Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 040
  • 794
  •   1
Отговори
# 570
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 736
Честито Илианка Simple Smile на кой ден си? Ти вече си готова за преглед за сакче Simple Smile

# 571
  • Мнения: 163
Момичетаааа ,излезе резултатът-1890 Grinning В момента изабщо не мога да мисля или чувствам...
[/quote

Браво. Честито, Илиянче. Страхотен резултат. Колко хубаво започва тази седмица. За утре сме се записали още няколко момичета за тест. Еееех и аз как си мечтая да видя различен резултат от 00. Стискам палци на всички ни да са положителни и високи.

# 572
  • Мнения: 2 501
Джи-джи, и ти ли си за утре?

# 573
  • Мнения: 2 620
Честито Илиянче  bouquet
Лека и безпроблемна бременност!
Аз съм 8 ден след трансфер и освен болки като при цикъл нищо не чувствам, и имам усещането че всеки момент ще ми дойде цикъл Cry

# 574
  • Мнения: 1 220
Илияна, супеееер! Толкова се радвам! Laughing Hug

# 575
  • Мнения: 550
Благодаря на всички! Simple Smile

Аз съм 14 ден от трансфера с 3 5-дневни ембриончета. Имам хубамо предчувствие за всички вас, момичета! Заедно ще се прехвърлим в друга тема-на мами 2015 Simple Smile
И искам да кажа най-вече на теб, Кей-не се притеснявайте, че нямате симптоми-аз освен болки като пред цикъл нямах никакви други признаци.

Хайде, днес и утре много, много + тестове!

# 576
  • Мнения: 163
Джи-джи, и ти ли си за утре?

Абе в клиниката ми казаха днес да го пусна кръвния, ама аз си харесах утрешната дата 11.11, а пък и е Свети Мина. Днес ми е 11 ден след ЕТ на 3 тридневни. От сряда имам един шуър чек. Стои на нощното ми шкафче и ме изкушава. Но шубето е по -голямо от страха.  Laughing Не знам точно кога да го направя, че ще се сдухам много ако излезе -.

# 577
  • Мнения: 1 095
Илианка, честито, мила! Страхотна новина!
Данди, успех и късмет! Марсче, стискам палци, всичко ще е наред, само си почивай и спокойно, доколкото ти е възможно.  Hug
Ух, аз вече ще гръмна от нетърпение... всички хормони, с които се тъпчем изобщо не ми помагат за спокойствието, ще ревна всеки един момент.  Crazy

# 578
  • Мнения: 562
Илианка, честито, мила! Страхотна новина!
Данди, успех и късмет! Марсче, стискам палци, всичко ще е наред, само си почивай и спокойно, доколкото ти е възможно.  Hug
Ух, аз вече ще гръмна от нетърпение... всички хормони, с които се тъпчем изобщо не ми помагат за спокойствието, ще ревна всеки един момент.  Crazy

Брагодаря ти, Дани и на теб много стиснати палци  Hug

Илианка, честито! И успешна до финал

# 579
  • Мнения: 141
Момичета много се радвам за всички успели. На чакащите с нетърпение резултата пожелавам от сърце успех!
Уверих се, че при нас вълненията са по-големи в сравнение с едно естествено забременяване. Първо нетърпението да видим какъв ще е резултата, после първия преглед ...
Аз броя дните до четвъртък когато за първи път ще видим точицата..Надявам се тогава да се успокоя поне малко.

# 580
  • Мнения: 2 263
Честито на многото успели, късметлийска ще да е наистина темата  Peace
Кей специално да ти пожелая успех, за което съм сигурна  Hug Hug Hug Peace Peace Peace
За кървенето, понякога не е обезпокоително, понякога е знак, че нещата няма да ги биде. Дано е първото  Peace Praynig

# 581
  • Мнения: 1 009
Аз довечера съм на втори преглед , ма притеснението ми е токова голямо, дали ще са се развили нормално точиците ми. За естественото забремянаве не знам , ма при нас в проблемното емоцията сигурно е в пъти повече. Общо взето доста е трудничко  Hug

# 582
  • Мнения: 550
Аз довечера съм на втори преглед , ма притеснението ми е токова голямо, дали ще са се развили нормално точиците ми. За естественото забремянаве не знам , ма при нас в проблемното емоцията сигурно е в пъти повече. Общо взето доста е трудничко  Hug

Всичко ще е наред, бъди сигурна!

# 583
  • Мнения: 1 009
Чул те Господ Илианче, между другото си мисля че ще имаш и ти две сакчета Hug Hug Hug

# 584
  • Мнения: 460
Честито Иле, много се радвам за теб, браво! Hug

Общи условия

Активация на акаунт