Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 290

  • 43 316
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 293
Аз пък се терзая дали е истина това с Тувана?
Дали не си правят скрита реклама на КПА по този начин?
Защото от опит знам,че клюката и интригата привличат страшно много драгия зрител.
newsm51

Ето това ако някой го преведе... Аз разбрах само "Шок!"

http://diziset.com/diziler-2/sok-kara-para-askta-flas-ayrilik/

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


http://www.sabah.com.tr/magazin/2014/10/23/hayat-konusunda-torpi … duguma-inaniyorum

Статия от днес:
"Тувана Тюркай, участва в сериала "Мръсни пари и любов" по АТВ: Вярвам, че животът е за момчета; определено съм консервативна; мечтите ми се сбъдват, събитията го доказват....
.......................
Няма и думичка за напускане на сериала. Разказва за живота си. На 24 години е приела ролята на Бахар в сериала "Мръсни пари и любов". От трети клас участва в този бранш. В списание "Harper's Bazaar" е споделила: Родителите й са се развели когато тя е била на 9 години. Тогава майка й я е въвела във филмовата индустрия. 17 годишна се записва в частна актьорска школа и тогава получава първата си главна роля..... и т.н. Има собстван кон - който се намира в Кападокия и всяко лято ходи там. Свири на пиано, а през изминалото лято се е запознала в Каш и с подводното гмуркане.....

http://diziset.com/diziler-2/sok-kara-para-askta-flas-ayrilik/

Превела съм я по-напред днес. Шок, дали напуска сериала.....

# 47
  • Мнения: 1 285


Никой не ме пита, но да си кажа, защото не споделям това, че видиш ли само тия, които
не харесват сериала съжаляват за това, че Барисея не пише напоследък в темата.
Абсолютно невярно.
Ще говоря от първо лице единствено число. Аз винаги съм харесвала и чела с удоволствие
написаното от Барисея, дори да не го споделям и многократно съм й
благодарила. И сега ми липсва в темата, въпреки, че я "виждам" на друго място.
И мога да твърдя, че тя бе една от тия, чиято критика не дразнеше, защото в нея нямаше
жлъч, сарказъм или ирония към пишещите. Нейната критика към КРА или по други теми,
никога не е обиждала моите чувства.
Прочела съм и прекрасната  импресия  за  остров Бозджаада и дори съм взела отношение.
За мен Барисея е  виртуална личност, която уважавам. Освен, че е  с богата
обща култура, великолепно чувство за хумор тя има и  прекрасен изказ.
Не приемам всички да се слагат под един знаменател. newsm51

# 48
  • Мнения: 2 293


Никой не ме пита, но да си кажа, защото не споделям това, че видиш ли само тия, които
не харесват сериала съжаляват за това, че Барисея не пише напоследък в темата.

Абсолютно невярно.
Скрит текст:
Ще говоря от първо лице единствено число. Аз винаги съм харесвала и чела с удоволствие
написаното от Барисея, дори да не го споделям и многократно съм й
благодарила. И сега ми липсва в темата, въпреки, че я "виждам" на друго място.
И мога да твърдя, че тя бе една от тия, чиято критика не дразнеше, защото в нея нямаше
жлъч, сарказъм или ирония към пишещите. Нейната критика към КРА или по други теми,
никога не е обиждала моите чувства.
Прочела съм и прекрасната  импресия  за  остров Бозджаада и дори съм взела отношение.
За мен Барисея е  виртуална личност, която уважавам. Освен, че е  с богата
обща култура, великолепно чувство за хумор тя има и  прекрасен изказ.
Не приемам всички да се слагат под един знаменател. newsm51
Кой и кога го е казал? Никъде не съм прочела такова нещо. Моля, цитирай в чий пост се припозна...

# 49
  • Мнения: 20 905


Въпреки лака, пак е паднала къдрица... Simple Smile

barisea, mariana51, smile3525 smile3525за "Финал".

Не мога да съм съпричастна към сълзите на Нилюфер и се учудвам на лесната прошка на Елиф.
А фамилията си, Метин я каза с цел, да научи Йомер, според мен.
Явно в другата серия ще се срущнат двамата...

И друго, Йомер всичко ще направи да спаси Елиф и сестрите и, кой ще го спаси него от брат му... newsm78 Sad
Просто Хюсеин е затегнал възела около врата на Йомер, още от първа серия.... Sad

# 50
  • Мнения: 1 955


Прекрасната му коса - вятърът е наш приятел.
................
Да не извадя теглилката.... и да си мерим любовта. В тази тема всички обичат Енгин. За другите от екипа - продуценти, ПР-и, сценаристи, режисьори, партньори и партньорки - въпрос на възприятие.

Давай ,давай теглилката ,че тази с метлата ни отнесе  341uu

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Има ЛС за лична кореспонденция. Обидно е да се коментира някой отсъстващ.
...........................
За всички - един красив комисар.

# 52
# 53
# 54
  • Мнения: 243

добрый вечер

# 55
  • Мнения: 23 352


... кой ще го спаси него от брат му... newsm78 Sad
Просто Хюсеин е затегнал възела около врата на Йомер, още от първа серия.... Sad

Хармония  Two Hearts  аз вече  съм отписала  въобще Хюсейн. Той дето е затънал в ***** ами въобще не мисли, как истината когато излезе наяве, а това неминуемо ще стане познавайки добре брат си, ще се отрази на близките му - майка, деца ... явно това не го интересува.  Доколкото разбрах той е трябвало да "пази" операцията демек д-р Гийар, но дали и Али ? затова чичЕ им беше бесен, че не са осигурили спокойно поле за работа на доктора. Индивид който е наясно с това, че парите идват от донорството на органи от деца сирачета и да продължава да бъде "чистачът" за мен си е абсолютен  изрод. Казвам това и спирам да коментирам Хюсейн. Не зная каква съдба са отредили за него,но каквото и да му се случи  - ще му е малко. Що не даде неговото дете за донор на сърце, А ??? Толкова ми е гнусен вече, че не мога да го гледам.

А пък Арда толкова се тутка с монтажа на  тая камера, че също ми стана съмнителен.

# 56
  • Мнения: 20 905


Въпросът е кога ще му се случи на Хюсеин, колко още ще мърси живота на брат си, майка си, а за децата си....Надявам се двамата с Таййар да се.....Хюсеин нали смята, че все друг е виновен-живота, Таййар и мн.други... Thinking

А Арда, той нали не може и една крушка да завие.... Simple Smile

# 57
  • Мнения: 23 352
Ще му се случи, ще му се случи. Йомер се е заклел нито един убиец ненаказан да не оставя.

Въпросът е да го разобличи, пък той Хюсейн знае какво да направи ... със себе си.

Ето един комисар  решен да разкрие истината, каквото и да му струва.

И пак ми се прокрадва лекичко в ума идеята, че накрая ... не няма да казвам нищо - каквото и да се случи, ще зная,че това е историята на един живот - този на Йомер.


# 58
  • Мнения: 2 293
 newsm51
Девиз на рускините: „КРА : не задавай умни въпроси!”
Ще задам един адски тъп въпрос, защото досега си блъсках тъпия мозък: Клозетната атмосфера ми е ясна.  Уютът там е несравним с нищо друго! Но с каква цел ни показаха джакузито в хотела? На екрана всяко нещо трябва да играе някаква роля. Освен за реклама на италиански фаянс, не виждам друго. Поне Йомер и Елиф да се бяха окъпали… заедно. Или не, Елиф вече я къпаха, ред е на Енгин, пардон, на Йомер… А нашите – двама здрави, прави, млади – на балкона се вдървиха цяла нощ. Ами глупаво е, неестествено! Трябва да са нещо сбъркани, за да не се гушнат в леглото… не ми стана ясна цялата работа…


Ей на, и Йомер се чуди...

# 59
  • Мнения: 20 905
Ще му се случи, ще му се случи. Йомер се е заклел нито един убиец ненаказан да не оставя.

Въпросът е да го разобличи, пък той Хюсейн знае какво да направи ... със себе си.

Ето един комисар  решен да разкрие истината, каквото и да му струва.

И пак ми се прокрадва лекичко в ума идеята, че накрая ... не няма да казвам нищо - каквото и да се случи, ще зная,че това е историята на един живот - този на Йомер.




И кой разказва този живот? По-конкретно може ли? Hug

Общи условия

Активация на акаунт