Мами-магистри "Финанси и банково дело" ВУАРР 2014/2015

  • 43 011
  • 168
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 16
Някой може ли да ми вземе заверка?

По кой предмет нямаш заверка? На който и да си оставиш книжката ще ти вземе  Simple Smile


По никой предмет нямам-книжката ми е в унито. Бебето ми е на кърма,яде през 2-3 часа,и сме с вирус.Немога да мръдна до Пловдив:(

Според мен трябва лично да си я вземеш от Учебен отдел. Но сега не знам Sad Половината предмети минаха. Тези доценти обикалят и другите ВУЗО-ве в стараната. Доколкото разбрах от колегите предметите, които следват по програмата  (при Петкова и Стоичкова) нямат учебници Shocked Какво ще се прави?

# 106
  • Мнения: 1 266
Днес бях при Георгиев е се стреснах  Joy Този учебник е пълен само със задачи и изчисления и изпитът бил такъв. Освен това щял да даде някакви допълнителни неща да ги правим вкъщи и да му ги пратим. Абе много на сериозно я е взел тази дисциплина  newsm78

# 107
  • Мнения: 509
бубамара, георгиев какво предава днес - има ли някакви лекции или решавахте задачи
аз си купих учебник и отзад има 3 теста - няма ли да са те на изпита или ще е друго?
за съжаление днес не успях да дойда, че детето е с вирус и не мога да го оставя на яслата, а как ще се оправям с този изпит не знам, и аз като погледнах учебника ми се зави свят - то формули ,таблици, нещо се стреснах и аз

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 90

Доколкото разбрах от колегите предметите, които следват по програмата  (при Петкова и Стоичкова) нямат учебници Shocked Какво ще се прави?
[/quote]
Петкова си носела тя лично литературата, и който иска купува, а при Стоичкова материалът е на дикс- 7 лв е в книжарницата.

# 109
  • Мнения: 334
С риск да съм досадна кой е неикономист и е като мен...с еднакви дати и предмети за изпити???

# 110
  • Мнения: 1 266
Аз бях само за час при Георгиев и не знам какво е предавал. Каза,че една част от оценката за изпита ще се формира от задание за вкъщи,което да направим и да му пратим на мейл. Иначе за самия изпит не каза. Каза,че не държи на присъствие,защото аз го питах,ще даде заверки на всички,но в последния ден от неговите лекции.

# 111
  • Мнения: 12
Заданието кога ще го дава??? Учебник ще иска ли по управление на риска? Grinning

# 112
  • Мнения: 1 266
Мисля,че заданията ще раздаде последния ден. А без учебник едва ли ще можем да се подготвим за изпит,защото няма от къде другаде да четем.  newsm78

# 113
  • Мнения: 35
Аз в момента съм пред залата и чакам за заверка... Учебника изглежда отврат! Дано не е много трудно

# 114
  • Мнения: 12
Ехоооо Simple Smile Какво стана? Даде ли заверки? Simple Smile

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 90
Охооо, даже и заданията прати  ooooh!

# 116
  • Мнения: 12
Е как е? Ние утре сме при Матеев ..... и след това при Георгиев Wink

# 117
  • Мнения: 1 266
Да се похваля,взух си заверките и семестъра си заверих. И да кажа;че прадавам учебник по Банково счетоводство на Петкова  Peace

# 118
  • Мнения: 35
А защо продаваш учебника? Теста лесен ли беше?Simple Smile 

# 119
  • Мнения: 1 266
Защото аз съм учила счетоводство и като го купих попрочетох,а тя в неделя каза да правим предварителен изпит и който си хареса оценката няма да се явява на редовен. Та аз имам 5 и повече не искам,следователно и учебник повече не ми трябва. А другите казаха,че никъде го няма и някой ако не си го е купил от нея няма от къде да го вземе. Затова го продавам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт