Искам да кажа ... (5)

  • 33 698
  • 765
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 12 374
Айде наште и дано се получи хубв мач  Simple Smile

# 361
  • Варна
  • Мнения: 6 348
Някой да ми каже за какво се пее в тази песен?
Скрит текст:

Нещо весело и позитивно изглежда и ще пукна от любопитство. Crazy

# 362
  • Мнения: 6 735
Стейси Грей, какво стана с твоите импланти? Засичам те в темата и все се каня да те питам   bouquet

# 363
  • Варна
  • Мнения: 6 348
Стейси Грей, какво стана с твоите импланти? Засичам те в темата и все се каня да те питам   bouquet
Утре съм на разкриване на имплантата. Crazy Това една година след екстракцията на съответния зъб.  Абе все някога ще защракам и аз със зъбки.  Laughing

# 364
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да знаете, че вино и хрема е много лоша комбинация. Виното разширява съдовете и както беше затихнала хремата ми, само половин чаша червено вино и не съм спряла да кихам, очите ми чак текат. Ама се подредих...

# 365
  • Мнения: X
Айде наште и дано се получи хубв мач  Simple Smile

Аз прехвърлям между нашия мач и Малта-Италия.
Днес ходих на националния стадион да вземам безплатните билети, които се полагаха на мъжа ми. Една секретарка обаче ми заяви, че на съпруги и други подобни не се полага и ми даде само билет за мъжа ми.  На всичкото отгоре ММ ме помоли да му напиша един документ, който той заради мача няма време да напише. Четири страници документ. Не съм решила още дали да го пиша. Crossing Arms

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
По BTV Action дават уникално изтрещян филм "Стриптизьорки зомбита"  hahaha

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
По BTV Action дават уникално изтрещян филм "Стриптизьорки зомбита"  hahaha
Мамацита ли я беше страх от зомби апокалипсиса? Филмът значи е точно като за нея Simple Smile

# 368
  • София
  • Мнения: 12 374
Язък за мача. Но някак не съм изненадана.

Ей това ме потресе преди малко:
http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/otkriha-chuval-s-epruvetk … loshtadka-6024713

Дано децата да са добре, защото не се знае каква е била кръвта в тези епруветки. И къде, по дяволите, са блеели родителите!?

# 369
  • Мнения: 4 199
И мъжът ми каза за новината и си помислих същите неща. Как се оказва чувал със стъклария на подобно място, че и да стане обект на заиграване...

Ох, най-сетне ме поотпусна от антибиотика, друго си е. От години карам сезонните болести на крак, не ми харесва как ни почнаха вирусите от сега, но  и с тази ясла, така ще е .

# 370
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз този път съм без антибиотик и се чудя защо се мъча. четвърти ден хремата ми е силна, появява се и неприятна кашлица. Спирам се все още, защото успявам да удържа на крак и не съм много зле като тонус. При такива симптоми обикновено още на втория ден започвам антибиотик и още на следващия ден се чувствам добре. Дано да ми мине този път, но повече няма да се оставям така, убедих се, че не е толкова лесно да се кара без силни лекарства.

# 371
  • Мнения: 4 199
И аз така се чудих и маех, но десет дни ми дойдоха множко, а и всеки ден се чувствах по различен начин, тъкмо си мисля, че ме е отпуснало и минава и на следващия ден с нова сила се започва, направо се омаломощих вече.

# 372
  • Мнения: 14 654
Aкаша, и аз така, толкова ми е гадно като се връщам, че няма накъде повече. Ама за около седмица се съвземам, първите 2-3 дни само ми се лежи, завита през глава.
Преди малко се изненадах какви забавления си измислят учениците в свободните часове - щели да отидат в метрото на пейките и да хванат уайфая, а едно време скитахме из улиците. Като нямахме уайфай...

# 373
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Че има ли още такива часове? При нас - няма и не се допускат по никакъв повод.

# 374
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Че има ли още такива часове? При нас - няма и не се допускат по никакъв повод.
И при нас! Ако няма кой да замести колегата, което мнооого рядко се случва, по спешност влиза педагогическия съветник или свободен учител. Абсурд е свободни да се скитат по улиците. Peace

Общи условия

Активация на акаунт