Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 652
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 36 519
Видяхте ли новата корица на Кухня във Фейсбук? Simple Smile
https://www.facebook.com/kuxnia/photos/p.3246307392108973/324630 … ype=1&theater

# 1 531
  • Мнения: 9 109
Дааа Simple Smile
Харесва ми Сладкиша, но Вера ме дразни наистина с нейната нерешителност и добрина.  всички я разиграват, само Андрей, който ми харесва Simple Smile тя го върти. Но подозирам,, че довечера и той ще преспи със съседката Мая
А баща и егати дъртия коцкар, дето го изкараха. Валя е готин Simple Smile скрита лимонка

# 1 532
  • Мнения: 5 366
Актьорът в ролята на бащата не играеше ли братът на Витя, който се захващаше с абсурден бизнес?

# 1 533
  • Мнения: 9 074
Ей, браво! Той е, отговори на въпрос който си задавам всеки път като гледам Joy

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 23:09 от *Амбър*

# 1 534
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Да, бащата на Вера игра брата на Витя, Валя май беше, ако помня правилно, че го дадоха в една серия само.
Вика ме радва като Вера. Андрей, обаче не ме кефи. Дъщеря й е голяма сладурана.
Саша и Валя ме радват. Абе готин сериал за разпускане.

Корицата на новия сезон на Кухня е като Стар трек. Joy Витя с тия мустаци и Елеонора Андреевна с тази прическа каска Joy

# 1 535
  • София
  • Мнения: 8 122
"Мис сладкиш" сериозно разконцентрира диетата ми, да не ям сладко Joy
Колко серии е първи сезон? Харесва ми, но верно бетона ѝ е ужасен. Идва ми да взема една ножица и да го отрежа. Simple Smile

# 1 536
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ох, Саша страшно ми прилича на Скарлет Йохансон.

Ето Скарлет


И Саша( Ксения Теплова)

# 1 537
  • Мнения: 416
"Мис сладкиш" сериозно разконцентрира диетата ми, да не ям сладко Joy
Колко серии е първи сезон? Харесва ми, но верно бетона ѝ е ужасен. Идва ми да взема една ножица и да го отрежа. Simple Smile
20 серии е, тази вечер са последните.

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 14:57 от deivi

# 1 538
  • Мнения: 9 074
Аз пък най-накрая се сетих на кого ми прилича Екатерина (София),на Ума Търман.Даже мисля,че приликата е огромна.
Скрит текст:
Ума,,Екатерина,
И песничката на групата,която гостуваше в хотела и Павел "си го върна" на Даша.Много хубава песен,пропуснали сме я.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 13:39 от *Амбър*

# 1 539
  • Мнения: X
Много искам Вера да се събере с Андрей и ми стана много жал за него като не отидоха заедно в Париж. Двамата ми стоят добре заедно и той един такъв мил и галантен. Винаги ѝ носи цветя, изненадва я и си личи, че я обича искрено. Дима е тъпак и не я заслужава. Не го харесвам, да си седи с Мая. Двамата са си лика-прилика. Не обичам мъже, които изневеряват, както и разни необвързани жени, които се натискат на женени мъже. И двамата са едни такива тумбести и грубовати, да вземат да си се съберат окончателно и Дима да освободи Вера, защото с нейната нерешителност не знам още колко изневери трябва да изтърпи, за да го разкара.

Кога ще излъчват втория сезон тук?

# 1 540
  • Мнения: 5 435
Те взаимно си изневеряват, откъде пък сега се появи и жената на Андрей? Тъкмо се събраха, сега пак наново.

# 1 541
  • Мнения: 9 074
Снощи май беше края на 1 сезон, нали?
Пропуснах няколко серии. Не знам малко ми е блудкав, гледам основно заради Валентин Simple Smile Ами случките все едни в ущърб на Вера, чак пък толкова без късмет дали има някой.. Тъкмо се развие нещо и хоп-греда.. и то да един път ми то постоянно... изнервящо е 😁

# 1 542
  • Мнения: X
Преди малко изгледах последната серия от първи сезон. Много ме е яд за Вера, че пак нещата не се получиха с Андрей. Как пък се появи бившата му. Пфу, ама е голяма хубавица.

# 1 543
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ще дават ли втори сезон по комедито?

Няма как да не завъртят любови, то иначе Вера само торти да върти ще е скучно. Помните ли какви латино сериали бяха Вика и Макс в "Кухня"? Андрей, обаче май взе да ме кефи и наистина са хубава двойка с Вера. Ето пример как като изпуснеш момента и нещата тръгват в друг коловоз(визирам Вера и Андрей като младежи). А Дима е тотална мижитурка. Юля ми е много сладка. Саша ме кефи и Валя също. Бащата ме дразни с тая съседка, ама става за пълнеж. Абе не е лош сериала, за разпускане е идеален. Само дето и аз й се ядосвам на Вера понякога, много е наивна и прекалено съвестна.

# 1 544
  • Мнения: 5 435
Еххх снощи го чаках с нетърпение, много ми харесва сериалът, много разпускащ и забавен! Дано скоро пуснат втори сезон!

Общи условия

Активация на акаунт