www.feelunique.com - 12

  • 58 095
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
GUERLAIN Un Soir à L'Opéra Christmas Collection

http://www.feelunique.com/brands/guerlain/un-soir-a-lopera-christmas-collection

Поръчах Метеоритите и червилото. Не се стърпях.  Blush

# 121
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
GUERLAIN Un Soir à L'Opéra Christmas Collection

http://www.feelunique.com/brands/guerlain/un-soir-a-lopera-christmas-collection

Поръчах Метеоритите и червилото. Не се стърпях.  Blush
супер изглеждат  Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 272
само да добавя, че любимата марка може да се сменя на 6 месеца, ако избереш една сега може да я смени чак след 6 месеца
"PLEASE NOTE
A 10% Discount will automatically be applied at checkout when signing in with your registered email address.

This offer cannot be use in conjunction with any other feelunique.com voucher codes or discount offers.
Your favourite brand cannot be changed for 6 months from date of selection."
Значи няма нужда от покана. Не може и с тези кодове..., ако има нещо важно, което да знам преди, да се региструрам, моля споделете
Благодаря

# 123
  • София
  • Мнения: 4 799
Поканата за регистрация ти дава 10% отстъпка от стойността на първата поръчка. Не помня каква беше минималната стойност.

# 124
  • Мнения: 272
Момичета имам покана. Най-бързата дама от вас ще се възползва от офертата на ФЮ, въпреки че се забави с изпращането.
Благодаря на всички

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 15 614
Момичета имам покана. Най-бързата дама от вас ще се възползва от офертата на ФЮ, въпреки че се забави с изпращането.
Благодаря на всички

   newsm12

# 126
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
О, Шоколадче, разтупка ми сърцето при вида на Коледното червило на Герлен - моля те, сподели впечатления като го получиш, заплени ме много, а не нося често червено Wink Метеоритите също са страхотни, пиши и за тях - макар да имам още една несвършена кутия ooooh!

# 127
  • Мнения: 1 698
Метеоритите и мен ме привличат неудържимо  Heart Eyes Ще изчакам някое хубаво кодче и ги взимам.

# 128
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря. Задължително ще пиша.  Hug

# 129
  • Мнения: 59
Още в първия миг, когато видях коледните метеорити, разбрах, че трябва да ги имам Simple Smile Нищо, че вкъщи си стои почти пълна кутия от другите Simple Smile Има ли някой друг като мен с още неизпратена поръчка от миналия четвъртък/ петък?

# 130
  • Мнения: 2 487
Моето кожено червило от 17.10 още не е пуснато. Но ДУ на Ел е пуснат към превозвача.

# 131
  • Мнения: 1 698
И аз имам поръчка от 16-ти, която още не е пусната. Чакам я с нетърпение.

# 132
  • Мнения: 4 430
Скрит текст:
Момичета имам покана. Най-бързата дама от вас ще се възползва от офертата на ФЮ, въпреки че се забави с изпращането.
Благодаря на всички
   newsm12

Да не си ти победителката в състезанието?   Mr. Green

# 133
  • Sofia
  • Мнения: 15 614
Скрит текст:
Момичета имам покана. Най-бързата дама от вас ще се възползва от офертата на ФЮ, въпреки че се забави с изпращането.
Благодаря на всички

   newsm12

Да не си ти победителката в състезанието? Mr. Green

   За съжаление, не съумях да бъда сред "най-бързите дами". Mr. Green Сега седя и се ядосвам сама на себе си за мудните си реакции. newsm57

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
След миналия петък направена поръчка, та вчера ми я пуснаха най- накрая  Joy и нямам търпение да я получа и разгледам и пробвам абе... знаете как е Laughing
Ох това червило на Герлен от кога го чакам, но още ще почака , че накрая супа от червила ще си правя  Whistling . Отделно  искам да пробвам и някои други продукти за грижа за лицето.

Общи условия

Активация на акаунт