Ето есента дойде, а Февруарчето расте, расте!!!

  • 40 906
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10
с наближаването на термина имам все повече страхове и болежки...
Исках да питам вие имате ли течение.... все казват, че е нормално, като е безцветно и не причинява дискомфорт, но днес вече измислих, че ....ами ако ми изтичат околоплодните води по малко...
мисля, че докато дойде време за раждане съвсем ще психясам.
за кървящите венци ползвам един препарат /сравнително евтин/ - сандрин - изтръпва ми цялата уста от него, но пък доста овладя кървенето.

# 646
  • София
  • Мнения: 163
Да, нормално е да имаш течение. Ако нямаш сърбеж, не мирише и не ти пари, значи е нормално. Със сигурност не са околоплодни води. Simple Smile

# 647
  • Мнения: 121
Хехе аз зададох подобен въпрос на моя доктор. Много ми се смя. И каза, че като ми изтекат водите, до 4 часа съм родила, така че няма как да изтекат без да разбера  Grinning

# 648
  • София
  • Мнения: 6 334
И аз това си мислех онзи ден като си гледах превръзката да не са води.  Laughing Мислех, че с тази бременност, все пак 3-та, ще съм по-ларж, ама на, за някои неща май повече се втелясвам. Като се има предвид, че и двата пъти ми пукаха водите в болницата.

# 649
  • Мнения: 154
Добро утро!И аз съм се панирала от известно време с това течение.Обикновенно като отида до  тоалетната,и след 5-10 мин. започва нещо да изтича(безцветно,без мирис),чак и аз се притесних да не са води,макар че и с предната бременност ми се е случвало.Явно не съм единствена ...

# 650
  • Мнения: 21
 Здравейте на всички бъдещи февруарски майки Simple Smile

 Аз съм на 28 години, бременна с първото си дете с термин 22 февруари.
 Тъй като днес за пореден път се убедих, че трябва да сменя наблюдаващото ми АГ, искам да ви помоля за препоръка на лекар от Тина Киркова или Майчин дом, който следи бременност по здравна каса. Остават ми малко повече от  2 месеца, но искам да съм спокойна и сигурна в лекаря си.
 Благодаря предварително, желая ви хубав ден

# 651
  • Мнения: 366
И аз имам такова течение, но като чета коментарите ви не се притеснявам. Понякога имам чувство, че бая се подмокрям  Flushed
Мами, в предишен пост бях споделила, че от дясно по гърдите имам по някога боцкане, а вие имате някакво подобно усещане.

# 652
  • Мнения: 309
Neleato, добре дошла. Simple Smile
Аз се следя в МД при д-р Максим Клисурски, доста мил, учтив и внимателен в прегледите си. Всичко обяснява както си му е реда. Мога да ти го препоръчам с най-чиста съвест! Успех. Simple Smile

# 653
  • Мнения: 618
Не очаквай чудеса от следенето в МД по здравна каса. И аз се следя там при Клисурски и прегледите са чиста формалност сигурно на частно не е така  Sunglasses , но аз го ползвам за болнични предимно, да не говорим, че в кабинета видеозона е на сто години и той самия ми каза, че трудно вижда някой неща  ooooh! Shocked newsm78 ако можеш не прави моята грешка запиши се в някоя хубава клиника или болница за да ползваш качествени услуги а не формални претупвания  Whistling Мазнейкова, Надежда, Токуда и тн имат супер апаратура и работят със здравна каса избери някоя която ти е близо ще си сто пъти по-доволна аз сега разчитам само на платените прегледи при моя си лекар тези в МД са ми мн съмнителни  newsm78

# 654
  • Мнения: 2
Мами, в предишен пост бях споделила, че от дясно по гърдите имам по някога боцкане, а вие имате някакво подобно усещане.

И аз усещам подобно боцкане само под лявата гърда и в повечето случаи когато съм в легнало положение, но като се изправя ми минава ooooh! Сигурно се притискат органите знам ли Simple Smile следващата седмица ще попитам док и ще споделя

# 655
  • Мнения: 125
Днес бях на преглед Simple Smile Майка ми ме придружи и я пуснаха в кабинета и нея Simple Smile Всичко с бебчо е добре, сто процента мъж бил, има си всички атрибути Grinning Главичката била ниско долу, а плацентата ми е добре и далече от главичката и няма да има проблеми за нормално раждане. Майка ми се развълнува много и и се насълзиха очите като видя дребосъчето! Много съм щастлива от тези добри новини. За коледните празници мислехме с мъжа ми да пътуваме, но докторката каза, че не препоръчва бременните да пътуват и ще я послушаме  Hug

Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 13:09 от Premier_Jour

# 656
  • Мнения: 21
 Благодаря ви момичета за съветите;)
 
 Помислих и реших да си допродължа следенето в Тина Киркова при една препоръчана лекарка. Там не работят по здравна каса, трябва да си платиш пакет проследяване като на повечето места, но най-важното е да се чувстваш спокоен и сигурен в лекаря си, да ходиш с желание на консултация ..
 Хубав ден на всички февруарки Simple Smile

# 657
  • София
  • Мнения: 716
Нелеато, има ли смисъл да плащаш за цял пакет, при положение, че ти остават още 1-2 ЖК? След това се следят тонове и основно се комуникира с лекаря, при който ще раждаш. Или този пакет включва и тонове, и допълнителни прегледи?!

# 658
  • Мнения: 366

[/quote]

И аз усещам подобно боцкане само под лявата гърда и в повечето случаи когато съм в легнало положение, но като се изправя ми минава ooooh! Сигурно се притискат органите знам ли Simple Smile следващата седмица ще попитам док и ще споделя
[/quote]
Благодаря за отговора Simple Smile Аз утре съм на ЖК и ще споделя с Аг да видим тя какво ще каже Simple Smile

# 659
  • Мнения: 21
  "Веси ", казаха че щом съм 7ми месец ще платя половин пакет за втората половина на бременност, който включвал микробиология, кръвни излседвания и ехограф няколко пъти, може би и тонове . Другата опция е да си плащам за всяко посещение и изследване, ще попитам в четвъртък като отида, кое е по-изгодно.

Общи условия

Активация на акаунт