Зацапването като признак за зачеване

  • 84 047
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Zdraveite momi4eta, i az se vklu4vam kam tazi tema sas slednia vapros: ot izvestno vreme se opitvame da si napravim bebe, no za sega....iskam da Vi popitam dali na niakoi mu se e slu4valo da ima podobno zacapvane 3 dni sled "eventualnoto" za4evane?pozdravi i pojelania vsi4ki po-skoro da se premestim v niakoia druga tema

# 16
  • Мнения: 104
Дано опитите ви за бебе са се оказали успешни още от първия път.
От това, което съм изчела до сега знам, че е възможно такова зацапване, но само то в никакъв случай не може да се приема като признак за бременност. Наблюдавай и за други признаци - дано ги откриеш! smile3525

# 17
  • Мнения: 34
Ami gi tarsia, no imam o6e dve sedmici do cikala, a ne mi  se 4aka tolkova Shocked

# 18
Здравейте, и аз имам подобен въпрос но при мен се получи подобно зацапване вече за втори път в рамките на цикъла веднъж 3 дена след предполагаемата оволация и 8 дена след нея се повтори и в момента съм в паника. Искам да имим дете много, но ме е страх това де е признак за някакво заболяване или нарушение в организма ми?

# 19
  • Мнения: 8 242
При мен нямаше такова зацапване..

# 20
  • тук-там
  • Мнения: 5 703
Имах такова зацапване няколко дни преди предполагаемия М. Помислих, че ще ми дойде по-рано, но за щастие не познах  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 947
   Мне, имплантационното кървене не е задължително. Аз бях изчела всичко възможно, де що има и само търсех ли търсех признаци и като не се появи кървенето, се отчаях, че отново и отново не става нищо. Сестричката ми забременя преди мен и аз я разпитвах, но и тя каза, че също не е имала. Така че - споко! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 825
И аз не съм имала имплатационно кървене  Wink

# 23
Момичета, колко време трае това имплантационно зацапване и колко е обилно?! Аз имах нещо такова точно между 7-10 ден от евентуалното зачеване, но се появи след секс. Не беше кой знае какво, но в рамките на 2 часа и четири ходения в тоалетната имаше и кафеникаво, и яркочервено по хартията, в слуз. И използвам случая да попитам още нещо: ако съм забременяла, точно от деня на имплантацията ли ми се вдига температурата, или още от края на овулацията, както си е в случаите и без забременяване?
Ще (се радвам да ми отговори някой Blush

# 24
  • Мнения: 1 947
   Аз мога да ти кажа само за температурата - тя се покачва непосредствено след овулацията, а не в деня на имплантацията и си остава така до следващия цикъл или продължава да е висока и след датата на следващия цикъл, ако е настъпило оплождане.
   А за импл. кървене съм чела, че не е обилно, но не знам къде е истината. А и след секс - може... Не знам.
   Успех!! Simple Smile

# 25
Благодаря за бързия отговор, но все пак - има ли някакво специално покачване на температурата след имплантация, по което да я различа от нормалното покачване след овулация без имплантация? А зацапването си беше точно зацапване - при избърсване

# 26
  • Мнения: 1 947
   Мога да ти кажа в моята графика как е, но не е критерий - няма ново покачване, от овулацията си е стояла така.
   Мога да цитирам Зачатие -
   -Понякога (но не е задължително) показва еднократен спад на температурата около 7- 10 ден след овулация.
   -Понякога показва зацапване в предполагаемия ден на овулация (7- 10 ден след овулация).
   -Температурата може да е с трифазен модел ( температурно покачване до трето по- високо ниво, което се наблюдава около 7-10 след овулация).
   Мисля, че последното може да се отнесе до теб Simple Smile

# 27
Това последното не ти го разбрах, но ми хрумна друг въпрос: Ако зацапването е от имплантиране, това задължително ли значи имплантиране В матката? Т.е. ако съм имала точно това, значи ли, че поне не е извънматочна?

# 28
  • Мнения: 1 947
   Казвам, че МОЖЕ да има покачване , с две думи /останах с впечатление, че си имаш графика/.
   Въпросът е интересен , ама не му знам отговора Simple Smile Надявам се да е така.

# 29
Интересни неща намерих в тази темичка. И мен ме вълнува този проблем, и най-вече температурата- поддържам си една температурка 37-37.1 и чакам да ми дойде часа и деня за преглед. Тестовете ми бяха отрицателен и положителен- да видим какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт