Храната вкъщи - кой колко и за какви пари яде?

  • 63 682
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 3 371
Започнаха да гърмят и кучката подлудя. Седи като дърта клюкарка на прозореца и не спира да лае.Фурната пече едно прясно заклано вратле. Пекарната опече хляба. Децата са при мама. Цял ден сме ергени... и берем краставици с мъжа ми, като за последно за тая година...- за салатата де...Решила съм да изпратя успешната 2014 с отлежало уиски и да посрещна новата 2015 на същото, за да е още по- успешна.Мъжът ми е особено щастлив, защото " пияна жена, весела къща". Аз се опитвам да сметна, обаче, колко краставици трябва да изям, за да неутрализирам 200-300мл. СООН. Хо- хо- хо, весело посрещане на Новата.
C2HO5OH
/като студенти му казвахме - сливова 2, ха, още 5, ох-ааа  Laughing/


и моят мъж така казва - пияна жена, весела къща Twisted Evil


Ох, не спря да се преименуваш, значи. Чак сега се усетих коя си.

Не ми казвай, че ги ядеш тези топченца и то с шампанско. Наистина е кощунство!



системата разрешава преименуване  Grinning
има и друга Палмира, да не ни бъркат  Mr. Green

не, не ги ям, пази боже  Twisted Evil

Последна редакция: ср, 31 дек 2014, 21:21 от Golden apple*

# 1 261
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Моя съсед дойде да ме пита каква храна харесвал коарака, та да ходел да му купува. Не че и аз не съм купила за неговата котка де Mr. Green

Нищо екстра ординари, ни за Коледа, ни за Нова година-на гости сме и сме се разбрали да има само едно ядене. Люс това сме всеки ден на гости и само от маса на маса, добре, че са поне ските през деня иначе ще експлоадирам.

# 1 262
  • Мнения: 1 232
Айде, стига с котките. Алкохолът е на обсъждане в момента. Интерпретацията на същия ми хареса. може и така- С2- две сливови, хо- хо- хо- хо- хо- пет пъти, и на края ОН- ох, като се напия, на другия ден ме боли г...за.

# 1 263
  • Мнения: 4 290
 Пием си предимно уиски и вино и за нова година пак.  Вчера писах в темата и са ме затрили, за да не ме затиаят пак ще кажа, че харчим умерено за алкохол. За сега по-малко отколкото за храна, но знае ли се Laughing котка нямам.

# 1 264
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Що не каза, щях да ти дам Мими за празниците  Mr. Green
За алкохола няма да отварям дума, че ще ми излезе име във форума

# 1 265
  • Мнения: 1 232
И ние не даваме пари за алкохол- всички запаси са ни подаръци от клиенти- т. е . РУШВЕТИ. Мъжът ми, обаче ще ме разплаче. Прехвърля от Ай пада на тв- то, едни парчета, от 90-те, Смоуки, Сиси Кеч, Крис Норман със Сисито, Коко джамбо на Мистър ПР., Бед бойс блу, Сабрина... Ох- ох, как да не ходя само по престилчица с джувка отзад... Май ще прескочим прасешкото и ще караме на КРАСТАВИЦИ, като едно време...Комшиите, сори, ама съм си поръчала и И ТЕЙП, дали го написах добре??? Кучката не спира да лае, изпада в интрувертност на духа...

# 1 266
  • Мнения: X
На котките не се дава прясно мляко, на кучетата също, защото може да предизвика диария.


За алкохола няма да отварям дума, че ще ми излезе име във форума


 Mr. Green Mr. Green

Аз съм на винце.

Весело посрещане на 2015!   bouquet

# 1 267
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Аз не пия, но ....ако изирам по форма на шише и подобни. А съпругът ми е любител на качествени питиета,= отлежали и скъпо

# 1 268
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Последно за котките, и ви оставям да пиянствате - мит е, че гранулите водят към бъбречни проблеми. Единствено важно е храната да е с минимално съдържание на растителни мазнини, минерални соли и зърно, а с максимално на чист протеин (месо). Без значение суха или мокра е ( еатествено мократа е по-разредена и се огладнява бързичко). Храни като Уискас например, са сигурен път към запушване и проблеми.

# 1 269
  • Мнения: 4 290

За алкохола няма да отварям дума, че ще ми излезе име във форума

кажи де , кажи Mr. Green

# 1 270
  • Мнения: 54 444
Започнаха да гърмят и кучката подлудя. Седи като дърта клюкарка на прозореца и не спира да лае.Фурната пече едно прясно заклано вратле. Пекарната опече хляба. Децата са при мама. Цял ден сме ергени... и берем краставици с мъжа ми, като за последно за тая година...- за салатата де...Решила съм да изпратя успешната 2014 с отлежало уиски и да посрещна новата 2015 на същото, за да е още по- успешна.Мъжът ми е особено щастлив, защото " пияна жена, весела къща". Аз се опитвам да сметна, обаче, колко краставици трябва да изям, за да неутрализирам 200-300мл. СООН. Хо- хо- хо, весело посрещане на Новата.
C2HO5OH
/като студенти му казвахме - сливова 2, ха, още 5, ох-ааа  Laughing/


и моят мъж така казва - пияна жена, весела къща Twisted Evil


Ох, не спря да се преименуваш, значи. Чак сега се усетих коя си.

Не ми казвай, че ги ядеш тези топченца и то с шампанско. Наистина е кощунство!



системата разрешава преименуване  Grinning
има и друга Палмира, да не ни бъркат  Mr. Green

не, не ги ям, пази боже  Twisted Evil

Хи хи, много сте объркали формулата! tooth tooth tooth
C2H5OH
По мое време се казваше "Сипи ми 2, ха още 5, оха"! hahaha

Наздраве! Wine Glass Wine Glass

# 1 271
  • Мнения: 3 371
три пъти я редактирах проклетата формула  Mr. Green
след третото уиски - толкова Twisted Evil

а имам още почти 3 часа до новата година  ooooh!

# 1 272
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783

За алкохола няма да отварям дума, че ще ми излезе име във форума

кажи де , кажи Mr. Green
Ще трябва да намеся и мъжа ти, ще отиде и тоя имидж.

# 1 273
  • Мнения: X
Ехе, колко весело е в тази тема.  Включвам се да ви чета!  Simple Smile

# 1 274
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
То свърши интересното и стана гнусно, след като се включи оная с краставиците.

Общи условия

Активация на акаунт