Искам да кажа ... (6)

  • 30 757
  • 777
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 568
  bouquet за темата, Лиляна!
Аз уважавам Била- та. Тук масово децата се обличат от Лидл.  Mr. Green Вчера в рамките на два часа видях 5 момченца с лидълски суитчери.
И тук е топло. Омахах 4 сандвича, яде ми се сладко /чудо!/, ама нямам нищо. Само някакви тъпи бисквити.

# 16
  • Мнения: 22 435
rummi_pl, на мен пък Свищов ми е слабост. Simple Smile Там съм израснала и учила до 5ти клас, там изкарах и академията...Simple Smile много обичам да си ходя...приемам си го като 2ри роден град. Simple Smile

То ако не знаеш какво е хубаво и качествено от всеки магазин може да купиш боклуци и после да кажеш, че магазина не струва. Simple Smile
Фантастико при нас няма, а от Била се отказах още преди 3-4години. Ниска хигиена, доста кофти стоки, застояли и с изтекъл срок на годност. Същата работа и в Кауфланд.

# 17
  • Мнения: 5 940
Днес някой ми задигна  оръдието на труда и съм много, ама много бясна.
В Лидл ми харесва месото и два вида хляб.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
Сега като ви чета и се замислих - ние всъщност, от доста време не пазаруваме от хипермаркетите. Ходя веднъж на 2 месеца в Метро за перилни и почистващи препарати и опаковани трайни храни като брашно, ориз, леща; но иначе купуваме плодове и зеленчуци от пазара; месо от месарница, риба от рибарски магазин, млечни - от млекарница. Почти няма нещо, което да пазаруваме от Хит (който ни е по принцип супера). Има там само една тоалетна хартия, дето другаде я няма, ама това е. И за котката даже от специализиран магазин пазаруваме  Laughing

# 19
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Като видя кутийката със стикита и ми прилошава колко пари сме изхарчили там.  Crazy Аз в началото много го мразех Лидл, но мъжа ми много го харесваше и все го хвалеше наляво-надясно. А аз се дразнех. Но с течение на времето, така и така минаваме и от там, заради него, взех да си харесвам и аз разни работи и да ги буртам в количката. Харесват ми разните азиатски, мексикански и пр. продукти. Има и хубави детски дрешки - дънки, анцузи, гащи, чорапки, блузки, клинчета. И играчки, и разни джаджи.

Иначе аз харесвам Хит.

Благодаря за новата тема, Лиляна!

# 20
  • Мнения: 10 503
Ние двамата ходихме 3 пъти, да му дадем шанс на магазина, като втория път заведохме и сина, че той на майтап казва - абе всички от Лидъл пазаруват, кога ще ходим да го видя и аз. Всички бяхме на едно мнение, че не ни допада. Магазина е сравнително нов при нас - на 22 септември мисля че отвори, еми на втората седмица мърлявщина, да не говорим че и количките им са неудобни, те не са колички, ами кошници на колелца, навеждане, гъзурчене... Комшийките ме уверяваха, че като науча стоките - това ще е моя магазин, ама аз въобще не смятам да ги уча и да пилея време.

# 21
  • Мнения: 4 892
Аз от си пазарувам от нашето Фанастико, драгалевското. Ужасно оборотно е и това е добре. Там си пазарувам големите пазари. Иначе за някои неща си имам магазинчета, от които си купувам.
Майонеза и аз си правя у нас. Обичаме си.

# 22
  • София
  • Мнения: 23 096
То ако не знаеш какво е хубаво и качествено от всеки магазин може да купиш боклуци и после да кажеш, че магазина не струва. Simple Smile
Аз първо изтъкнах, че магазинът прилича на бит пазар - мърляв и неугледен. Мерси. Та ако ще и трюфели за без пари да дават, вместо стикита.

Нино, и на мен ми харесва вашето Фантастико.  Grinning

# 23
  • Мнения: 14 654
Не съм ходила никога в Лидл, до нас няма. Бойкотирам обаче кварталния Карфур, който е най-гнусният магазин на света и се надявам да фалира много скоро. Надявам се, че все така няма да си плащат наема и ще ги изхвърлят.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 096
Бойкотирам обаче кварталния Карфур, който е най-гнусният магазин на света и се надявам да фалира много скоро. Надявам се, че все така няма да си плащат наема и ще ги изхвърлят.
Кой, тоя на пазара, до блока ми?  Wink Най-противния и скапан магазин евър!!! Кълна го всекидневно и стискам палци да го разкарат възможно най-скоро! И дано там, където беше Европа, да направят Фантастико.  Praynig

# 25
  • Мнения: 11 680
rummi_pl, на мен пък Свищов ми е слабост. Simple Smile Там съм израснала и учила до 5ти клас, там изкарах и академията...Simple Smile много обичам да си ходя...приемам си го като 2ри роден град. Simple Smile

Обади се, когато идваш, може да пием по кафенце  Hug

Колкото до Лидъл-а само веднъж влезнах с намерението да купя кутия с бонбони, че отивах на гости.
Ми нямаше, нито една  Crossing Arms

# 26
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Първото ми впечатление беше ужасно - някакъв голям хангар, склад. Пууу, много ме дразнеше, наистина, сега като се сетя.  Laughing

Като сме без кола най-често пазарувам в Била, най-удобно ми е. А имаше един, в който съм влизала само веднъж, но много ми беше харесал. В някой от моловете преди доста години, ма пусто не мога да се сетя за името... ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 23 096
В някой от моловете преди доста години, ма пусто не мога да се сетя за името... ooooh!
Пикадили?

# 28
  • Мнения: X
Ние пазаруваме от Фантастико и Кауфланд. Но последните няколко пъти във Фантастико ми направи впечатление, че работеха не повече от три каси. А си имаше доволно клиенти. Може и персонал да не им достига, но се образуват големи опашки.

# 29
  • Мнения: 4 199
На мен ми е много постен Лидл, все едно влизам в комунистически РУМ - явно е до навикване.

Детско/бебешко гробче за първи път видях в чужбина - не знам как се превъзмогва това, как човек може да продължи напред. Огромна сила е нужна.

Сефте правя тортиля - писна ми Съседите във всеки епизод да бъркат, дано не зеносам продуктите, лесно ми се струва.

Общи условия

Активация на акаунт