Estee Lauder-2

  • 98 029
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 302
Аз получих подарък 30 мл .
Трябваше да имам и околоочния , но явно са го пропуснали .
Писах им . Отговориха , че ще пратят подарък . Но понеже е до изчерпване на наличностите може и нещо друго да изпратят вместо него .
 Честно казано съм разочарована , защото аз точно него исках да пробвам и даже се чудех какво да поръчам , за да получа подаръците 🤑
и аз така....2 серума и 1 околооен не са ми ги изпратили.. Но тогава защо ми ги включват във фактурата като не са доставени? Не са ми отговорили оше, но най-много да  ми изпратят маската, която не желая да пробвам

# 706
  • София
  • Мнения: 288
Момичета, пак има намаление на "най- продаваните продукти" до 10.02. Peace

# 707
  • Мнения: 135
Здравейте !
Моля да споделите как ползвате Revitalizing Supreme + Global anti - aging wake up balm
Благодаря !

# 708
  • Мнения: 429
Момичета, пак има намаление на "най- продаваните продукти" до 10.02. Peace
Как се виждат тези намаления, на мен не ми излизат?

# 709
  • Мнения: 3 064
Момичета, пак има намаление на "най- продаваните продукти" до 10.02. Peace
Как се виждат тези намаления, на мен не ми излизат?
Това мисля, че се отнася за Бутиците на ЕЛ тук  Peace

# 710
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да, това е намаление на бутиците на ЕЛ в България.

Пращат мейли и СМС-и на редовните клиенти с конкретните бестселъри, които са намалени. На мен нищо не ми хваща окото освен ANR, но за сега съм го заменила с корейски серуми.

# 711
  • София
  • Мнения: 288
Извинявам се, трябваше да напиша, че е за физическите им бутици в България.

# 712
  • София
  • Мнения: 5 575
И аз получих 30 мл. серума Ню Дайменшън заедно с поръчката ми от ЕЛ.

От няколко дни само се мажа. но вече мога да кажа, че много ми харесва ето този крем:


Много е нежен ето този околоочен. Като гел е, с добра попивност, но без кой знае какъв изглаждащ бръчки ефект (поне на тоя етап):



Почнах и този серум:


Повечето от вас го харесват, доколкото съм чела отзиви. При мен има хубав ефект също, но като че ли очакванията ми бяха много завишени и засега не е уау.

Останалите продукти, които поръчах, още не съм ги почнала. Ще пиша след известно време.

П.С. Ако някой може да намали размера на картинките, ще съм благодарна.  bouquet

# 713
  • Мнения: 1
Хубави са им продуктите но продавачките са под всякаква критика...Преди около седмица  бях в магазина на Витошка и бях възмутена от обслужването...впоследствие се оказа че е дори съм била обслужвана от отговорничката им за обекта...

# 714
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Персоналът на Витошка ми е мега неприятен.
Предпочитам да пазарувам от бутика в Мол Сердика, ако купувам от България. И там има кофти попълнения, но аз си имам две любими момичета, които са чудесни.

Едната, винаги когато ми давам каквито и да било мостри, ми звъни след седмица да ме разпита как са ми се отразили и какво ми е харесало или не.

# 715
  • Мнения: 1 261
в магазина на Витошка не стъпвам вече
неприятни са, не ми дават да пипам нищо и само ходят след мен сякаш ще обирам магазина Mr. Green

нещата на ЕЛ само от Сердика Мол или Дъглас  Peace

# 716
  • Мнения: 3 064
Здравейте! Имама някои продукти на ЕЛ, които няма да ползвам и съм пуснала в размените - ако някой се интересува, може да погледне темата или да ми пише на лични.

# 717
  • Мнения: 1 116
Дами, пак получих смс за намаление на Ести. Имате ли представа за кои продукти се отнася. Искам да взема идеалист, но не ми е спешно и чакам намаление  Mr. Green Последното намаление не се отнасяше за него

# 718
  • Мнения: 429
Момичета, някой знае ли коя буква на фон дьо тен Double wear отговаря на розов подтон? Взех си 2N1, но ми бежавее и леко ми изсушава. Също ползвали ли сте Лайт варианта, дали матира или идва малко по- мазен?  Благодаря!

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета, някой знае ли коя буква на фон дьо тен Double wear отговаря на розов подтон? Взех си 2N1, но ми бежавее и леко ми изсушава. Също ползвали ли сте Лайт варианта, дали матира или идва малко по- мазен?  Благодаря!

C (cool) е за розов подтон.  Peace
Лайт версията матира малко по-добре от стандартния ДУ, не е мазен, но щом стандартният ти изсушава, може би Лайт-а ще ти изсуши още повече.

Общи условия

Активация на акаунт