Мароко - мнения и препоръки относно държавата, хотели и забележителности

  • 103 685
  • 481
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 19 487
Да, много си права. Въпрос на настройка е дали ще възприемаш всичко романтично и оставящо прекрасен спомен, или ще мрънкаш за всяка дреболия и накрая ще останеш с лошо впечатление от цялата екскурзия.

# 241
  • Мнения: X


[/quote]
Здравейте.
Бих искал да допълня и корегирам.... КОРИГИРАМ, извинявам се за правописа.

[/quote]

# 242
  • Мнения: 1 857
Здравейте. Плануваме почивка в Мароко, Агадир и сме се спрели на офертите на Абакс. Ще съм благодарна за отзив или мнение, може и на лични. Благодаря.

# 243
  • линията между противоположните крайности
  • Мнения: 47
Момичета, току що ми предложиха чудесна оферта за Мароко- през пустинята ОТ МИСТИКАТА НА ПУСТИНЯТА ДО МАГИЯТА НА ИМПЕРСКИТЕ ГРАДОВЕ - 23.09.2017. е озаглавена. цената е повече от  привлекателна, защото е за  хора от  туроператорските  фирми.  реалната цена на пътуването е  765.00 € , но за тази дата, която съм посочела е  550€.  не знам дали линка, който съм пуснала ще свърши работа, но копирах направо от сайта им. горещо препоръчвам това пътуване по хиляди причини, едната от която е и най-важната - водача е  известната енциклопедична личност Мишо, а това че е в пустинята е уникално.  http://www.welcometravel.bg/ekskurzia/284/150/3/%D0%BE%D1%82-%D0 … -23-09-2017-.html

# 244
  • Мнения: 3 023
Направо с "4-ри ръце препоръчвам"! И програмата е много нетрадиционна и интересна, и с Мишо си е купон... Независимо, че сме били в основните градове, заради пустинята и аз бих се записала отново, но на 30-ти отиваме на море в Турция....

# 245
  • Мнения: 2 600
След като е само за ваши колеги, защо я рекламирате тук?

# 246
  • Мнения: 3 023
Когато се прави информационен тур за туристическите агенции, може да останат свободни места - за полет, за автобус на място. И тогава могат да се пуснат и за други клиенти, един вид като "ласт минит". Не знам дали случаят е подобен, но не виждам защо да не се пише за това в темата - може да има някой, който просто си грабва раничката, паспорта и кредитните карти, заключва вратата и "дим да го няма".... до пустинята Sunglasses

# 247
  • Мнения: 2 600
jfjallen, доколкото разбрах, офертата е за работещи в бранша ви. Ако вие не си знаете офертите, как изобщо намирате на клиентите си и какво правите в бранша?
За мен горното си беше антиреклама - защо да се записвам за ТАЗИ точно екскурзия, след като се би тъпана, че някаква бройка ще са платили по 500 лева по-малко, отколкото аз ще трябва да платя   Simple Smile
Знам, че на всяка екскурзия ходят по 3-4 наши хора, ама просто това ми беше първата мисъл, като прочетох горния пост Wink

# 248
  • линията между противоположните крайности
  • Мнения: 47
След като е само за ваши колеги, защо я рекламирате тук?


и това ако е реклама- здраве му кажи!  Sad  има хора, които  наистина се интересуват от  прекрасното Мароко и защо да не  се възползват от случая ?!?!...или  на всяка цена ще се намери някоя куха глава  да мрънка, да търси под вола теле, да намира кусури, конспиративни теории,  задкулисие, печалба и пр. простотии?   нито е реклама, а още по-малко ще бъде антиреклама- споко! намериха се хора с щастлива съдба, които се възползваха от предложението и   които ще  имат удоволствието да изживеят и видят  невероятната архитектура,  живот, морал, култура в красивото  и екзотично Мароко.     

# 249
  • Мнения: 2 600
След като е само за ваши колеги, защо я рекламирате тук?


  намериха се хора с щастлива съдба, които се възползваха от предложението 

Пийте си хапчетата  Simple Smile  Оферти за Мароко много и ходили до там много. Аз ви говоря за неудачен изказ - казахте че за вътрешни хора е еди колко си, за останалите с 500 лв отгоре, вие чак пък щастлива съдба видяхте.

# 250
  • линията между противоположните крайности
  • Мнения: 47
След като е само за ваши колеги, защо я рекламирате тук?
...и само за инфо ! - работя в областта на юриспруденцията. далеч съм от  туристическия бранш, но  ако имам възможност и време ще обиколя света  три пъти | Sad   

# 251
  • Мнения: 165
Някой ще пътува ли по" Имперски тур..." сега през октомври?

# 252
  • Мнения: 3
Бяхме на екскурзия в Мароко (през Малага) с Уелкъм травел. Честно казано, бяхме много скептични към хвалбите за тази фирма и екскурзовода Мишо. Но бяхме доста приятно изненадани. Организацията беше на супер ниво. Единственото лошо беше хотелът в Казабланка, който беше ужасно мръсен. Посетихме много и наистина интересни места. Колкото до въпросният Мишо, не мога да си представя по-добър екскурзовод. Не спираше да ни залива с информация за историята, културата, бита на Мароко (а първия и последния ден - и на Испания) и какво ли още не. Не усетихме преходите между градовете (някои по 500 км), благодарение на Мишо, който през цялото време ни говореше, с лице към нас, т.е. с гръб на посоката на движение, а автобусът се движеше с над 100 км/ч. В интерес на истината помогна и това, че автобусът беше отличен, а пътищата - направо превъзходни. Не знам как са другите екскурзии на въпросната фирма, но ако сте на тази и сте с Мишо, сигурно ще сте доволни.     

# 253
  • линията между противоположните крайности
  • Мнения: 47
Бяхме на екскурзия в Мароко (през Малага) с Уелкъм травел. Честно казано, бяхме много скептични към хвалбите за тази фирма и екскурзовода Мишо. Но бяхме доста приятно изненадани. Организацията беше на супер ниво. Единственото лошо беше хотелът в Казабланка, който беше ужасно мръсен. Посетихме много и наистина интересни места. Колкото до въпросният Мишо, не мога да си представя по-добър екскурзовод. Не спираше да ни залива с информация за историята, културата, бита на Мароко (а първия и последния ден - и на Испания) и какво ли още не. Не усетихме преходите между градовете (някои по 500 км), благодарение на Мишо, който през цялото време ни говореше, с лице към нас, т.е. с гръб на посоката на движение, а автобусът се движеше с над 100 км/ч. В интерес на истината помогна и това, че автобусът беше отличен, а пътищата - направо превъзходни. Не знам как са другите екскурзии на въпросната фирма, но ако сте на тази и сте с Мишо, сигурно ще сте доволни.     


този път дебна "Екзотично Мароко " отново с Мишо.  преди седмица се прибраха от това пътуване и  умирам от яд, че нямах отпуска  за това приключение.  било е страхотно - пътували са през пустинята с камили,  джипове,  АТВета и пр.,  какви залези и   приключения са били- нямам думи. Нали надълго и нашироко ви разказвах за Мишо. няма втори като него и  съпругата му. Simple Smile

# 254
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Бяхме на екскурзия в Мароко (през Малага) с Уелкъм травел. Честно казано, бяхме много скептични към хвалбите за тази фирма и екскурзовода Мишо. Но бяхме доста приятно изненадани. Организацията беше на супер ниво. Единственото лошо беше хотелът в Казабланка, който беше ужасно мръсен. Посетихме много и наистина интересни места. Колкото до въпросният Мишо, не мога да си представя по-добър екскурзовод. Не спираше да ни залива с информация за историята, културата, бита на Мароко (а първия и последния ден - и на Испания) и какво ли още не. Не усетихме преходите между градовете (някои по 500 км), благодарение на Мишо, който през цялото време ни говореше, с лице към нас, т.е. с гръб на посоката на движение, а автобусът се движеше с над 100 км/ч. В интерес на истината помогна и това, че автобусът беше отличен, а пътищата - направо превъзходни. Не знам как са другите екскурзии на въпросната фирма, но ако сте на тази и сте с Мишо, сигурно ще сте доволни.     


този път дебна "Екзотично Мароко " отново с Мишо.  преди седмица се прибраха от това пътуване и  умирам от яд, че нямах отпуска  за това приключение.  било е страхотно - пътували са през пустинята с камили,  джипове,  АТВета и пр.,  какви залези и   приключения са били- нямам думи. Нали надълго и нашироко ви разказвах за Мишо. няма втори като него и  съпругата му. Simple Smile
А Мишо от коя фирма е?

Общи условия

Активация на акаунт