"Системата минус 60"- тема №46

  • 71 380
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 138
АРСЕН защо си зачертала в 10.30 закуската, вярно че не спазваш три дневно хранене но пък си е до 12ч. така че е нормално, ти ще си видиш по натам дали е ок за теб или не едно такова междинно хранене.

За ориза и аз без мазнина не мога да го ям ,затова и не го ползвам като вариант ,или си затварям едното оче и ям с маааалко мазнинка  Wink

# 691
  • Мнения: 2 576
Днес:

З - панирани чушки
О - картофена яхния и доматена салата
В - кис.мляко с ябълка и портокал

# 692
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
з. 1/2 филия ръжен хл. с масло и кашкавал; 1/2 филия ръжен хляб с мед и масло и 100 гр. пудинг  Blush
о. леща с люта чушка
в. пуешки дробчета във фурна, и сложих малко лук, но не ядох лука, той ще е утре за обяд

Приемам критика и идея за дробчетата - ужас, така само дробчета да ям е направо  Sick - или пък само месо без салата или кисели разни работи или сос.

Имам още да сваля докато стигна заветните 5кг, но днес поне бях с - , а не с +.  Mr. Green

# 693
  • България
  • Мнения: 490
днес закуската я проспах...снощи купона ме изтощи
обяд в 13.30 купа леща
вечеря шопска салата
глад нямам едно ми е леко....на първа страница четох менютата за трите хранения и си преписах нещата които обичам да хапвам
така с меню ми е мн лесно
момичета тази система колко време може да се спазва

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Постоянно, според мен Wink На практика не сме лишени от нито една група храни, всичко можеш да ядеш, само че в определено време и определени комбинации - въпрос на навик е, надявам се да го придобия Wink

# 695
  • Мнения: 111
За сега само чета....след 21.01 и аз съм тук Simple Smile Леко ми е каша все още,но се надявам да ми се избистри  Laughing

# 696
  • България
  • Мнения: 490
анжелина и аз бях така до като не разгледах менютата за закуска,обяд и вечеря на първа страница
бисквитка така е като се замисля,навик и нагласа е
днес ми дадоха тиквеник,но аз  не го близнах...ще ми е за закуска
обяда свинска пържолка домашна със салата моркови
вечерята още я мисля
може би дробчета на фурна

# 697
  • Мнения: 82
Та аз да кажа остатъка от менюто ми днес:
О: варени картофи със сирене и малко царевица
В: нискомаслена извара с ябълки и канела, айрян
Надява се всичко да ми е системно, че още бъркам нещата...уж чета таблицата, ама пак се бъркам.

Много се гордея със себе си,  защото приятеля ми преди малко ядеше едни много вкусни сладки и аз успях да се сдържа!!! Утре за закуска ги нападам  Mr. Green

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Добро утро, момичета  bouquet Вчера бях системна
З- макарони със сирене
О- боб с една малка ръжена филийка
В - домашна наденица с червено вино
Сега предстои да закусвам палачинки, но обяда и вечерята още не съм ги мислила newsm78
За справка - отслабнала съм с 1 кг. за 1 седмица bowuu Бавно и славно да е Wink
Хубав ден ви пожелавам и много усмивки  bouquet

# 699
  • София
  • Мнения: 302
Здравейте! Разглеждам темата цяла седмица и се опитвам да спазвам режимът. С малко не позволени храни и комбинации при  мен се наблюдава - 1 кг. Да отбележа, че след тези празници доволно се освинихме вкъщи, та имам едни 3 кг. качени само от лакомия... Моята цел е 3-5 кг. от неделя в режима се включва и мъжът ми, че при него положението е по-трагично: неговата (моя) цел е 10-15 кг.
Вчера менюто ми беше:
З: сандвич с шунка и кашкавал на тостер и кафе
О: кисело мляко (нямах време, че беше динамичен ден)
В: 2 чаши вино малко сирене и кашкавал и парченце черен шоколад с мента

Днес:
З: кроасан с шоколад, парче млечен и банан, кафе
О: вероятно кисело мляко (че ще е динамичен ден)
В: наденичка на фурна и чашка вино
Хубав ден!

# 700
  • Мнения: 6
  bouquet CrazyПоздравеления за системките!!!
На Бисквитка благодаря за менютата!!Минавам на режим махане на мазнини,които са при мен 27 процента,а допустимо е да са 24  #2gunfire #2gunfire

Днес:
З-кафе,бисквитка орео и до 12.00 минавам на чай -лайка без захар
О-кисело мляко
В-пилешка пържола с чаша вино bowuu

И това ще е менюто до вторник,когато сме на бяло у-ще за 5 дни там ще си носим храна и ще е друго менюто!!!!!!!

И не се отпускайте #Crazy #Crazy Hug Hug

# 701
  • Мнения: 5 138
Добро утро , тази сутрин нито + нито _
доволна съм, снощи като се навечерях заспах в 1ч. но не ми и мина през акъла за храна,
отдавам го на факта,
е като ядем сутрин и обяд организма и мозъка е вече заситен и вечер не му е толкова до храна, а на останалите режими като гладуваш денем и вечер се нахвърляш като невидял и резултата е нагоре в кг.те

днес
з. две филии вита с извара и лютеница
о. в къщи съм си има някви остатъци от манджи за дояждане или ще е боб със туршия или ще си сваря и аз картофки на салатка
в. кисело мляко с домат

# 702
  • Мнения: 195
Да кажа, че към месо/яйца спокойно може да добавяте лук, чесън, магданоз и др. Спадат към подправките.На първа страничка в правилата за вечеря пише  Wink
Цитат
КАКВИ ПОДПРАВКИ И СОСОВЕ МОГАТ ДА СЕ ИЗПОЛЗВАТ?
- Соев сос, балсамов оцет, в малки количества.
- Можете да използвате билки (розмарин, босилек, мента, анасон, копър, дивисил, чубрица, мащерка, салвия, естрагон, мента.....), подправки зелени и пресни (зелен лук и чесън, магданоз, копър, целина....), малки количества листа от маруля.
"Химически" подправки като кубчета Маги, Gallina Blanca и т.н., смеси от типа Маги, Пикантина и др. да не се използват!
Менюто:
З: 3 филийки домашен хляб от лимец(оказа се, че този вид пшеница не съдържа глутен и е подходяща за хора като мен) с масло и домашен суджук, парче халва.
О: омлет и доматена салата от буркан(домашна само със сол)
В: кисело мляко със салата и сирене
Лебед, къде си ? Надявам се да си добре и да не пишеш от липса на време.А ако не си......не захвърляй с лека ръка всичко, което постигна до сега.Трябва да намериш сили в себе си и да продължиш.Имаш подкрепата ми  Hug

# 703
  • Мнения: 5 138
 Eva_bg не знам къде живееш, но вече има в доста градове пекарни , които продават различни безглутенови хлябове от лимец, камут, динкел все сортове безглутенова или както още я наричат дива пшеница
или варианта ти е да си купуваш различните брашна от големите вериги и да си правиш сама такъв хляб , аз си правя ръжено брашно с брашно от ечемик или лимец с разни семена , мак, чия, овесени трици, става чуден, скоро не съм, но ще си подновя традицията.

# 704
  • Мнения: 2 576
Biskvitka,nelinceto браво момичета,продължавайте все така  Peace

Днес:

З - сандвич
О - леща и някаква салата
В - все още не съм решила,може би кис.мляко с плод  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт