Златна есен чука на вратата, за две чертички тръпне ни душата (мами над 35)

  • 22 552
  • 780
  •   1
Отговори
# 690
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Манди това, че нямаш нищо за споделяне не значи, че може да не пишеш Hug и аз нямам нищо съществено, ама си пиша.

Приемам съвета и ще се поправя  Mr. Green  Hug

# 691
  • Мнения: 1 423
Днес прехвърлям част от моята положителна енергия на Кей   babydust7 babydust7.

Шери, тази година всеки трети е Александър, ти обаче си решаваш.

# 692
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Да, за "р"-то в името и аз съм съгласна. Може би подсъзнателно съм си измислила и ника с "р", както в името ми  Thinking
Добре дошла, Ава, тук е много интгересно  Hug

Тарторина, дано всичко се окаже просто не добра компетентност на сегашния ти док  Naughty

# 693
  • Мнения: 8 529
Перу Hug

Тарторина, много крайна мярка ми изглежда, но пък от друга страна е може би по-добре от гледна точка на последващ риск. Аз лично бих изчакала след приключване на бременността и ако няма подобрение тогава да пристъпвам към такава интервенция. Не можеш ли да вземеш още едно мнение от специалист?

Кей  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Шерифката, аз съм пристрастена да харесвам името Александър / Александра. Но не бих кръстила детето си така - в нашето семейство всички Александри са емигрантки.

Ава, добре дошла!

Айде мислете загавие, пък ние с Елито ще обсъдим новата тема.

На мен нещо с есенен бебевалеж ми е в главата Simple Smile но не се досъчинява.

Отивам да работя! Целувки на всички ви!

# 694
  • Мнения: 13 944
Здравейте, английски уча на стари години и май нищо не влиза  ooooh!
Не е като счетоводството туй нещо  Mr. Green уанче, а ти какво избра?
Тарторина, много е неприятно това, което са ти казали, но дано да се разминат нещата  Hug
Ава добре дошла и на теб   bouquet
Перу и за теб специални прегръдки, пак се разминахме за 1 ден в клиниката  Simple Smile

# 695
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Даре лек работен ден Hug !

Амини не съм още до декември имам време да се двуомя  Simple Smile. Ти кога очакваш трансфер?

Манди Simple Smile !

Мира  аз си взимам прашец !

# 696
  • Мнения: 1 512
Ава, добре дошла. И ти се бориш за тройка  welcome
Момичета, благодаря ви за хубавите пожелания. Големи вълнения с тази кола. Част от семейството си е.
Перу, много се радвам за добрите новини от прегледа. Видя ли как се сетих, че тези дни ще ходиш до София. Всички много те мислим  Hug
Кей, успех днес на пункцията  fingerscrossed

# 697
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Да, Лени, вярно, че се сети  Peace

И за Кейчето  Praynig Praynig

Амини, кога ти е пункцията  Thinking

# 698
  • Мнения: 13 944
Уанче, в понеделник съм на преглед, пък дано да стигна до пункция и съответно после до трансфер, че последнити два пъти нямаше резултат след пункцията.

# 699
  • Мнения: 1 207
 DarinaK
Дълго време мина в копнеж, идва есенен бебевалеж!

# 700
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дано Амини Hug ще стискаме много палци  Praynig
Лени много ми харесва тази хижа Мазалат, дано някой ден я посетя Simple Smile
Пате чудни рисунки  bouquet !

Хана да не е родила?

# 701
  • Мнения: 7 201
Днес сте много активни, сигурно заради дъжда.
Добре дошла, Ава! Заглавието ти ми харесва.
Дълго време мина в копнеж, идва есенен бебевалеж!
Да бъде! Grinning

Честита кола, лени!  bouquet Да си я ползвате със здраве и все на хубави места да ви отведе!
Кей, успешна пункция с добри резултати!
Амини, желая ти този път да стигнеш до финал. Praynig

Хана и Шери да потраят малко, че още Скорпиончета трябват в темата. Laughing
Пате, и аз да кажа, че рисунките на сина ти са прекрасни! Има талант момчето ти, да е жив и здрав и все така да те радва! Hug

# 702
  • Мнения: 3 406
Перу, чудесни новини  Hug
Ава, добре дошла и от мен!
Амини, ще стискам палци, ти си борбена и ще успееш, сигурна съм!  Hug
Пък за тройката, да ви кажа един смях. Имаме познати, които след положителен тест отиват на първи преглед. Доктора, развълнуван: ами честито, бременни сте. Елате след 2 седмици.
След две седмици двамата под ръка пак при доктора. Гледа той, звери се, и им казва: ами честито - две са. Сега, като е такова положението, елате пак след 2 седмици, да следим нещата из късо. Те двамата се радват естествено.
След две седмици на прегледа, доктора пак се звери, и им казва: ами честито - три са! Момчето не издържа и му се сопва - еее, докторе прекалявате, няма да идваме повече при вас! Толкова бяха сладки, като разказваха, пукнала съм се от смях  Joy

# 703
  • Мнения: 1 130
Перу, много, много се радвам за развитието на нещата при вас! Всъщност аз не съм ти честитила благата вест, нека ти е лека и спокойна бременността, а юначето все така да си расте и да помръдва за радост на мама и тате!

Лени, на вас честита придобивка! Все на хубави места и по хубави поводи да ви отвежда! Пък тортата ти е супер, аз и преди съм ти казвала, е мен пък с поша хич ме няма, та ти свалям шапка! Simple Smile

Ава, добре дошла, наборе! Дано скоро се уредите и с едно момченце!

При мен, след вчерашната среща с натуропата, се оказа че TSH пак се е понадигнал и отново е 3.08, а желязото ми хич не е добре, та ще ходя на венозни вливания. Отделно ми наизписа още добавки и витамини, та съвсем да е пълна шепата ми сутрин. Но пробно минавам на животински Тироксин, пък да видим как ще ми се отрази.

Отивам да измъквам моето момче от банята, че подгизна тези дни! Втора седмица ги водят на плуване от училище, а отделно си посещаваме и другите тренировки в четвъртък, та не знам как не му идва нагорно... Голям мерак да се кисне във водата!

Хубава вечер от мен!

# 704
  • Мнения: 600
  Добър ви ен момичета !

Много подкрепа за Кей днес !Дано всичко е наред и с продължение !

Добре дошла на Ава !

Перу , много радва това за сърчицето и мърдането ! Все така да се развива бебе добре и в норми !

Сайта ми е много бъгнат ..нямам никакви емотикони и опции !!
 Тарторина , ако всичко е наред с бебе да го извадят сега , не се притеснявай ..иначе неприятно , но ако е за твое добро и за живота ти най-вече, трябва...още повече едно човече има нужда от теб ..успех и най-доброто ти пожелавам !

Лени , честита кола! Да си я карате дълго и безварийно !

Аз снощи ходих пак да пораздвижа персонала в предродилно . Кво ми трябваше да си купя апарат з кръвно ! Мера аз -160/100 ...зпалих мъжо и там....естествено веднага тонове и кръвно на 5 минути ....накрая падна до моето си 115/70 ...мм беше сърдит много ..от работа се прибира и аз го занимавам с глупости ...скри ми апаратчето !...имам контракции на 10-15 минути , но не били страшни ...те така ..сега ще се ангажирма и с нещо удома, че изтрещяването не е желателно    

Общи условия

Активация на акаунт