Есента е тука в шарена премяна, ЮНСКАТА ни банда е все така засмяна - 6

  • 27 873
  • 718
  •   1
Отговори

Анкета

Колко са високи ЮНЧЕТАТА?

Опции:

# 15
  • Мнения: 369
Светослава, точно на Ами Буе ходихме, оттам ни препратиха в болница Здравето защото нямало сега лекар при тях. За другата седмица искаха да ни дадат час. Друг е въпроса дали въобще тази която ни гледа е нефролог. Нито ти обясняват, нито пък пише нещо пред кабинетите. Не съм въобще доволна нито от едните, нито от другите. Сега ще ходя до личната и ще видя какво ще правим.

Деси, в повечето случаи този шум на сърцето отшумява. Обаче аз бих препоръчала в 3-та градска да отидете за консултация с кардиолог. Вярвам, че всичко ще е в рамките на нормалното  Hug

И мен ме ядоса това с тромавото бебе. Ние на 3м. бяхме 66см. и 6900 и въобще не я намирам за тромава. Даже е много дейна Simple Smile Все още не се върти, но прави опити. Обаче пък пълзи като змейче, като е по корем вдига дупе и с краката се отблъсква, в шезлонга също се надига, в кревата винаги я намирам на различни места.

# 16
  • София
  • Мнения: 384
Тайра,благодаря за темата.
Мамче,ние ходихме на нефролог при доцент Анадолийска,болницата се намира до билата в кв.Хиподрума.Там я гледаха на ехограф.Мисля че е добра лекарка

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 16 688
Мамче, в Педиатрията няма ли нефролози?
Също знам, че в Токуда и в Пирогов има детски отделения и приемат по всяко време Peace

# 19
  • Мнения: 1 144
И аз съм доволна от Детско здраве, били сме на очен и тфе.
Тайра   bouquet

# 20
  • Мнения: 47
да се отчетем и ние на 4м. 7450 и 62 см. нашата доки казо че е кюфтенце  Blush но все ощи не се обръща само два пъти до сега от корем по гръб и малко съм притеснена . иначи все се набира да сяда вчера ни биха вторият прием на тетраксима но този път не го понесе добре и цяло нощ сме мъчили да свалим Т. хубав ден от нас ии да попитам вашите бебоци обръщат ли се по посока на познат глас

# 21
  • София
  • Мнения: 16 688
В детско здраве сме били при Литвиненко, а от Здравето сме доволни, защото идват на място да взимат кръв на бебета, не се налага да се ходи в болницата Peace

# 22
  • Мнения: 5 128
Здравейте и от мен!

Благодарности на Tyra за новата тема  Hug

Ние днес бяхме на поредно посещение при алерголожката, и след него съм със смесени чувства.
Радостното е, че излязоха изследванията и УЖ нямаме алергия към белтъка на кравето мляко  Party Проблемът е обаче, че не може да се разбере от какво бяха причинени обривите по тялото й. Докторицата каза преди следващото ни посещение при педи да й направим и изследване за евентуална алергия към яйчния белтък и за акари, което определено ме зачуди  newsm78 Иначе ни каза да си продължим да даваме АП на НАН Н.А., да си ползваме на Мустела шампоанчето и на Бюбхен одобри козметиката за тяло, както и за праха за пране на Тео бебе течен. Тоест това, което ползваме и досега, тъй като в момента обривите са изцяло изчезнали и явно по пътя на логиката, че това, което в момента използваме, не й предизвиква алергия. Само, че аз все така се чудя от какво аджаба се проявиха преди това обривите и въобще алергичната реакция  newsm78 Притеснява ме и като спрем утре капките Фенистил да не се появят отново обриви, предвид, че не знаем от какво се предизвикват  Thinking С една дума - добре сме, ама докога ...  Confused

На мамите с болни бебчета - бързо оздравяване! И не се психясвайте от педиатри с болни мозъци, дето искат децата ни да растат всичките по учебник  #2gunfire, такъв филм няма  Peace

# 23
  • Мнения: 165
Благодаря Тайра  bouquet

# 24
# 25
  • Мнения: 1 067
Тайра   bouquet
Мамче стискам палци всичко да е ок  Praynig
Аз от Детско здраве изобщо не съм доволна и кракът ми няма да стъпи там  Stop Опитват се да си пълня болницата със здрави пациенти за да точат касата.

Нашия батко след 3-и дни на градина отново си е вкъщи и то за дълго.Педи каза,че го иска поне месец вкъщи,защото така е опасен за Маги(разболя се 3 пъти 1 месец).

# 26
  • Мнения: 471
Tyra, благодаря за темата!

# 27
  • в Кошера
  • Мнения: 2 212
Въпросче към мамите с "градински" батковци и каки вкъщи  Mr. Green - давате ли им нещо превантивно за укрепване на имунитета? Витамини, домашни бъркочи  Mr. Green? Хомеопатия?

Аз давам витамини на сиропчета разни, редувам ги. Отделно забърквам мед с лимон сутрин, по 1 с.л.. И, разбира се, се моля да не довлачи вкъщи някой мутирал вирус.  Praynig

# 28
  • Мнения: 101
всички бебенца са си екстра трамаво пъргаво все тая важното е да са здрави
ние на 3 когато навърши я водихме и беше 5750 кг и 61 см сега сме чак на 27.10 започна някъде преди 10 дни да се обръща сама от гръб по корем иначе обратното го прави от преди
Тя е изцяло на АМ от навършването си на три месеца и днес и взех пюренце много и хареса но дадох само 3-4 лажички и то много малки тя искаше очевидно още но се примири и с млекото
започнах с Пащърнак дават го от 3 месеца първо го пробвах естествено доста е добро на вкус очаквах някак си да е много зле но не е Laughing  соковете ги прескачаме доста мои познати дето почват с тях имат проблеми дечицата с корема от тях и четох четох и почваме с зеленчуци ние
Коша за кола вече не й е удобен ще взимаме нов и се колебая много какво да изберем
Утре пътуваме при свеки с стария тъкмо ще е киселка като стигнем и ще я връча с удоволствие  newsm48

Последна редакция: пт, 17 окт 2014, 16:10 от Вяра Христова

# 29
  • Мнения: 903
Хоп-троп ето ме и мен в новата тема Mr. Green

Тайра,   bouquet

Момичета, малко по диагонал ви изчетох, че 2-3 дни бях без комп и за това време вие сте изписали света... fiuuuuuu

Първо да пратя една голяма окуражаваща прегръдка на Мамче Hug  Надявам се скоро да имате максимална яснота и назначено лечение, та всичко да се преодолее възможно най-бързо.

По въпроса за "тромавите бебета" и нас така ни категоризира педито по ЗК Crazy  Оняден бяхме за противохепатитна ваксина и тя като го видя два пъти повтори, че какъвто шишко е станал ще го слагаме на диета... perko Аз цялата настръхнах, щото като знам ММ как й е вдигнал мерника, току я сдъвкал с реплика от сорта, че скоро дали се е срещала с огледалото - първо себе си да сложи на диета newsm65  Ама той геройски се удържа Mr. Green

Относно косопада, забелязах от около 2 седмици, че ме е хванал и мен Rolling Eyes  Тутакси започнах да се клепотя с тривитаминол, та дано предотвратя плашещи щети Confused

Последна редакция: пт, 17 окт 2014, 15:51 от Miss Blondy~Redhat

Общи условия

Активация на акаунт