Искам да кажа ... (5)

  • 33 680
  • 765
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 457
Благодаря, Лиляна. Peace

# 346
  • HH
  • Мнения: 3 261
Пере ме още следекскурзионна депресия. Ндаявам се утре вече да ми мине напълно!

Другата седмица ще съм така, сега още съм в еуфория заради предстоящото пътуване.

С какво да намажа зверски одрано от котка. Нямам ракия или други спиртни напитки. Всеки път като реша да харесам някоя котка ми излиза през носа Crossing Arms

# 347
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
И аз ще ги пробвам, няма начин. Grinning

# 348
  • Варна
  • Мнения: 6 329
С какво да намажа зверски одрано от котка. Нямам ракия или други спиртни напитки.
Водороден пероксид имаш ли? Все има нещо в аптечката за промиване на рани.
И сребърна вода става.
Лиляна, амбицираш ме да направя и аз такива палачинки, скоро. Ама момента не е подходящ. Laughing

# 349
  • Мнения: X
Лиляна, следващите палачинки ще са по твоята рецепта, но ще пробвам с кленов сироп. Нали става и в обикновен тиган, не задължително в оребрен?
Много ям напоследък. Не от лакомия, а от глад. Постоянно съм гладна.  ooooh! Засега не дебелея, напротив, разхлабени са ми всички дрехи, но имам чувството, че количествата изведнъж ще си кажат думата.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 13 окт 2014, 21:00 от Анонимен

# 350
  • Мнения: 13 006
Гаднярки, аз съм на вода, голямо есенно прочистване, ама от вътре:) Ще лягам рано, че да идва утре и да си хапна. След три дни имам сладка вечеря и задължително ще са палачинките на Лиляна  chef
Тони, радвам се че Усмивката е добре Hug
Жаки не е на ясла, кашля, няма край сякаш, тъкмо се оправи и пак текна носа. За един месец 5 дни на градина...Само се води записна, а не ходи, добре че в нашия град няма проблем с местата в градините.

# 351
  • HH
  • Мнения: 3 261
С какво да намажа зверски одрано от котка. Нямам ракия или други спиртни напитки.
Водороден пероксид имаш ли? Все има нещо в аптечката за промиване на рани.
И сребърна вода става.
Лиляна, амбицираш ме да направя и аз такива палачинки, скоро. Ама момента не е подходящ. Laughing

Нямам и аптечка, и дезодорант нямам  Close

# 352
  • София
  • Мнения: 17 322
Да взема да ви снимам моето варено цвекло, та да ви вкарам малко в релси  hahaha
Ще премълча удобно факта, че имаше и ябълков сладкиш. Sunglasses

# 353
  • Мнения: 4 892
Да покажа на Нино моите палачинки, които правя на оребрения и децата много ги обичат:
Скрит текст:

Охооооо! Аз имам от свекървата чисто нов оребрен, не ползван. Дай ми на ЛС рецептата ти!

# 354
  • София
  • Мнения: 23 102
Да взема да ви снимам моето варено цвекло, та да ви вкарам малко в релси  hahaha
Бърди, много късно се сещаш. Да го беше направила по-рано, че да ми се отще вечерята.  Mr. Green

# 355
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Аз рупах салатка домати с рукола, ама не издържах при вида на палачинката и доядох на детето омлетчето. Поне на визия докарва долу-горе. Laughing

# 356
  • Мнения: X
Да взема да ви снимам моето варено цвекло, та да ви вкарам малко в релси  hahaha

И аз мога, но моето е готово сварено и обелено.  hahaha
Напоследък се измързеливих и купувам обелени и нарязани картофи, моркови, лук, чесън, замразени, пресни, във всякаква форма. Направих една бърза сметка в магазина, че излиза същото като махна грамажа обелките и цената на труда си и така.  Mr. Green

Бърди, много късно се сещаш. Да го беше направила по-рано, че да ми се отще вечерята.  Mr. Green

Оо, аз много обичам. С много магданоз, чесън, оцет и зехтин. Всичко по много. Майка ми добавя и настъргана ябълка и орехи и става много приятно, но аз все не се сещам.

# 357
  • Мнения: X
Лиляна, много апетитно изглеждат палачинките ти. И аз си записах рецептата. Peace

Днес ме обзе вдъхновение и правих сладък салам. Сега отлежава в хладилника. Това е страхотен десерт!

# 358
  • Мнения: 4 892
Видях, рецептата, ама нали е за ядене, та избързах да питам.

# 359
  • София
  • Мнения: 23 102
Оо, аз много обичам. С много магданоз, чесън, оцет и зехтин. Всичко по много. Майка ми добавя и настъргана ябълка и орехи и става много приятно, но аз все не се сещам.
Оф, май се обърках нещо - за червено цвекло ли става въпрос? Ако е така, то и аз много обичам. Даже така ми се дояде.  Crazy Май с нищо не може да ме уплашите, ям почти всичко.  Mr. Green Само грах не обичам.

Общи условия

Активация на акаунт