Някой има ли подобен проблем?

  • 15 560
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Здравейте!От една година някъде насам ми се случва нещо странно всеки път след секс.Странно е защото не знам на какво се дължи,преди не го е имало този проблем и не можах и да намеря информация никъде.Всеки път след секс(тук искам да уточня,че това се получава независимо дали секса е по-нежен и бавен или по-груб и бърз и независимо дали го правя с по надарени партньори или не)по кожата,която се намира точно между влагалището и дупето ми се появяват нещо като цепнатини.За да ме разберете по правилно ще го обясня така,все едно е нарязано с бръснарско ножче. #CrazyИ естествено боли.Питах гинеколога си какво е това и защо преди го нямаше а се появява от около година.Той ми каза да не се притеснявам,това си било нормално,по-тясна съм била,протърквала съм се.Знам какво е да се протъркваш,случвало ми се е,но в самото влагалище а не извън него.И си минава от само себе си за ден-два.А в този случай не минава докато не го намажа с един крем,който гинеколога ми предписа в случаи на протъркване.И то минава след 5-6 дневно мазане.И така до следващия път.И това като някакво дежа вю,всеки път едно и също.Консултирах се и с друг лекар,той пък каза че просто кожата ми била по-чувствителна newsm78.Ако кожата ми по-чувствителна или пък е просто протъркано защо преди не се е случвало?И как пък абсолютно всеки път става така?Не знам вече.Някой друг имал ли е такъв проблем?


Какъв е този крем,  който са Ви дали?

# 31
  • Мнения: 1 156
Бетазон Трио се казва крема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт