X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 3

  • 34 929
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 442
Само аз ли недолюбвам Рената?  newsm78
Чак недолюбване... Simple Smile! За мен именно Ренета и Мирян трябваше да са на елиминации - за мен техните изпълнения бяха най-слаби! Peace!
Относно Станимир и Траян, много харесвах Станимир още от кастингите, жалко че отпадна толкова рано! Аранжиментът на песента на Траян не ми хареса, но определено той се бореше до последно!
За мен и Бенчев си беше за елиминации.

# 721
  • Мнения: X
Аз се чудя Кристина от Гери Никол ли прихвана пеенето като чернокожа или и на кастинга си пееше в този стил?

# 722
  • Мнения: 7 201
Аз се чудя Кристина от Гери Никол ли прихвана пеенето като чернокожа или и на кастинга си пееше в този стил?
Аз си мисля, че Христина изключително много копира Гери-Никол. Затова и са станали като под един калъп .. Tired

# 723
  • Мнения: 4 740
Аз се чудя Кристина от Гери Никол ли прихвана пеенето като чернокожа или и на кастинга си пееше в този стил?
Аз си мисля, че Христина изключително много копира Гери-Никол. Затова и са станали като под един калъп .. Tired
Абсолютно. Те и на външен вид си приличат до толкова, че вече ми е трудно да ги различавам.

# 724
  • Габрово
  • Мнения: 311
Аз се чудя Кристина от Гери Никол ли прихвана пеенето като чернокожа или и на кастинга си пееше в този стил?
Те не пеят като чернокожи, те се опитват да го правят... ама не им се получава. Едно такова замазване на думи се получава... и накрая резултатът е някаква тяхна интерпретация на английския език. Мен това ме влудява повече от надвикването.  Crossing Arms

# 725
  • IT
  • Мнения: 3 704
На мен пък ми е смешно това не знам как да го кажа-тактуване с пръстите на ръката по микрофона, от толкова млади певици. Този маниер при някои певици се получава и изглежда добре, а при други е смешен. Мисля, че беше Христина девойчето, което попрекали с него още от началото на песента.
 Мерси Ина Hug поправих се .

Последна редакция: нд, 02 ное 2014, 15:26 от allexa.7

# 726
  • Мнения: 202
Правете разлика между Кристина от групата на момичетата и Христина от Sweet 16  Peace
Аз си мислех, че всички са на 16 години, но Заки каза веднъж, че едната е още на 15, но не разбрах коя.

# 727
  • Мнения: 4 864
На мен пък ми е смешно това не знам как да го кажа-тактуване с пръстите на ръката по микрофона, от толкова млади певици. Този маниер при някои певици се получава и изглежда добре, а при други е смешен. Мисля, че беше Кристина девойчето, което попрекали с него още от началото на песента

Много нелепо ми изглежда точно това  Peace

# 728
  • Мнения: 5 698
Иска ми се момчешката група да изпеят това - вярвам ще се справят перфектно:
Take That - How Deep Is Your Love

# 729
  • Мнения: X
На мен пък ми е смешно това не знам как да го кажа-тактуване с пръстите на ръката по микрофона, от толкова млади певици. Този маниер при някои певици се получава и изглежда добре, а при други е смешен. Мисля, че беше Кристина девойчето, което попрекали с него още от началото на песента

Много нелепо ми изглежда точно това  Peace
Е тя Кристина не тактува, ами си го намества  Laughing

# 730
  • IT
  • Мнения: 3 704
buttinsky  Joy

# 731
  • София
  • Мнения: 1 006
От Фейса:
Мирян:""Утре ще бъда краля на сцената! "
Михаела- : "За мен една от най-великите певици на всички времена е Арета Франклин. А можете ли да познаете какво подготвям за утре?"   

# 732
  • Мнения: 8 583
От Фейса:

Михаела- : "За мен една от най-великите певици на всички времена е Арета Франклин. А можете ли да познаете какво подготвям за утре?"   
Ми не ,не се сещаме  Mr. Green

# 733
  • Мнения: X
От Фейса:
Мирян:""Утре ще бъда краля на сцената! "
Михаела- : "За мен една от най-великите певици на всички времена е Арета Франклин. А можете ли да познаете какво подготвям за утре?"   
О, не, май ще пее Майкъл Джексън, пак ще се изложи колкото и да го харесвам... Тия хора не разбраха ли, че е кощунство да посягат на Куин и Майкъл Джексън Stop

# 734
  • София
  • Мнения: 1 006
От Фейса:
Мирян:""Утре ще бъда краля на сцената! "
Михаела- : "За мен една от най-великите певици на всички времена е Арета Франклин. А можете ли да познаете какво подготвям за утре?"   
О, не, май ще пее Майкъл Джексън, пак ще се изложи колкото и да го харесвам... Тия хора не разбраха ли, че е кощунство да посягат на Куин и Майкъл Джексън Stop
На мен пък първата асоциация ми беше Елвис.....

Общи условия

Активация на акаунт