На пазар във Варна - 36

  • 51 682
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 10 684
Веднъж съм водила детето там, преди 3-4 години. Беше с магарешка кашлица, а аз не бях чувала до тогава за тази кашлица, бяха дълга поредица от почивни дни и реших да се застраховам и го заведох там.

Чаках близо час и половина, като имаше дете в кабинета и моето и още едно дете в чакалнята. Бях вече решила да си бия камшика от там, просто не можех да си обясня какво е това чакане, когато най-накрая ни извикаха.

Преглед на детето - 2-3 мин, колкото да му видят гърлото и преслушат гърдите. Мен ме разпитваха около 5мин и останалите над 15мин докторката писа на ръка едни фермани - кой, защо, къде, кога...

Не ми се мисли, ако детето беше с по-сероизни оплаквания, а аз майка, която много приказва, много разпитва, можеше и час да откараме в кабинета, като докторката записва всичко.

# 661
  • Мнения: 71
Момичета, да попитам в кое фото във Варна мога да поръчам часовник със снимки? Бях поръчвала преди години в Пикселплюс, но вече не правят.

# 662
  • Мнения: 11 502
Къде на Чаталджа има пощенски клон? На ул.Илинден, бл.2 ли?

# 663
  • Варна
  • Мнения: 375
До бирария Викинг и офиса  на Орифлейм е пощ.клон 2,адреса е ул. "Ив. Аксаков" № 7.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Здравейте! Някой може ли да ми каже какви лаборатории за изследвания има в близост до Окръжна болница?

# 665
  • Мнения: 817
Здравейте! Някой може ли да ми каже какви лаборатории за изследвания има в близост до Окръжна болница?

Аз лично ходя в Лаборекспрес. http://www.laborexpres.com/  .Има и други:Надежда ,Ситилаб,в сградата на ДКЦ също има.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 1 429
Здравейте! Някой може ли да ми каже какви лаборатории за изследвания има в близост до Окръжна болница?

В мед. център Хелиос, отстрани поликлиниката, на Ген. Колев Надежда (самата лаборатория е в пресечка на ген. Колев)

# 667
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря ви!  bouquet

# 668
  • Мнения: 11 502
mimit0, благодаря!

Трябва гражданска на колата да направя утре, къде мога да я направя на добра цена за мен Simple Smile ?


# 669
  • Мнения: 759
Откъде бяла покривка? В технологии хоум Видях,но мнооо скъпи...

# 670
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
mimit0, благодаря!

Трябва гражданска на колата да направя утре, къде мога да я направя на добра цена за мен Simple Smile ?




Адмирал, до обяд утре. Днес си платих вноската на моята и питах .
Срещу Дом Младост. Тел. номер да давам ли?

# 671
  • Мнения: 3 551
mimit0, благодаря!

Трябва гражданска на колата да направя утре, къде мога да я направя на добра цена за мен Simple Smile ?




във всяко ОМВ правят граждански, като ти си избираш към кой да бъде според цената

# 672
  • Мнения: 456
Споделете от къде да купя инхалатор,който ще ми върши работа(а може  да споделите и марката,от която сте доволни).Искам да  го взема от  магазин,за да ми обяснят как да  го използвам(не искам от интернет магазин).До сега не ми се  е налагало,но явно,че трябва да си купя!!!Благодаря предварително на отзовалите се!!! Peace

# 673
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Споделете от къде да купя инхалатор,който ще ми върши работа(а може  да споделите и марката,от която сте доволни).Искам да  го взема от  магазин,за да ми обяснят как да  го използвам(не искам от интернет магазин).До сега не ми се  е налагало,но явно,че трябва да си купя!!!Благодаря предварително на отзовалите се!!! Peace

в предната тема  за пазарене от лидл има разяснения , както и линкове към теми тук. потърси и прочети. вкл. има обяснения относно разл. марки и модели инхалатори .

# 674
  • Варна
  • Мнения: 1 968
Здравейте!

 В кв .Левски има ли обущар ,от който сте доволни newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт