Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 7

  • 44 240
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама гледай да видиш къф е бастун ма... hahaha hahaha hahaha hahaha
Мене ме кефи как се беше въвел в заблуждение hahaha hahaha hahaha
Ама така се беше въвел, че повлече и РазвратИ hahaha hahaha hahaha

ТЦ...... Не можеш ме нави  hahaha hahaha hahaha
За мен е важен крайния резултат  Peace Не мислим точно Джаго да го устоим с такова внимание  Naughty
Ама голема си тояга... hahaha hahaha hahaha hahaha
Погледни го като пародия и ще се кефиш... hahaha hahaha hahaha

# 706
  • Мнения: 1 130
Ама гледай да видиш къф е бастун ма... hahaha hahaha hahaha hahaha
Мене ме кефи как се беше въвел в заблуждение hahaha hahaha hahaha
Ама така се беше въвел, че повлече и РазвратИ hahaha hahaha hahaha

ТЦ...... Не можеш ме нави  hahaha hahaha hahaha
За мен е важен крайния резултат  Peace Не мислим точно Джаго да го устоим с такова внимание  Naughty
Ама голема си тояга... hahaha hahaha hahaha hahaha
Погледни го като пародия и ще се кефиш... hahaha hahaha hahaha
Зарежи го тоя нещастник, Close кажи нещо за обяснението в Любов на РазвратИ  hahaha hahaha hahaha
Но Махи си ме кефи на мах и мога да си го гледам нон стоп - егати пича Laughing Laughing Laughing

# 707
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама гледай да видиш къф е бастун ма... hahaha hahaha hahaha hahaha
Мене ме кефи как се беше въвел в заблуждение hahaha hahaha hahaha
Ама така се беше въвел, че повлече и РазвратИ hahaha hahaha hahaha

ТЦ...... Не можеш ме нави  hahaha hahaha hahaha
За мен е важен крайния резултат  Peace Не мислим точно Джаго да го устоим с такова внимание  Naughty
Ама голема си тояга... hahaha hahaha hahaha hahaha
Погледни го като пародия и ще се кефиш... hahaha hahaha hahaha
Зарежи го тоя нещастник, Close кажи нещо за обяснението в Любов на РазвратИ  hahaha hahaha hahaha
Но Махи си ме кефи на мах и мога да си го гледам нон стоп - егати пича Laughing Laughing Laughing
Мани, с това обяснение ми идеше да го лупнем с гьостерицата hahaha hahaha hahaha hahaha
Ама кво вика РазвратИ...получих съвети от любовното гуру Joy Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 1 130
Номерата на "гурото" са на ниво. hahaha hahaha hahaha
Не, че некой му се сърди заради това hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 709
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Номерата на "гурото" са на ниво. hahaha hahaha hahaha
Не, че некой му се сърди заради това hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Абе жеУезо е...ама все са му таквиз изненадките, та Развратова страда преди тва. hahaha hahaha hahaha

# 710
  • Мнения: 1 130
Номерата на "гурото" са на ниво. hahaha hahaha hahaha
Не, че некой му се сърди заради това hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Абе жеУезо е...ама все са му таквиз изненадките, та Развратова страда преди тва. hahaha hahaha hahaha
РазвратИ обаче всекакви емоции може да изиграе, на това му викам професионализъм, докато Ананди /Пратюша/, гледа като овца във всички случаи. Не мога я разбера кога е учудена, кога влюбена или изненадана newsm78 Добре, че от време на време се ухили та да се светнем.  Crossing Arms

# 711
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055



# 712
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Номерата на "гурото" са на ниво. hahaha hahaha hahaha
Не, че некой му се сърди заради това hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Абе жеУезо е...ама все са му таквиз изненадките, та Развратова страда преди тва. hahaha hahaha hahaha
РазвратИ обаче всекакви емоции може да изиграе, на това му викам професионализъм, докато Ананди /Пратюша/, гледа като овца във всички случаи. Не мога я разбера кога е учудена, кога влюбена или изненадана newsm78 Добре, че от време на време се ухили та да се светнем.  Crossing Arms
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 713
  • Мнения: 1 332
Малееее Бубе  Hug Много си люта. Добре, че не съм ти свекърва  hahaha hahaha hahaha

Зизу  Hug  И аз съм фърта, ама йок нов руски превод. Днес гледах онова нищожество Джаго и ми идваше да си изхвъля лаптопа. Скролнах го без да ми пука какви ги говори, ама ми се ще терзанията на РазвратИ да чуя. Crossing Arms Много ме е яд, че разкараха Байрон. Глупава сценаристка приумица. За мен от семейството на баба ти той беше най истински Peace

Аа, то и да си ми свекърва спокойно, теб няма да те убия. Имам предвид свекърва като свекървите в Индия, която да не проявява грам човечност, защото това отношение е напълно нечовешко. Честно казано каквато и да е Ананди, за дете на нейната възраст, което е на всичкото отгоре на тази си възраст омъжено при това на сила и на пук на всякакви закони е нормално да прави грешки. Че те и мюсюманите имат религии, обаче такива извратени традиции дори там не съм виждала. Чела съм доста от Корана, гледала съм и един сериал клонинг, в който също имаше интересни обичаи, като това ако изневериш удари с камшици и прочее, че жената трябва да не се показва пред други мъже, но тези Индийските традиции направо прескачат всякакви граници. Честно казано когато гледах филма ще загаснат ли кладите, ако щете ми вярвайте 3 нощи подред сънувах как някой ме залива с бензин и ме пали, защото знам, че колкото и гнусно да звучи това е било истина, която може и все още някъде да съществува. Аз лично не оправдавам по никакъв начин държанието на Калиани. Не мога да си представя как се променя после, но имам чувството, че дори тогава няма да и забравя лошото държание.

# 714
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ще забравиш Бубе, тя ще те накара Laughing

Ауууууууууу...много сте скучни... Naughty
Отивам да си гледам филма дет съм почнала от 4 дни и седим на 12-та мин. hahaha hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 1 332

А показвали ли са в някой от другите сериали да се возят по покривите на автобусите? Също и друго ми е интересно, постоянно говорят за насекоми, абе в стаите им насекоми ли живеят? Как така ще ги хапят насекоми постоянно? Днес и в новия сериал Сандия докато спеше я охапа мравка, та я мазаха, та какво ли не беше, какви са тия мравки да не са великани?

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

А показвали ли са в някой от другите сериали да се возят по покривите на автобусите? Също и друго ми е интересно, постоянно говорят за насекоми, абе в стаите им насекоми ли живеят? Как така ще ги хапят насекоми постоянно? Днес и в новия сериал Сандия докато спеше я охапа мравка, та я мазаха, та какво ли не беше, какви са тия мравки да не са великани?
Това днес с насекомите беше майтап hahaha hahaha hahaha
Не съм виждала да живеят с насекоми. Марвела Hug виде една муха върху ИзкукИ.
Даже си спомням една сцена между Развратови и РазвратИ плашеше Ананди. Та тая кат се развика и цялото Шейкърци се сурнаха в спалнята на Развратови и тогава РазвратИ каза, че АнандитУ се уплашила от кокруш демек хлебарка...и тия бяха толкова изумени, че има хлебарка в тех, че нема на къде. Та Даду се сети ква е работата и вика...''знам я аз тая хлебарка...Шив се казва" hahaha hahaha hahaha hahaha
Та значи не живеят с насекоми. Peace

# 717
  • Мнения: 1 130
Зизу Какво ти скучно ма, утепах се да дира клипа с пръстена и не успях. Много съм смотана значи ooooh! ooooh! ooooh! Метни го ако ти е под ръка   bouquet

Това насекомо което аз видех не го оприличих на муха, щот не излете, ами пребега на Изкуки по дрехата и некъде се завре, но ЗИЗА е спец по хлебарките та и повервах  hahaha hahaha hahaha

# 718
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу Какво ти скучно ма, утепах се да дира клипа с пръстена и не успях. Много съм смотана значи ooooh! ooooh! ooooh! Метни го ако ти е под ръка   bouquet

Това насекомо което аз видех не го оприличих на муха, щот не излете, ами пребега на Изкуки по дрехата и некъде се завре, но ЗИЗА е спец по хлебарките та и повервах  hahaha hahaha hahaha
Кой клип с пръстена в ресторанта ли...? Rolling Eyes
Муха беше...аз видех как кацна, пък и както каза...спец съм по екзотични хлебарки... hahaha hahaha hahaha
Сестра ми веднъж ме обвини, че съм и занесла молец от БГ Shocked Shocked Shocked
И аз да и върнем викам...то и аз си пренесох хлебарка тук... hahaha hahaha hahaha
Оная кат ме изреза и кай..."Не съм чула самолета да е паднал от свръх багаж, така, че си глей работата..." hahaha hahaha hahaha hahaha

# 719
  • Мнения: 1 130
Зизу Какво ти скучно ма, утепах се да дира клипа с пръстена и не успях. Много съм смотана значи ooooh! ooooh! ooooh! Метни го ако ти е под ръка   bouquet

Това насекомо което аз видех не го оприличих на муха, щот не излете, ами пребега на Изкуки по дрехата и некъде се завре, но ЗИЗА е спец по хлебарките та и повервах  hahaha hahaha hahaha
Кой клип с пръстена в ресторанта ли...? Rolling Eyes
Муха беше...аз видех как кацна, пък и както каза...спец съм по екзотични хлебарки... hahaha hahaha hahaha
Сестра ми веднъж ме обвини, че съм и занесла молец от БГ Shocked Shocked Shocked
И аз да и върнем викам...то и аз си пренесох хлебарка тук... hahaha hahaha hahaha
Оная кат ме изреза и кай..."Не съм чула самолета да е паднал от свръх багаж, така, че си глей работата..." hahaha hahaha hahaha hahaha
Не бе мац, танца с жълтото сари  doh doh doh

Общи условия

Активация на акаунт