Златна есен чука на вратата, за две чертички тръпне ни душата (мами над 35)

  • 22 579
  • 780
  •   1
Отговори
# 720
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Даре и мм е казал, че не иска да се знае пола предваритело.

Тарторина радвам се, че всичко се е по успокоило Hug

Хана ще се справи с лагера не се тревожи!

# 721
  • Мнения: 5 037
Даре,поздравления да сестра ти.Днес май си положително настоена.Само така,момиче newsm10

Тарторина,чудесна новина.И ти да се поуспокоиш малко.

Хана,ще се справи момчето.То няма вариант да не го мислиш,няма значение на колко е.Кажи на дъщеря ти да се пази повече.

Благодаря за съветите относно името.За Александър и на мен не ми харесва това,че всяко второ дете е с такова или производно.А пък може и само то да си реши за името,ако се роди на термин.
Преди няколко вечери сънувах бебе(до сега не бях сънувала) и беше със същите зелени очи като на баща ми.За това се замихлих,дали да не го пиша направо Атанас.

# 722
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Шери ако си се роди на термин си идва с името  Simple Smile и двете имена ми харесват като Михайл малко повече от Ангел Simple Smile.

# 723
  • Мнения: 600
 Отивам в училището да говоря лично с госпожата . Миналата година ми скъсаха нервите училищни и извънучилищни психолози , заради които сме в специално училище . По принцип няма какво да ви занимавам , защото това е друга тема  и има мамаи с подобни проблеми с които пишеме редовно . Само ще кажа, че иаскаха да го искарат едва ли не аутист и след тестове половин година се установи , че изобщо не е близо дори до диагнозата .....все пак си имаме разни проблемчета в малката главица, които трябва да израсте или превъзмогне..бавно и с търпение ... Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 2 603
Голямо писане днес  Simple Smile
Няма да мога да отбележа всичко, но много се радвам за развитието при Тарторина, да се роди бебето, после ще го мислите.
Перу, браво на твоето малко и все по-бързо биещо сърчице Heart Eyes
Кей, Амини, стиснати палци Hug
Хана, първи лагер, ще се справи твоето малко момченце  bowuu
Лени, честито ви ново возило, да си го карате безаварийно и да ви води на хубави места Hug
Шери, аз харесвам повече Александър, нищо че е масово. И аз да кажа като се роди и го видиш, ще решиш, кое му отива повече.
Днес малкото Калоянче стана на 4 месеца. Черпя ви бисквитена тортичка или който не обича сладко телешко варено, направих го днес, бутнахте ми фитилите, стана върхЪ. И снимка не мога да ви сложа, че пак от телефона.
И...стискайте палци да сме намерили нашия хомеопат, утре малкото има записан час, дано да й помогнем на хремата да си ходи, а и му е много суха, атопична кожата, периодично зачервена.
На няколко пъти го пиша тоя пост...нищо чудно да се е изписала темата Mr. Green
Хана, сега прочетох, нашия бати е в тоя отбор, може да обменим идейки на лични.

# 725
  • Мнения: 2 501
Не съм ви чела. След малко с връшам да видя какви сте ги измислили днес.
За протокола - 15 яйцеклетки.  Twisted Evil

# 726
  • Мнения: 13 972
Леле Кей каква реколта  Shocked
Непременно искай да ти замразят всичко което остане нетрансферирано, може и за второ да стигне  Hug

# 727
  • Мнения: 2 501
Говорихме с ембриоложката. Живот и здраве, ще замразяваме.
Ти докъде си?

# 728
  • Мнения: 5 037
Леле Кей,ти си направо златна мина.Радвам се за теб.Днес само хубави новини.

# 729
  • Мнения: 1 207
Влиза за малко преди да си затръгвам и какво виждам - Кей с невероятна новина!Браво - сега всичко да си върви по реда си -  и за мама, и за фризера ще има.Да ти завидят младите булки.

# 730
  • Мнения: 7 201
Кейче, ти си нашият шампион! Отлични резултати.
По повод разказаната весела история от танзу, пращам ви нещо за настроение. Laughing
Скрит текст:
Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата-донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал:
- Аз изчезвам скъпа, човекът ще дойде скоро.
Половин час по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба.
- Добро утро мадам, аз бих искал да ....
- Оо, няма нужда да обяснявате, аз Ви очаквах - прекъснала го малко нервно г-жа Иванова.
- Наистина!?! - озадачил се фотографът.
- Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета.
- Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте...
След минута госпожата попитала изчервявайки се:
- Ъмм, откъде ще започнем?
- Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме.
- Ваната!? Пода на хола!? Нищо чудно, че не сме успели да направим
нищо с моя Гошо.
- Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем
различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата.
- Боже мой! Това е многоо .... - ахнала г-жа Иванова.
- Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действа прибързано. Аз лесно мога да Ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована.
- Зная това - тъжно отвърнала госпожата.
- Позволете да Ви покажа някои от моите произведения - казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета - Ето това го направих в рейс на градския транспорт.
- Боже господи! - възкликнала г-жа Иванова.
- А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им - продължил фотографът.
- Било е трудно?!?
- Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха.
- Борисовата градина!?! - разширили се очите на г-жа Иванова от
изумление......
- Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него докато работя с майката!
Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала
- Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ .... апарат!!!???
- Точно така. Е, госпожо, стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа.
- Триножник!?!?!?
- Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него.
- !?!?!?! .....
- Мадам?! Мадам?! Боже какво и стана, тя припадна!

# 731
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Браво, Кей! Само хубави новини от тук нататък!
Звезди, честита ви месечинка, да ти е жив и здрав малкия голям мъж Калоян. "Вземам" си и от двете - много обичам и тортата и телешко варено
Хана, всичко ще е наред, то бе притеснения няма да мине, но имай вяра  Hug
Мамче, вица е много добър  hahaha Joy

# 732
  • Мнения: 1 933
Кей, страхотна новина! Стискам палци за успешен трансфер!
Дари, честито и на теб! Страхотно е да си леля!
Перу, браво и на твойто детенце! Да расте все така!
шери, питай детенце когато се роди кое име му харесва... Да те попитам това което мм ме пита всеки път - защо продължаваш да поддържаш връзка с майка си, след като не заслужава? Моето обяснение е, криво разбрана отговорност, от която се опитвам да се отърва... Не ми се навлиза в подробности... Та кажи твоето какво е?
Тарторина, дано след раждането нещата се променят...
Ината, здравей и стискам палци и на теб да се оправиш бързо.
Ленивик, честит ви автомобил и да си го ползвате дълго и безаварийно!
Амини, успех и на теб! И с английския!

със сигурност пропускам някого, моля да ме извините...
Скрит текст:
Опитвам се да не се ядосам на сестра ми, но по всичко личи че не успявам, след като постъпката й още ми е в ума... Днес племенникът ми прави 2 годинки. Вчера ми се обади... Баща ни е у тях да им помага с ремонта на къщата... та ако съм искала можело и да се видим някой път... Е, по колко пъти да обяснявам, че заминавам в командировка на 30 окт и се връщам на 15 ноември... А той е тук до 10 ноември... Ама да не идвал през уикенда, че имал още работа... о ама то сестра ми щяла да има гости и в събота и в неделя... Питам я и двата дни ли ще има гости, да и двата дни, заради рождения ден на малкия... щели да идват кръстниците му.... и тук спрях да я слушам... Нейна работа си е кого кани на рожден ден на децата, но ми стана тъпо, че ние не сме сред поканените... стана ми МЕГА тъпо... Та тези деца са поне по един уикенд у нас в месеца, да не говорим, че понякога са и 2 седмици подред вкъщи, имат си стая, четки за зъби... те тук са си вкъщи. И дори да не си направи труда да ни покани... Да, болна съм и няма да отида, но нека аз да реша, че няОпитвам се да не се ядосам на сестра ми, но по всичко личи че не успявам, след като постъпката й още ми е в ума... Днес племенникът ми прави 2 годинки. Вчера ми се обади... Баща ни е у тях да им помага с ремонта на къщата... та ако съм искала можело и да се видим някой път... Е, по колко пъти да обяснявам, че заминавам в командировка на 30 окт и се връщам на 15 ноември... А той е тук до 10 ноември... Ама да не идвал през уикенда, че имал още работа... о ама то сестра ми щяла да има гости и в събота и в неделя... Питам я и двата дни ли ще има гости, да и двата дни, заради рождения ден на малкия... щели да идват кръстниците му.... и тук спрях да я слушам... Нейна работа си е кого кани на рожден ден на децата, но ми стана тъпо, че ние не сме сред поканените... стана ми МЕГА тъпо... Та тези деца са поне по един уикенд у нас в месеца, да не говорим, че понякога са и 2 седмици подред вкъщи, имат си стая, четки за зъби... те тук са си вкъщи. И дори да не си направи труда да ни покани... Да, болна съм и няма да отида, но нека аз да реша, че няма да ходя... Заболя ме. Или съм прекалено чувствителна заради хормоните сега... Същото говедо като майка си е... Оплаках се...ма да ходя... Заболя ме. Или съм прекалено чувствителна заради хормоните сега... Същото говедо като майка си е... Оплаках се...

# 733
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мамче много добро  Joy Joy Joy Joy Joy

Кей браво за чудесния резултат Hug  bouquet  !

Хана мног осе учи в Белгийските училища направо ми скриват шапката, дано всичко е наред с детенце Simple Smile !

Звездичката да ви е честита 4 месечинката да расте и да се смее гоелмия юнак Hug

Явно само аз не съм разбрала, че се е родила на Дари племеница, Даре да е жива и здрава и много да ви радва!!!!

Пусикет, и на мен ми стана кирво заради теб, съжалявам. Непростима постъпка от страна на сестра ти с право си се натъжила, независимо от хормоните Hug .

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 17:31 от One11

# 734
  • Мнения: 13 972
Кей, аз нямам никакви медикаменти, не съм подходяща за стимулация. Чакам си чинно прегледа. Ако изобщо извадим нещо ще е само едничко.

Общи условия

Активация на акаунт