Новите съседи

  • 117 002
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 075
Не, от любовна книга.

# 676
  • Мнения: 709
Дали има шанс,като свърши 8-ми сезон, да пуснат 9-ти по Бтв?

# 677
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Дано не е този. Юдит е един от най-гадните и злобни персонажи и не заслужава такава съдба Grinning
Абсолютно!

# 678
  • Мнения: 865
Не знам дали сте забелязали физиономията на Юдит, когато става нещо крайно - една такава опулена и втренчена в камерата ... любима ми е  hahaha

# 679
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Не, от любовна книга.
Тюх, не съм познала значи!

Благодаря! Simple Smile
Не знам дали сте забелязали физиономията на Юдит, когато става нещо крайно - една такава опулена и втренчена в камерата ... любима ми е  hahaha
О, физиономиите на Юдит, а и на останалите са просто велики. hahaha Някои от тях са идеални за емотикони. hahaha Joy

# 680
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Ще почват "Щурите съседи". Party Не запомних кога, но предполагам след  "Новите съседи". Party Party Party

Едит: Сега видях. Почват на 6-ти юни.

Последна редакция: пн, 23 май 2016, 11:32 от BlackHole

# 681
  • Мнения: 2 376
Супееер, тъкмо се чудех дали да не си ги сваля на компа за пореден път.
Така са ми влезнали под кожата тези откачалки, че не си представям живота без тях  Joy Направо ще се самоотстраня за 3 събрания!
А и Аида не са пускали скоро. Там също има един образ-Луисма.

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Супееер, тъкмо се чудех дали да не си ги сваля на компа за пореден път.
Така са ми влезнали под кожата тези откачалки, че не си представям живота без тях  Joy Направо ще се самоотстраня за 3 събрания!
А и Аида не са пускали скоро. Там също има един образ-Луисма.
Споделям ужаса ти. А кога ще започва 9-ти сезон при нас?
Аида така и го прекъснаха по никое време и не разбрах какво стана по-нататък с персонажите. Луисма беше уникален идиот.

# 683
  • Мнения: 20 224
Така са ми влезнали под кожата тези откачалки, че не си представям живота без тях  Joy
И аз така  Crazy

# 684
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Така са ми влезнали под кожата тези откачалки, че не си представям живота без тях  Joy
И аз така  Crazy

 Peace Peace  Редовно съм започнала да използвам идиотските им лафове  Laughing

# 685
  • Мнения: 20 224
Редовно съм започнала да използвам идиотските им лафове  Laughing
Това отделно  hahaha

# 686
  • София
  • Мнения: 8 162
Това с лафовете е заразно. А и мъжа ми почна също  Joy

# 687
  • Мнения: X
Имало темаааааааааааааа!  Hug
Ще ви следя! Сега мернах във фейса, че започват "Щурите съседи" от 06.06, 20:30 часа. Позабравила съм им историите, но знам, че бяха забавни.
Някой спомня ли си един испански сериал "Девет живота"? Има ли го някъде за сваляне или гледане?

# 688
  • Благоевград
  • Мнения: 2 877
Аааа, любимка от "Щурите съседи" ми беше Билката, а като двойка много харесвах Белен и Емилио  Heart Eyes Страшни олигофрени. Много харесвах и Маури, много ми беше сладък  Heart Eyes

# 689
  • София
  • Мнения: 8 162
Маите беше лесбийка там, нали?

Общи условия

Активация на акаунт