www.feelunique.com - 12

  • 58 088
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 595
С удоволствие, но витамините, които са 30 евро си ги купих другаде след като ми обявиха поръчката за загубена и не ми трябват и не желая да ги платя или използвам, така че бих им ги върнала, само че не за моя сметка, защото в крайна сметка нямам вина в ситуацията.

Както и да е, писах им вече подробен мейл със ситуацията, да видим кога ще ми отговорят, като досега и трите по повод закъснението още са без отговор.

# 676
  • Мнения: 66
Здравейте ,мога ли да помля за покана!
Мейлът ми е maiassotirova@gmail.com .

Благодаря  bouquet !

# 677
  • Мнения: 634
В ЛФ има код за -20%, но не иска да лови на маските Sad иначе веднага щях да се наклепам с една.
Извинете ме за невежеството,но кой сайт наричате " ЛФ" Embarassed

# 678
  • София
  • Мнения: 10 335
В ЛФ има код за -20%, но не иска да лови на маските Sad иначе веднага щях да се наклепам с една.
Извинете ме за невежеството,но кой сайт наричате " ЛФ" Embarassed
lookfantastic.com

# 679
  • пловдив
  • Мнения: 398
Днес си взех поръчка направена на 8.01Поръчах DHC deep cleansing oil и лосиона на Palmer's...доволна съм  Grinning

# 680
  • София
  • Мнения: 151
Момичета да се похваля и аз  Simple Smile Взех си поръчката направена на 09.01. Поръчах серията шампоан, балсам и анти снап крема от серията на Редкен екстрийм и лилавата топка на Тиджи. Много малко се беше разляла, но не е болка за умиране  Grinning Доволна съм като цяло  Peace

# 681
  • Мнения: 648
Моята поръчка беше диспачната на 11.01 и днес я взех, много съм доволна  Heart Eyes

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
За тези, които не си следят редовно пощите - код HAPPYHAIR15 за уикенда. Не съм го пробвала дали важи и за вече намалени.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря ,че сподели,ще се възползвам! Аз нямам такъв мейл. Peace

# 684
  • Мнения: 648
И още един код -10% на всичко: vbjan2015  Peace

# 685
  • На точното място
  • Мнения: 298
Е, хубаво де, само аз ли съм с късмета на начинаещия  Cry Поръчах на 5ти, вчера ги питах къде ми е поръчката, и днес ми се извиняват , че има ли много работа  #2gunfire  А тук чета , че поръчки след моята дата вече са получени. Колкото мразя да чакам....

# 686
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Е, хубаво де, само аз ли съм с късмета на начинаещия  Cry Поръчах на 5ти, вчера ги питах къде ми е поръчката, и днес ми се извиняват , че има ли много работа  #2gunfire  А тук чета , че поръчки след моята дата вече са получени. Колкото мразя да чакам....
понякога се случва забавяне, ако продукта не е наличен в склада им, на мен веднъж ми се наложи да чакам около седмица да изпратят Peace

# 687
  • Мнения: 2 583
И аз чакам поръчка направена на 01.01 и шипната на 04.01. Не мога да си го обясня как в Бг пристигат за броени дни, а аз в Италия чакам седмици. Щастливки Grinning

# 688
  • Мнения: 4 425
Колкото и да се плюят Български пощи, в сравнение с други, са направо супер! Досега винаги съм получавала поръчките си за една седмица, след като са изпратени от ФЮ. Ако е имало забавяне, е било по вина на ФЮ.

# 689
  • На точното място
  • Мнения: 298
marquise, нещата ги дава налични, така че това със сигурност не е причината  Peace

cloè, и аз като теб си мислех, че като съм по-близко , ще дойде по-бързо но уви


Общи условия

Активация на акаунт