Есенната тема на ЯНУАРЧЕТА 2011 (54)

  • 54 305
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 416
Елч, и Алекс като се роди Вики ми се стори огромен! Сякаш порасна за един ден, много е странно!
 
От днес съм с гърлобол и започва май и хрема. Алекс от 10-тина дни е с лека хрема, а Вики покашля, страшна картинка сме! А като чета, какъв студ ни чака след два дни ми се реве...

# 91
  • Мнения: 1 687
ооо, какче, а ако знаеш на мен как ми се реве. нито едно яке не ми става, има да бера студ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 92
  • Мнения: 496
Уф, и мен хич не ме кефи прогнозата за времето от сряда. И без това издивяват вкъщи, нищо че излизаме по 2-3 часа на разходка, представям си, ако цял ден си стоим вкъщи, което се очертава да правим през зимата...  ooooh! Зоринка мисля да я пусна на градина в края на седмицата, че покашляше нещо, та да видим.  Thinking

Елч, Нико има ли колики още? Нали каза, че нещо рано почнали.  Confused
А излизате ли на разходки тримата навън? Дара слуша ли?

Какче, взимайте се в ръце!  Hug

Люба, вашият круиз ще ходи ли в Карибския басейн? Че прочетох някакво стряскащо предупреждение от Външно.  Shocked

# 93
  • Мнения: 1 687
буби, има, ама те неговите колики са много странни - 3 дни му няма нищо, яде и спи като пънче и на четвъртия го нападат такива брутални колики, че се разнасяме по цял ден и няма успокояване. и точно днес беше един такъв ден Sad дано да разредят тези дни!

нещо не мога да изяза с двамата Sad я ми дайте акъл какво да направя. Проблемът е, че Дара иска да я държа за ръка, тя така си е свикнала. Количката ми е готина, бута се лесно...ама да си в парка, а на бул. васил левски, дето на всеки 5 метра има пресечка ми е абсолютно невъзможно да я преодолея с 1 ръка Sad пробвах да я накарам да се хване за количката (отказва категорично), пробвах да й пробутам колело или тротинетка (страх я е, не иска да ги кара), пробвах да вземем и нейната количка с бебето (това пък беше трагедия, накрая носех и количката и бутах Нико и водех Дара за ръка). Някакви други идеи?

# 94
  • Мнения: 496
Елч, аз навремето научих Зори да се държи за дръжката на количката и така сме и до ден днешен. Иначе няма как да й дадеш ръка, абсурд. Опитай да я убедиш някак. Кажи й да ти помогне да буташ количката, да бута и тя, че ти е трудно. Нещо такова например. И друго - кажи й, че ако не ти помага няма как да ходите на разходка. Предполагам, че обича да излиза и ще склони.  newsm78

И какво стана с времето - днес 25'С, утре 5'С.  Shocked

# 95
  • Мнения: 455
Елч,  а може ли да стигне твоята ръка, когато буташ количката и да те хване за нея, под лакътя някъде? Просто да се държи за нея, или за края на якето ти?  

Това време направо ще ни разбие - днес ще е топло и слънчево, вдругиден ще обличаме зимните дрехи.

Аз съм по болници днес, утре ще ходя на Ловеч за крака отново, за второ мнение.

Какче, бързо да се оправяте всички! Hug

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 10:09 от Emilly1212

# 96
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Буби, какво за Карибите си чела.
Иначе ние на Канарите имаме спитка и от там в северна Бразилия и всеки ден се пускаме надолу със спиране, поле Уругвай и последна спирка Буенос Айрес( обожавам този град)

# 97
  • Мнения: 369
Буби петък тук го дават сняг  Mr. Green. Шефа ми е много накефен, че може да кара ски със сина си  Laughing

Елч Пробвай да дадеш на Дара да бута пред теб, като на тази снимка:



Калин се вози 30% от времето в двойната количка с Мишко, в другото бута пред мен, или се държи отстрани на количката.

Емили Гуш, гуш! Дано минат добре нещата с крака.

# 98
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Еми, да кажеш какво е станало и стискам палци.

# 99
  • Мнения: 496
Люба, ето това: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4378445 . Но щом няма да ходите в Карибския басейн, според мен можеш да си спокойна.  Whistling

Еми, стискам палци и аз.  fingerscrossed Кажи какво казват докторите.

Зая, аз не мисля, че има жив австриец, който да не кара ски. Те са просто луди по тоя спорт, той им е в кръвта. Като бях малка нашите всяка зима ни водеха на Пампорово, по една две седмици сме стояли и практически карам от 3-годишна. Сега обаче ММ не е фен, просто не е учен като малък и покрай него и аз зарязах съвсем. А има и друго - мразя да ми е студено, просто хич не вирея по студове и снегове, да му се не види...  Confused

# 100
  • София
  • Мнения: 416
Еми, стискам палци! Чакаме добри новини!

Елч, предлагам да дадеш на Дара и в двете ръце по пакет с бонбони!:)))
Не сме имали такъв проблем, Виктор до скоро тичаше пред мен и аз го гонех и виках, като луда. Сега е по-добре, поне ходи до мен.

От тази вечер и ММ е с температура. Дано само децата да се опазят!!!

# 101
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Какчеее Joy hahaha
И аз съм болна, дано децата не го лепнат

# 102
  • Мнения: 455
Люба, Какче, оздравявайте бързо, дано децата се опазят. Лекувайте се, че аз се влачих 2 седмици така.

Днес си пуснах едни изследвания, хемоглобина ми е 97, направо съм в шок. Ще видя и утре какво ще ми кажат, ама нещо се отчайвам.

# 103
  • Мнения: 496
Еми, 97 си е за шок!  Shocked Кога последно си си пускала изследвания?

# 104
  • Мнения: 455
Буби, някъде през април мисля, тогава беше 120. Аз съм имала и друг път такива състояния, ама сега направо не очаквах да е толкова зле. Имам гастрит с пожинена киселинност, което води до недобро усвояване на веществата. Почвам да тъпча желязо и до ям по свястно, то човек като ходи на работа или не яде или тъпче боклуци.

Общи условия

Активация на акаунт