Февруарчета лудуват, а мамите будуват - 6 тема

  • 24 399
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 141
Хилоу от мен мами Hug
Още не съм се оправила, но вече взех мерки, та дано по-бързо да оздравея, че не мога да си гушна лайненцето  Sad да не говорим за целуваме Cry
Поизлязохме малко навън, че то само в нас не става. Пихме по едно кафе и цоп, пак в нас ooooh!
Имам вече няколко февруарчета, очаквам останалите  newsm68
Но ако има закъснели мами ще ги добавям в последствие, няма проблем newsm51

# 721
  • София
  • Мнения: 2 130
Здравейте дружина  Hug

копчелино аз овесените ги варя. Слагам 0,500л вода с 10 супени лъжици овесени ядки и варя. Бъркам ги непрекъснато, че да не загорят. После си отделям за дребния и ако ги пасираш си стават точно като каша. А за нас ги правя с ядки и мед и много си ги ядем.
Сега даже съм си взела едни ръжени и мисля довечера да сваря за утре за закуска.

Sahasrara трябва ги запознаем тия наште деца да си правят компания до сред нощите  Joy

айде лек ден на всички , аз отивам да го приспивам моя лудко, че е станал в 8,30 и още не е заспивал.

# 722
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Хайде сега да бъдете така любезни да ми напишете като за идиотче за порция 200 гр.:
толкова гр. вода - толкова супени лъжици киноа/амарант/елда - толкова време/минути се вари

Мерсииииииии Simple Smile

# 723
  • Мнения: 2 141
Хайде сега да бъдете така любезни да ми напишете като за идиотче за порция 200 гр.:
толкова гр. вода - толкова супени лъжици киноа/амарант/елда - толкова време/минути се вари

Мерсииииииии Simple Smile
  rotfImao и аз заставам до теб като идиотче и ще чакам за този грамаж, че Мончи по толкова яде  Joy

# 724
  • NE
  • Мнения: 10 999
Овесени и ръжени ядки правя без накисване в 200 мл. вряла вода сипвам 2 супени лъжици ядки. Пазирам с плод. Peace Ядем без протести. Simple Smile Това е порция за 100 гр. За Безобидничка х 2. Peace

Днес съм много отнесена.

# 725
  • Varna
  • Мнения: 356
Елдата я правя аз така- в 260 мл вода слагам 2 с.л.елда. Става за Боби -едно хранене -като добавям сирене колкото кибритена кутийка и масло, но понеже той си хапва около 220-230 гр- така че си преценете- нищо, че е дребосък- яде си човека. Обаче овесените ядки не съм ги мерила- щото се пробвах само един път, но става като каша, само че, леко пооо се проточва. Пшенична грис- 240 вода- 2 сл. грис- порция пак над 200 гр. Царевична грис за качамак/айде като по готварските тв предавания- за полента/ пак така 240 гр.вода- 2 с.л. Като му сложа масло и сирене - се изяжда, но търся дребно смляна грис.

# 726
  • Мнения: 599
Нямам време, ма минавам да ви кажа здрасти.
Даже нямах време и да чета много-много, само тъй по диагонал. Гледам тука некакви грамажи, порции, ама ние ще има да го яде това 2 дена минимума. Та, май ще пропусна Grinning Засега. Иначе и ние цял ден мерихме улиците.
Утре пак сме на изследвания за урината, да направим контрола на бактерията.  Praynig Дано не се е завърнала отново.
Купих днес едно много, ама много яко ви казвам, зимно панталонче. Дънково, ама отвътре в пухкава вълничкааа Grinning Grinning Grinning И няма да ни мръзнат кълките в студа Simple Smile
Това за сега, отивам да се храним, че откакто се прибрахме, е яко киселяк. Та отивам пак да упражнявам клоунски номера.
Лека нощ на всички мами и бебоци!  Hug

# 727
  • Мнения: 2 141
Мечева  Heart Eyes браво сестро, за успешната покупка Hug да си я носи Димитко със здраве Heart Eyes
Момичета, аз да се похваля  Flutter комплекта за кръщенето е тук Flutter
Цъккк  newsm44 Много съм доволна   newsm03
Извинете ме, ако досаждам с това кръщене и годинка, но какво да направя, искам да бъде незабравим момент  Peace
Някой да ми прави компания за едно  newsm24 послучай привършването на старата тема и навлизането в новата Rolling Eyes Whistling

Последна редакция: вт, 04 ное 2014, 19:46 от Кръстева

# 728
  • Мнения: 139
Здравейте Simple Smile Кръстева-браво много е красиво @-}--. Така ние вече спим и имам време да обърна внимание на каката.Аз искам да ви питам какъв грис правите на децата,че аз гледах днес ама те сто вида.Приятна вечер на всички и спящи бебета Simple Smile

# 729
  • Мнения: 2 141
museto86  Heart Eyes благодаря
Аз взех оризов грис от Кауфланд

# 730
  • Varna
  • Мнения: 356
Изв момичета, че се включвам за храните, но надявам се, не досаждам. Аз ползвам оризова грис от Кауфланд- на Крина е- но пак казвам, става на момента, но като постои малко и се втечнява- а го правя с малко вода и непрекъснато бъркам, но го ползвам за добавка към обяда с картофче и зеленчуци минава, или в десерта, но с гъсто плодово пюре. За хубава закуска обаче се ползва пшеничен грис/ нагоре писах грамажите/ - Моят е на Рубо пак.200 гр- чист е и добре напива. Царевичен грис- за качамак със сиренце- пак на Рубо- ситно млян е, но не брашно, а грис. Още веднъж изв, ако го играя голяма разбирачка, но все пак с едно дете зад гърба си, хранено в годините, когато имаше 2-3 вида каши на пазара, си мисля, че имам някакъв опит. За киселите ползвам царевично нишесте натурално- може и пшенично, но царевичното ми харесва повече. Ползвам такова на ЦБА / но производителя е Меркурий, а те са все пак име на пазара с подправки/, но има и на Рубо такова. 

# 731
  • Мнения: 2 141
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 732
  • Мнения: 599
Аз вече заповядах  Rolling Eyes
Ама нали съм първа пред вятъра.... Grinning
Кръстева, чирус, демек  cheers сестро!
 Joy Joy
Малкото заспа, а трябва да се къпем...  newsm78 Ми сега?

Общи условия

Активация на акаунт