Отговори
# 60
  • Мнения: 592
Честито на всички нови мами   bouquet .
Бързам и аз да се похваля  Heart Eyes На 11.10 в 5:05 се роди нашето слънчице Никола -3850гр. 50см.Родих секцио.И двамата сме добре  Party

Честита рожба жив и здрав да е  а на мама бързо възтановяване stork-boy Two Hearts smile3504 smile3504 smile3504
Аз те подозирах тебе че изчезна и не пишеш и каза,че тапата е паднала браво бързо си родила
Интересно ми епо Ехограф колко ти изкарваха плода като гр.?

# 61
  • Мнения: 227
Честито на всички нови мами   bouquet

Аз още съм си зле с кръста, но ту ми минава, ту пак ме заболява. Цяла нощ не съм спала и сега пак така. Не мога да разбера какво е, но дано да мине скоро, че направо не се търпи ooooh!

# 62
  • Мнения: 176
Здравейте и честито на всички с бебчета   bouquet

Аз съм все така с болки в кръста и гърба, от които се будя нощем по едно и също време и докато не сменя позата на седнала, не отминава... Отскоро започнах и да се подувам. Някой има ли ги тия проблеми? Нямам глезени, пръстите ми са като кебапчета, а лицето ми е адски подпухнало... Чудя се дали е проблем... Вече трети ден не ми спадат. Много е неприятно.

# 63
  • Мнения: 428
Честито на новите бебенца и на родителите им. Много здраве и щастливи моменти.
Аз днес си отспах цял ден но то е за сметка на нощем но поне денем да си почивам. Нощем като легна и не ми стига въздух все едно слон е седнал на мен.
За подуването доколкото четох редно е да се подуеш от умора и дълго стоене на крак и после отока да спадне но такова подуване което не спада и то пи лицето мисля че е за лекар. Поне така оня ден четох в една статия че ако.не спада подуването от почивка да се потърси лекаря.

# 64
  • Мнения: 592
 Flutter Flutter Flutter Flutter
Почнаха Менструални болки и контракци но не са начесто Praynig Praynig   ох айде дано

# 65
  • Мнения: 35
На 7.10.2014г се роди прекрасният ни син Борислав  newsm76 Two Hearts newsm76  Kissing Heart Heart Eyes - 3.700кг, 50см. Раждането беше секцио и всичко мина добре. Вече сме в къщи и се гледаме  passifier  Hug

# 66
  • Мнения: 843
Честито на всички мами! Благодарим за разказите, много е окуражаващо, че не всичко е толкова ужасно по време на раждането.

Много здраве на малките бебоци и да радват много мама и тати!  newsm51

Терминът ми е на 31,10, но много се надявам да устискаме с бебо поне до 15,10 - моят лекар отсъства, а ще съм много по-спокойна, ако съм си при него. Стискайте палци..  Praynig

# 67
  • Мнения: 146
Честито на всички нови мами   bouquet .
Бързам и аз да се похваля  Heart Eyes На 11.10 в 5:05 се роди нашето слънчице Никола -3850гр. 50см.Родих секцио.И двамата сме добре  Party

Честита рожба жив и здрав да е  а на мама бързо възтановяване stork-boy Two Hearts smile3504 smile3504 smile3504
Аз те подозирах тебе че изчезна и не пишеш и каза,че тапата е паднала браво бързо си родила
Интересно ми епо Ехограф колко ти изкарваха плода като гр.?
Благодаря ти   bouquet .Стискам палци и ти скоро да се похвалиш.По ехограф ни изкараха 3964гр.

# 68
  • Мнения: 407
Евелин,честито бебче!Много здраве и бързо възстановяване! Мале то кило разлика!!! Егати! До 500гр, е нормално,ама...всичко зависи и от лекаря основно колко е компетнтен...
Честито и на всички други мами и бебчета, и те да са мноого здрави и щастливи и бързо възстановяване и адаптиране!!!
Слънце,успех! Дано поне ти!  Praynig
Ние след оглед на няколко мизерни квартири ММ реши,че ще купуваме жилище-ще ни е доста трудно-първо докато го намерим,после да го купим,после пък да се нанесем...Ще трябва да сме дълго време в една мъничка стая при нашите навряни.ама...пожелавам си поне за Коледните празници да сме си в НАШЕ си жилище!!!
 Разказа ми за раждането съм го копнала от Фейсбук от групата на майски мами 2013,вече съм забравила,но може да пише нещо свързано с тях и да не разберете за какво иде реч Simple Smile
Уайт Суан,ако може да разкажеш за раждането,ако е било в Окръжна Simple Smile

# 69
  • Мнения: 592
Честито на всички нови мами   bouquet .
Бързам и аз да се похваля  Heart Eyes На 11.10 в 5:05 се роди нашето слънчице Никола -3850гр. 50см.Родих секцио.И двамата сме добре  Party

Честита рожба жив и здрав да е  а на мама бързо възтановяване stork-boy Two Hearts smile3504 smile3504 smile3504
Аз те подозирах тебе че изчезна и не пишеш и каза,че тапата е паднала браво бързо си родила
Интересно ми епо Ехограф колко ти изкарваха плода като гр.?

Благодаря ти   bouquet .Стискам палци и ти скоро да се похвалиш.По ехограф ни изкараха 3964гр.


Нйе сме 2700гр по ехограф... Надявам се да се похваля още утре  Praynig Praynig Praynig

# 70
  • Мнения: 146
Евелин,честито бебче!Много здраве и бързо възстановяване! Мале то кило разлика!!! Егати! До 500гр, е нормално,ама...всичко зависи и от лекаря основно колко е компетнтен.
Разликата е само 114гр.Дано да успеете със жилището преди коледните празници   Heart Eyes


Успех на всички мами очакващи появата на своите съкровища  Hug

# 71
  • Мнения: 407
А,значи съм ви объркала с друго бебче! Това е добре,значи!  Simple Smile   bouquet

# 72
  • Мнения: 428
Късметче в тоя форум май само ти не бързаш да раждаш Simple Smile но щом е така стискам палци са си изчака термина.

# 73
  • Мнения: 343
Чесито на всички мами за бебчетата baby_neutral Да са здравички и много да ви радват Heart Eyes На мамите бързо възстановяване Hug Първо да се оплача-бебка е на инжекции от днес следобед Sad Има повишини левкоцити и е наантибиотик на 12 часа.Казаха,че е инфекция някаква от раждането.Утре сунтринта ще разпитам повече докторката,че сестрити нищо не казват Sad Поне се кърмиме  Simple Smile но по режима на бебка-не признава часове,спи и не мога да я събудя,а успея ли цокне еин път и пак е заспала baby_neutral  Храни ме се когато тя реши,че е гладна. Не мога да я щипя и да я мъча да яде Embarassed
Още не знам как да поставя скрит текст  Blush но ще му хвана цаката и ще споделя и моето преживяване  newsm78 Grinning
Known,sa6eva, доста са ви измъчили  Sad Hug
gali_portokali нещо се губи  newsm78 Дано всичко е наред Praynig

# 74
  • Мнения: 407
Габче,това е моето раждане от МИНАЛАТА година Simple Smile  hahaha Иначе не се бой-щом се кърмите може и ражима да е на поискване! По принцип е и по-добрия начин,ама за мен е по-добре по часове,че да си знаеш да си свършип една работа...но както дойде,да сте здрави и бързо да се възстановява малката бонбонааа  newsm51 Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт