Юнак или мадама шава във коремчето на МАРТЕНСКАТА мама?! - тема 3

  • 35 936
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 326
Знам ,че е малко рано ама да попитам има ли мами който имат опит с пазаруване на продукти за бебето от чуждестранни сайтове ,и ако може да споделят кои и как става ,че съм малко боса в тази тема или по скоро ме е страх от измама.

# 61
  • Мнения: 278
http://www.minimod.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0%BE … D0%B5%D0%B1%D0%B5   намерих нов пол калкулатор единствено тук ми излиза вярно!

# 62
  • Мнения: 207
Ехаааа , здравейте момичета  Hug
Идвам да се отчета набързо- вече успявам да се порадвам на бременнстта, даже бебче подритва от време на време, много ми е хубаво  Heart Eyes Нямам търпение да мине ФМ на 23 и да си плуча най-накрая пълните резултати от амниото, та да разбера пола, макар че съм почти сигурна,че е момченце. Непременно ще пиша след това , за да ме включите на първа страничка. За първи подарък на бебчето, по случай добрия резултат взехме една памучна пелена-одеалце, сега като си я гледам и ми става едно много мило.  Flutter
Тези дни не ми беше чак толкова зле и успях да се разходя до Вис Виталис- харесахме и количка и кошарка, но ще изчакаме с покупката- може някой да доброволства да ни ги вземе  Mr. Green
Друго- мноооого съм зле с килцата, даже спрях да се меря вече. Не ям много, ама с това лежане... ужас. Ама ще го мислим после.
Това е от мен за сега
Гушки за всички  Hug

# 63
  • Мнения: 257
Здравейте маменца   bouquet  bouquet  bouquet

Браво на всички за хубавите новини! Все така и занапред да се пълни темата с хубави емоции!  Hug Hug Hug

valari86, извинявай че не те добавих. Sad Аз ти пратих покана за ФБ и после така и не съм видяла че си ме приела. Важното е че вече си член Simple Smile

Мамета, темата още не мога да смогна да и сменя оформлението, ама вчера така се ядосах... Писах ли писах, правих едни красоти...и накрая като дадох запис и изведнъж ми излезе, че сайта е в профилактика и направо откачих!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Пробвах се пак по-късно и пак същото стана и накрая се отказах!!!!!
Днеска нямах никакво време да седна да го правя наново, а и се очертава и следващите дни да съм доста заета, та може и тази тема да я оставя с това оформление, ако нямате нищо против. Иначе данните ще си ги допълвам периодично, разбира се Simple Smile

Е, това е от мен, оплаках се, извиних се сега влизам в банята и се паркирам пред ТВ-то, че съм гроги.

Гушки на всички и лека и спокойна вечер  Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 270
Браво на всички за хубавите новини, а на болнавите - бързо оздравяване. Днес бяхме на ФМ и всичко мина много добре - здраво бебче Simple Smile и за първи път ни казаха пол - девойка ще бъде.  stork-girl Каквото и да е - да е живо и здраво, това е най-важното. Докато оглеждахме половите органи малката взе, че се изпишка и така се смяхме в кабинета, в неудобен момент я хванахме Simple Smile Много трудно ѝ направихме снимка на личицето, защото само се криеше зад крачката. Сигурно 10 минути се въртях на ляво, на дясно, разбутвахме я, но си е срамежлива. Е, накрая успяхме Simple Smile

Успех на всички и не спирайте да споделяте добрите новини Simple Smile

# 65
  • Мнения: 21
здравейте и от мен, рядко пиша, но днес бях на ехографски преглед ... и ... пак момче ще е май, докторката все едно ме попари с вряла вода, чак взе да ми обяснява, че може и да е насъбрана пъпна връв, ама си клоняло към момче... все пак да е живо и здраво бебчето, ние пак ще си го обичаме, ама така си исках момиченцее... иначе всичко е наред и в норма.

Здрвейте мами!
Това все едно аз съм го писала Simple Smile. Толкова се бях навила за момиче, че и аз така се почувствах. Макар и всички бабини методи да показваха момиче. И за сладко и за акне и за корема да е по-високо. Толкова бях сигурна, че и за розови колички се заглеждах, но пък късмет ще съм мъжка мама с малка разлика. След прегледа влязох в един магазин да купя нещо ново и като се замислих ми той всичко ще си има. В крайна сметка излязох само с една шапка Simple Smile.
Надявам се докторката която ми води ЖК да ме изненада с друго мнение, но е малко вероятно защото ми казаха, че е 100%.

# 66
  • Мнения: 2 122
ето този ми позна и за двете предишни, за това също казва момиче Simple Smile да вземе верен ли да излезе

пазарувам по интернет от поне 7 години, навремето като родих първата си дъщеря единствените различни и хубави за мен неща се намираха в Премама /където струваха майка си и баща си/ и Фокс /които пък като един от малкото магазини на наша територия обусляваше облечени като близнаци деца Simple Smile/, та така се научих да пазарувам по интернет

любимият ми магазин е http://www.pumpkinpatch.co.uk/

онзи ден получих първите си бебешорски покупки

http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/W4BN15008/col/ORCHIDICE/l … ath/baby/newborn/
http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/W4BN90024/col/MLK/listing … ath/baby/newborn/
http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S3BG15041/col/ASHENPINK/l … -patch/baby-girl/

и още едноо рокле, тип ризка, което сега не мога да намеря
каките ми предимно от тук ги обличам

тези са другите с хубави бебешки дрешки, които на намаления са доста поносими, а качеството- просто не мога да сравня с нищо, което се предлага тук

http://www.marksandspencer.com/
http://www.mothercare.com/

специално от Мадъркеър съм поръчвала и столче за кола на много добра цена /имат добри разпродажби, много кодове, безплатни доставки/

принципа на пазаруване и при трите е един и същ- регистрираш се с адрес на фирма превозвач в Англия /това е българска фирма, която се занимава с транспорт на стоки/, има тема тук във форума- можеш да си избереш, аз лично ползвам Габко, трябва да имаш кредитна карта, пари в нея- и поръчваш Simple Smile)
нещата ти пристигат до 2 седмици, като за това заплащаш коло 2-2,5 на кг стока до София, за другите градове+ куриера.

# 67
  • Мнения: 1 359
  Аз пазарувам от Asda/George и Tesco.  Много съм доволна от качеството на текстила , след 6-тия месец на Дани всички нейни бодита , пижамки и повечето й блузки са от там.  И са на хубави цени .. едно боди ми е излизало между 2,8 и 3,5 лв  Peace Peace Peace А материята е къде, къде по-добра от тази на българските.. мекичка и нежна, тик-так копчетата са здрави , не ръждясват и не падат при пране (за разлика от повечето БГ  Sad )
  Пазаря редовно от sports direct , главно дрехи и обувки на adidas и nike ,там  редовни цени на маратонки  около 35-40 лв, сандали на nike  за малката за 25 лв... Simple Smile Разликата е УАУ , спрямо варненските магазини.  Peace
  Иначе любимия ми сайт за детски дрешки е NEXТ, за съжаление не ми е по джоба  Peace
90% от дрехите и обувките на дъщеря ми са американски или английски, ако се следят промоции можете да си осигурите евтин и много качествен гардероб. Дрешки, които не изсветляват при пране, мекички са, удобни и качествени.
  Най-евтино ми излиза за сега да пазаря с посредник, който ги доставя близо до дома ми без предплащане.

П.П Често пазаря и от OLX, там намирам дрехи от тези онлайн магазини, които явно не са били успешни покупки ( нови са) , не е улучен размер и т.н.

# 68
  • София
  • Мнения: 227
Аз последната година за дъщеря ми пазарувам ето от тук: http://bg.nextdirect.com/en/. Някой неща са на съвсем приличини цени (блузки, клинчета), други са малко по-скъпи. Идват за точно 3 дни до България, доставят се до адрес с куриер (без посредник). Плащам с дебитна карта.
Недостатък - не правят никакви намаления Sad.
Само не знам как са им бебешките неща като качество, тези за по-големи деца са със супер качество. 

# 69
  • Сливен
  • Мнения: 53
http://www.minimod.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0%BE … D0%B5%D0%B1%D0%B5   намерих нов пол калкулатор единствено тук ми излиза вярно!

Оооо ,от този калкулатор моят мъж няма да е доволен.Ние си имаме кака и той си е наумил ,че е момче и край нито ехографи нито бабини девитини  приема  Laughing.

# 70
  • Мнения: 54
Здравейте, мамчета  Hug

на мен защо нищо не ми показва този калкулатор  newsm78, не виждам резултат  #Cussing out много странно Sick попълвам данните и натискам резултата, нищо  Mr. Green

Аз също само от англисйките сайтове пазарувам, много съм доволна от mothercare , asda  и next.

mini_79 , този сайт който си дала, как са дрешките там. Уголемени ли са. Много хубави неща си поръчала.
Smehuranka , не се притеснявай за темата изобщо, когато имаш време ще я промениш  Hug Празвиш достатъчно и безтова   bouquet

# 71
  • Мнения: 507
на мен и този калкулатор ми показва момиче ... но не би Simple Smile

# 72
  • Мнения: 278
Да си дам мнението и аз за пазаруването Simple Smile не  разчитам много на сайтовете предпочитам" око да види ръка да пипне!"
Да ви попитам ...как са ви гърдите ? Не помня с баткото кога точно "прокапках"  но сега с този юнак или мадама  Grinning забелязвам мокри точици по блузите си сутрин и проверих наистина има сълзене на коластра...дали е нормално сега влизам в 5тия месец... newsm78 newsm78 newsm78

# 73
  • Мнения: 194
Цитат
Да ви попитам ...как са ви гърдите ? Не помня с баткото кога точно "прокапках"  но сега с този юнак или мадама  Very Happy забелязвам мокри точици по блузите си сутрин и проверих наистина има сълзене на коластра...дали е нормално сега влизам в 5тия месец... newsm78 newsm78 newsm78
, Мама Софи Филчева, не се притеснявай нормално е това, от доста майки съм чувала че го получават. При мен лично досега и с първата ми бременност и с тази не е имало такова нещо! Simple Smile

# 74
  • Мнения: 54
мама Софи Филчева, права си, че друго е да го видиш, но имам две български бодите, ми те драскат. Пише 100 % памук, убедена съм че не е. Отделно за закопчаването няма да коментирам. Не искам да споря и аз предпочитам да си давам парите на наши производители, но........... скъпи, грозни и дрехи с лошо качество. Поне това е мнението ми  Heart Eyes.
Аз не съм забелязвала засега, нито с предната бременност да ми сълзят гърдите. Знам че към края си е нормално

Общи условия

Активация на акаунт