www.feelunique.com - 12

  • 58 065
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 382
http://www.feelunique.com/brands/palmers

Тази марка има ли я в БГ и как се движи като цена в сравнение със сайта?Гледам,че за много неща имат много + отзиви,но дали защото е наистина хубава или просто защото е евтина и по-масова.... newsm78
Има я марката , виждала съм разни кремове на Пармърс в Лили , не съм се интересувала от цените  Simple Smile Чувала съм само добри отзиви.

# 106
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Палмърс има в Лили и Ремедиум. Тук са малко по-скъпи с няколко левчета. Като козметика е хубава.  Peace

# 107
  • Мнения: 272
Здравейте, момичета!
Бих искала, да помоля някоя от вас за покана, решила съм, да пазарувам он-лайн  Laughing

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 15 573
   Момичета, от много отдавна се каня да ви питам и все забравям – 10%-ното намаление за любима марка комбинира ли се с промоционалните кодове, които ползваме от време на време, а също и с разпродажбите на някои продукти (например, end of summer sale, която беше наскоро)?

   От около година пазарувам от сайта, но все още не съм посочила любима марка, защото поръчвам най-различни продукти и не мога да реша кой ми е най-фаворизираният бранд. Thinking

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 18:44 от Black Cat 13

# 109
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета, трябва ми бърз и спешен отговор - има ли в момента кода за отстъпка във ФЮ?

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 15 573
   Shokoladche, можеш да погледнеш тук, но мисля, че в момента няма особено изгодни кодове. Peace

# 111
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси, няма. Ще поръчвам с отстъпката за любима марка новото червило и Метеорити.  Peace

# 112
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
   Момичета, от много отдавна се каня да ви питам и все забравям – 10%-ното намаление за любима марка комбинира ли се с промоционалните кодове, които ползваме от време на време, а също и с разпродажбите на някои продукти (например, end of summer sale, която беше наскоро)?

   От около година пазарувам от сайта, но все още не съм посочила любима марка, защото поръчвам най-различни продукти и не мога да реша коя ми е най-фаворизираният бранд. Thinking
мисля, че могат да се комбинират с разпродажби, но не с кодове за намаление

# 113
  • Мнения: 272
Има ли я тази отстъпка при регистрация във ФЮ и първата поръчка?
Ако да, да помоля отново за покана  Praynig

# 114
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
отстъпката за любима марка е активна след първа поръчка

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 15 573
  Момичета, от много отдавна се каня да ви питам и все забравям – 10%-ното намаление за любима марка комбинира ли се с промоционалните кодове, които ползваме от време на време, а също и с разпродажбите на някои продукти (например, end of summer sale, която беше наскоро)?

   От около година пазарувам от сайта, но все още не съм посочила любима марка, защото поръчвам най-различни продукти и не мога да реша кой ми е най-фаворизираният бранд. Thinking

мисля, че могат да се комбинират с разпродажби, но не с кодове за намаление

   Благодаря ти!  bouquet Т.е., когато въведа промоционален код, намалението за любима марка автоматично отпада, правилно ли разбирам?

# 116
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Има ли я тази отстъпка при регистрация във ФЮ и първата поръчка?
Ако да, да помоля отново за покана  Praynig
Ако не са ти пратили ми прати на ЛС e-mail.

# 117
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Black Cat 13, пробвай, но мисля, че да с код автоматично отпада отстъпката за любима марка.  Peace

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 15 573
   zanetti, мисля, че има код, свалящ £5 при първа поръчка, но трябва стойността на поръчаните от теб продукти да е над £25. Не знам дали е активен все още, но нищо не пречи да пробваш, ето оттук можеш да си изтеглиш кодчето – цък. Peace

   marquise, ясно, мерси! Hug

# 119
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
само да добавя, че любимата марка може да се сменя на 6 месеца, ако избереш една сега може да я смени чак след 6 месеца
"PLEASE NOTE
A 10% Discount will automatically be applied at checkout when signing in with your registered email address.

This offer cannot be use in conjunction with any other feelunique.com voucher codes or discount offers.
Your favourite brand cannot be changed for 6 months from date of selection."

Общи условия

Активация на акаунт