Новите съседи

  • 117 127
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Сериала е страхотен. Аз пък съм фен на субтитрите и тъй като от 5ти сезон така го гледам мога да ви кажа че озвучаването променя доста характера на героите. Оригинално звучене за мен е по- добре. Колкото до сезоните по добре теглете от арена, че замунда поизостанаха. Имаме даже 8ми сезон до 5ти епизод за жалост без субтитри.

# 31
# 32
  • Мнения: 165
О, и на мен ми е любим сериал. Страхотно е филмчето, няма такива образи просто,  а Антонио само като се мерне и ме напушва смях.
Нашият "Етажна собственост" ми беше мн.скучен и безсмислен.

# 33
  • Мнения: 940
Във Вбокса има и 3 еп.с Бг суб.аз го гледах в неделя,не съм спирал да го гледам сериала още от 1-вия еп. Simple Smile

# 34
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
При Юнаците, гледам, има превод до 5 еп. / с. 8. Някой има ли информация дали ще продължат? Edem е ъплоудърът, регистрирах се, за да го попитам, но не намирам формата за ЛС - като му цъкна върху ника, излизат ми качените от него букви  Blush

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
При Юнаците, гледам, има превод до 5 еп. / с. 8. Някой има ли информация дали ще продължат? Edem е ъплоудърът, регистрирах се, за да го попитам, но не намирам формата за ЛС - като му цъкна върху ника, излизат ми качените от него букви  Blush

Ще има превод и за останалите епизоди, просто върви по-бавно, през седмица има субтитри. Субтитрите на 6 еп. ги очакваме към 15-ти.
Ето бг страничката на сериала във фейса: Когато са готови с превода, пускат линкове към видеото и буквите.  Simple Smile

# 36
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
А, супер! Много благодаря  Hug

Ще я следя  Peace

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Преводът на шести епизод е готов, даже гледах вече. Е, нЕма такива идиоти! Страшно забавен епизод  Laughing

# 38
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Еее, супер!  Hug
Отивам  Sunglasses

# 39
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
 hahaha Изгледах.
Много силен епизод!!  Grinning

Тая бабка...
Скрит текст:
"Церберът" от Це откъде знае всичко за всеки?  Blush
Аз ли недоглеждам?

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
hahaha Изгледах.
Много силен епизод!!  Grinning

Тая бабка...
Скрит текст:
"Церберът" от Це откъде знае всичко за всеки?  Blush
Аз ли недоглеждам?

Скрит текст:
И аз това се чудя.  Rolling Eyes Да не би някой да ѝ докладва какво става в кооперацията?! Аз си помислих, че я гътнаха в предния епизод ( нали избухна устройството за биоенергия  Laughing), но явно се е разминала само с фикална баня  Mr. Green

Ако авторката следи все още темата, може да пусни една анкета. Примерно: Кой е любимият ви персонаж/съсед в сериала? С повечко опции, естествено  Heart Eyes

# 41
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ааа, да, нека  Simple Smile

На мен много са ми любимите  Mr. Green
Естела, може би.
В момента повтарят вечер и плюя, докато вечерям, с нейните "меланоми с очи", "парчета месо с очи" и тям подобни. Разклаща ми вярата съвсем направо  Joy Joy
Нинес ми е много готина също.

# 42
  • София
  • Мнения: 8 185
Ох, обожавам ги просто всички! Как няма един нормален? Joy
От 08.07 започват да дават 8 сезон Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 21 341
Запис ,и аз ги гледам,но по бтв комеди  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 403
И аз пак си ги гледам по бтв нищо ,че тези серии ги знам  Laughing
А  някой знае ли дали ще дадът и епизоди от 8-ми сезон по тв след като приключи 7-ми  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт