка и кисело мляко
Това е менюто ми от вчера, днес нямах никакъв минус. Обикновено имам всеки ден -100, може заради тортата, а може и това че обядът ми беше около 3 ч.
Ева, благодаря!
Дънките ми стават, но още поне 500 гр ми трябват, за да ги закопчея. Отказвам да си купя по-голям размер и това е. Ще трябва да ги сваля.
Междудругото, кърмата ми по никакъв начин не се повлия от Системата. Явно е мит, че ако не ядеш достатъчно ( аз понякога си гладувам), кърмата намалява.
Отделно е, че вече свикнах с вечерята и не съм гладна или поне не е както в началото.

# 70
  • Мнения: 636
maimun77
и аз кърмя и не виждам да има проблем с количеството кърма. Когато започнах системата, синът ми беше на 7 месеца и се хранеше основно с кърма и всичко си беше ок. Затова избрах този режим, защото не се лишаваш от храна, имаш голяма свобода да избираш и комбинираш храни и не се изключват никакви хранителнии групи. Това е най-щадящата диета, ако мога така да я нарека. Само дето при мен се получи застой от месец, едни 500 грама ги свалям и качвам и вече много ми писна. Сигурно затова започнах и с нарушенията. Сега съм уж стриктна, но още няма раздвижване.Менюто тия дени беше горе-долу еднакво;
з - вчера макарони със сирене, днес супа топчета.
о - свинско с гъби и зелен лук, салата от блан'ирам карфиол
в - вчера снежанка, днес ябълки.
Днес доста походих, дано даде отражение на утрешния резултат.

# 71
  • Мнения: 195
Лебед, и аз в началото на системата не спортувах, защото исках първо да свикна с режима.Днес ми е ден за народни танци и взех, че научих "чичовото" най после  LaughingСледващото предизвикателство е да науча "граалското" май така се пише  Thinking Хвърлила съм мерак и бас китара да уча та се чудя кога, кое и как да подхвана.Но с приоритет си остава отслабването и спорта  PeaceА пък аз ти завиждам за плуването.Единствения спорт,където не се потиш  Mr. Green
Браво на кърмещите мами.Не е малко предизвикателство да си с малко бебе и да се грижиш и за хранителния си режим.
alex.viki, разбрах защо не можеш да ядеш като си на работа.
Менюто:
З: Тутманик, кисело мляко, печена тиква
О: Боб, салата от печен пипер, малко печена тиква
В: телешка наденица

# 72
  • Мнения: 850
Eva_bg ехе, браво на теб! Граалското ми е любимо (не играя хора, но обичам да гледам как се играят  Mr. Green), а за китарата (тук, пак по същия начин  Mr. Green)... още веднъж браво!

днес:
з: шепа бадеми + сандвич със сирене и чушка
о: шопска салата + коприва с ориз
в: плодове (ябълка и портокал) + мляко с канела

# 73
  • Мнения: 2 576
Днес:

З - тестена закуска с кашкавал
О - ориз с пилешко и салата  от цвекло и морков
В - кис.мляко с портокал

# 74
  • Мнения: 195
И аз набързо да мина.
З: остатъка от тутманика, чаша мляко с инка, малко кишу
О: зеленчукова крем супа
В: месо
Отчитам системен ден от към хранене и спорт.
За закуска утре съм си набавила хубави фурми за десерт и чакам утрото да дойде с пълна готовност  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт