Лидл ::50::

  • 70 882
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 23 790
Боба е много добър, сега правих салата. Но тази вечер беше свършил  на Филипово.
Има ли още стикита Simple Smile В .... май сряда (или вторник беше??) взех Simple Smile

# 691
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 856
Някой успя ли да си купи от боба на промоция. Днес ММ ходи, но е нямало.
Близначке, аз вчера си взех 4 кутии боб ( не съм ги пробвала още) и си имаше. Сигурно има още,но тези по магазините ги мързи да зареждат. Попитай управител на магазина? Mr. Green
Благодаря ти, но тези дни имам семейни ангажименти и затова пратих ММ. Може утре да пробваме. Сега ММ ми каза, че е питал, но казали, че е свършил.
P.S. Между другото при нас от пенсионери хляб със семена сутрин не можем да си купим, та камо ли боб. Блъскат се, падат, пълзят и пак достигат до целта.

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 20:50 от pitinko68

# 692
  • Мнения: 1 073
Мацки, сигурна съм, че има доста кулинарки в тази тема...ако мога да попитам следното - купих си паста и готов сос четири сирена /пак от италианската серия/ и се чудя ако просто сваря пастата, затопля соса и ги смеся дали ще стане хубаво? Thinking
Да

# 693
  • София
  • Мнения: 4 051
Скрит текст:
Някой успя ли да си купи от боба на промоция. Днес ММ ходи, но е нямало.
Близначке, аз вчера си взех 4 кутии боб ( не съм ги пробвала още) и си имаше. Сигурно има още,но тези по магазините ги мързи да зареждат. Попитай управител на магазина? Mr. Green
Благодаря ти, но тези дни имам семейни ангажименти и затова пратих ММ. Може утре да пробваме. Сега ММ ми каза, че е питал, но казали, че е свършил.
P.S. Между другото при нас от пенсионери хляб със семена сутрин не можем да си купим, та камо ли боб. Блъскат се, падат, пълзят и пак достигат до целта.
Joy Joy Joy Старци разбойници, а? Grinning Grinning Grinning

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 153
[/quote/]
Няма вече, касиерката каза, че е сършила продажбата!

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 21:49 от Fleur

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 23 790
Благодаря Simple Smile

# 696
  • Мнения: 486
Здравейте.Малкия си хареса от новата брошура лампата,която прави звездно небе.Пускали ли са я преди и заслужава ли си парите?

# 697
  • Мнения: 169
Здравейте.Малкия си хареса от новата брошура лампата,която прави звездно небе.Пускали ли са я преди и заслужава ли си парите?
Къде я гледате? И мен ми стана интересно!

# 698
  • Мнения: 5 173
В новата брошура.

# 699
  • Мнения: 8 978
В Лидл в Надежда днес ще има ли оше разпродажба? 
В кой Лидл там, в коя Надежда?

# 700
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В Лидл в Надежда днес ще има ли оше разпродажба? 
В кой Лидл там, в коя Надежда?

В този в Надежда -3 мисля, чух по радиото...
А какво толкова разпродават?  newsm78

# 701
  • София
  • Мнения: 2 885
Къде мога да видя дали в някой от бургаските магазини има разпродажби? На сайта не виждам такава информация.

# 702
  • София
  • Мнения: 841
Да се похваля, че си купих от самозалепващите лампи за гардероб ( с батериите са си) – голям кеф – ние сме с външни щори и сутрин в спалнята е тъмно като в ...тъмно е  Simple Smile. Аз ставам по-късно от ММ, та ще си отспивам спокойно вече, няма да ми светва лампи!
Много ме е яд, че дъщеря ми няма да се класира май за пижамите. Размер 146/152 ще са ни малки, а S –ките големи. Ще чакам отзиви уголемени или умалени са пижамите за момичета и за „Нея”.
Заплюла съм си и домашните топли пантофи, ама първо ще го видя на живо, пускали ли са ги преди?

# 703
  • Мнения: 2 453
И аз чакам отзив за пантофите. Пускаха ги миналата година, но не успях да ги видя, тъй като в нашия Лидл свършиха светкавично.

# 704
  • Мнения: 1 325
Да се похваля, че си купих от самозалепващите лампи за гардероб ( с батериите са си) – голям кеф – ние сме с външни щори и сутрин в спалнята е тъмно като в ...тъмно е  Simple Smile. Аз ставам по-късно от ММ, та ще си отспивам спокойно вече, няма да ми светва лампи!
Много ме е яд, че дъщеря ми няма да се класира май за пижамите. Размер 146/152 ще са ни малки, а S –ките големи. Ще чакам отзиви уголемени или умалени са пижамите за момичета и за „Нея”.
Заплюла съм си и домашните топли пантофи, ама първо ще го видя на живо, пускали ли са ги преди?

И аз съм си заплюла дамската пижама и се надявам да не е огромна. По принцип нося S, ама като ги знам Лидъл колко са им уголемени... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт