Ако има две черти, ЮЛЧЕ май ще бъдеш ти!!! :)

  • 31 272
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Коалина,какви са тези изследвания,какво е туй чудо че ти определят голям риск за спонтанен аборт. newsm78 newsm78 newsm78
Освен мен друг за преглед има ли утре Mr. Green Mr. Green?
Май само аз ще съмм щастливката която ще кърши пръсти до слетобед Blush Rolling Eyes
Иоана, и аз съм парцал.Особенно сутрин едвам ставам .И като стана ми е адски лошшо-първо пия едно кафенце на гладно/лош навик,но немога да ям веднага като стана/,после уж се опитвам да ям нещо насила,като все гледам да избягвам тесто,хляб и такива от сорта.Не ми се става пак 90 кг-предния път в повече ми  дойдоха Sick #Crazy.Та уж се опитвам да ям нещо пълнозърнесто,нещо като овесени ядки,мюслита или само кисело мляко.
Мале,гледам тук говорите че нямате телевизори вкъщи и разбирам че е нарочно-аз лично немога без телевизор.Имаме навсякъде телевизори в детска ,спалня,трапезария. bowuu

# 721
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ние си имаме ТВ-един. Друг не смятам да купувам в идните 10 години поне. Whistling
Детето играе с всякакви  играчки. Опитвам се да му огранича бонбоните, но лелите в яслата ме дънят яко. Там се захрани с тях и баба му също му дава  ooooh!
Като казахме деца моето току що се съблече чисто голо Joy Joy Joy След малко ще ме викне да го приспивам и вероятно аз ще заспя преди него Joy

# 722
  • Мнения: 79
Ани Банани, уф ми на мен само тестеното ми понася, а и съм нон-стоп гладна не знам кво е тва чудо. Аз лошото е че съм кокалеста,едричка, което не значи дебела, но за мен 65-70 кила изглеждам добре. Та просто ще стана слон  ooooh! и от де пък този глад, като съм се наяла оф оффф. На мен ми става лошо по обед, аз ставам пия чай на гладно иии после хапвам препечени филии. В добрия  случай към 3 почва гаденето, ако не...... веднага като хапна. Трябва да исмисля нещо щото с тоя хляб......лошо...

# 723
  • Мнения: 20
Ioanna аз първия път поръщах по 10-15 пъти на ден първите 5 месеца. Сега все още нямам симптоми но доки вече ми изписа за всеки случай Itinol или нещо подобно което било специално за гадене при бременност....не знам в бг дали го има...

# 724
  • Мнения: 79
СуперМама, ще проверя! Не се трае тва гадене, поне не повръщам така. При теб е било страшна картинка. Благодаря за инфото   bouquet

# 725
  • Мнения: 789
При мен е много странно това с гаденето, един ден ми е ок, на следващия ми се гади и всичко ми смърди ужасно. Освен това съм супер замаяна и отпаднала, а вечер не мога да спя добре, само се будя през нощта да пишкам. Абе като цяло не ми е добре, все гледам да седна/легна на топло и нищо не ми се прави.

Някой може ли да препоръча нещо безвредно за сън и релакс?

# 726
  • Мнения: 68
Предната бременност от 54 станах 66 кг. Висока съм 171 см. Сега изходното ми тегло е 51 кг.и се надявам  пак макс.10-12 да кача. Не съм си променяла вегетарианското хранене, нито заради бременност, нито заради кърменето. Лесно свалям и лесно качвам Simple Smile! Имам умерен апетит, но тия дни ми се гади доста и не ям много.

# 727
  • Мнения: 161
Мен утре сутринта ме викат, гладна, жадна, явно ще ми правят изследвания. За апетита гледам пишете, при мен има някакво ужасно чувство, което не  мога да разбера дали съм гладна или ми е лошо.  Постоянно ми се спи и нищо не ми се прави. Заспивам без проблем, но после цяла вечер пумпал  #Crazy

# 728
  • Мнения: 79
green flower, за мен най-добрият вариант е да кача 10-12 кила, но се съмнявам.Аз не съм вегетарианка, но сега не мога да гледам месо.
Oceanborn, Аз до към 6, началото на 7 г.с нямах проблеми с гадене, но се започна първо по-малко, после през ден и сега е всеки ден. Дано при теб да не стане като при мен. Иначе при мен ситуацията е същата, лежа, седя, но права не мога много да издържам. Като болна съм, дано скоро минава. ММ добре че чисти, оправя....аз само готвя и то гледам да не е мн често, а много обичах.
Ще стискаме зъби и тва е, аз си поревавам де ми то ми е мн гадно и тия хормони ххахха ужас.  Sick

# 729
  • София
  • Мнения: 310
Видяхме сърчицето и бебето, като пухче изглежда Heart Eyes Party Сакче почти 6 см, бебето не мерихме. На коремен ме прегледа, че детето беше с нас и се видя чудесно. Човечето дори поиска да бъде вдигната за по-обстоен поглед на нещата, впечатли се доста  Laughing

Утре записвам час за фетална за 12 г.с. А нач. на декември отивам на ранен биохимичен скрининг.

Да взема утре лентичка да си направя освен  Crazy

# 730
  • Мнения: 624
Ани-бани, и аз съм за утре следобед.  Whistling

Храната и килограмите.  Миналия път свалих три преди да почна да качвам, сега само едно и вече си го наваксвам. Вегетарианствах 10 години преди да забременея, после вече не. Отразяваше се много зле при кърменето, ама друг път за това. Не съм имала проблем с килограми, качих общо 10, но е до ген според мен.

Няма ли вече да се местим в Новата темичка, много е хубава. И с благодарности на Лале в дъжда за тази.  bouquet

# 731
  • Мнения: 20
Ioanna сега като ударят хормоните става страшно - аз и на реклами ревях хахахаха Сега си гледам и едно сериалче на което ревях и преди да забременея Simple Smile Братя и сестри се казва. Другото готино сериалче за по време на бременеене е parenthood Аз го изгледах с първото издание Simple Smile) Вие какво гледате??

# 732
  • Мнения: 161
vess_82  честито  Two Hearts
 И аз ако ви кажа на какви неща се просълзявам, ще ми се смеете  Blush Те тези хормони голяма работа били ц ц ц ц  Joy

# 733
# 734
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Ой, ой, и аз влязох в клуба на паниките! Одеве ми се стори, че имам зацапване. Дали е било такова - идея си нямам, може би просто ми е такова течението. Обаче ми се появиха негативни мисли и почнаха да ми минават моменти от предния път... Сега се опитвам да се успокоя и да запазя самообладание.
За килограмите - аз качвам мнооооооого. Принципно винаги съм била кльощава, но с тежък кокал - 48-50 кг при ръст 166 и точно преди да забременея първия път се теглих и видях, че съм наддала и съм станала 53. От там повреме на бременността качих цели 19 и в края стигнах до 72!Бях като кит, не можех да се трая! Simple Smile Та нямам никакви илюзии този път - гледам да внимавам, да не се тъпча от сега, да си оставя "резерв" за накрая, ама колкото кача - толкова. Едва ли мога да бия предишния рекорд...
Да ви се похваля, едни приятели ми доведоха още едно бебе да гледам вечерта и се справих повече от добре - в 9:30 и двете бяха нахранени, преобути и заспали. Готова съм за второ!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт