КОЛЕДНА ИГРА ЗА СРЪЧНИ ГОБЛЕНАРКИ 2014

  • 18 305
  • 263
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 976
Бубка, изрязваш по това картонче панамата ли? А колко е голямо спрямо топката?

# 61
  • Мнения: 196
здравейте.Скоро не съм се разписвала в темата, но ако ме приемете ,бройте и мен за играта.

# 62
  • Плевен
  • Мнения: 143
Hrisi не съм Бубка , но размера на парчето зависи от големината на топката.Аз работя с топки -8см.По малките просто не си заслужава да се правят от нас гобленарките.Те са за декупаж .И парчето върху което шия е 15х15см .Шия на панама 14 и мотивчето за да стои по-добре на топката , трябва да има размери 40х40 , ако е по-голямо -съответно намаляш каунта на панамата.Размера на изрязаното парче остава 15х15   Peace

pissi или pissi_s от   гоблените орг ,чудех се аз от къде ми е познат твоя  ник .Пак се поразрових , нищо че в съседния форум са изтрили всички архиви и получих отговор .
2012 година ших едно много сладко гобленче на Вервако , чак не ми се даваше  Mr. Green, че бях и както винаги нещо  в не добра кондиция тогава ,дори мислих да се отказвам ,но накрая го свърших.Вервако -не Вервако , доста шев си имаше , а исках и другарчето да зарадвам.Малко се разочаровах от отговора ти после като го получи ,но нали аз го правих от сърце за дружка по хоби ,та не му обърнах много внимание .Да , накрая - това си била ти GrinningСнимала съм само гоблена и не си спомням за др.което съм прибавила към него .Но си спомням ,после по повод твоето участие ,имаше някакъв диспут.
Нямаше как да не го споделя ,гризеше ме любопитството  Blush

Ето и гоблена


Да се надявам че ти е допаднал Crossing ArmsОтговора ти тогава беше-  и аз имам подарък от Пепа Вулева.

На мен ми прозвуча като че ли си останала разочарована  newsm78Както и да е.Съдбата обаче пак ни срещна.Винаги съм казвала -палачинката все пак се обръща някой ден  Peace


Радвам се че още момичета се записват в играта.  Hug

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 19:12 от pepen

# 63
  • Мнения: 3 976
Пепен, благодаря за споделеното  Hug

# 64
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
СПИСЪКЪТ:

1. Pepen
2. Дуданка
3. KoteVania
4. bub.ka
5. Бачийска
6. smarfietka_13
7. pissi
8. darinaia
9. DDimitrova
10. Нели_Б
11. Джемма
12. Hrisi
13. de4ko95

ХАЙДЕ МОМИЧЕТА НЕ ХВЪРЛЯЙТЕ САМО ПО ЕДНО ОКО В ТЕМАТА, А СЕ ВКЛЮЧЕТЕ И ВИЕ.

# 65
  • Мнения: 196
Голямо затишие тук. Крайният срок за записване е утре,нали.Това означава ли че в петък ще се тегли жребия и ще си чакаме другарчетата

# 66
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Да.

# 67
  • Мнения: 3 976
Аз да се похваля, че съм готова с 1/4 от подаръка, т.е. комплектовката  Laughing

# 68
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Аз да се похваля, че съм готова с 1/4 от подаръка, т.е. комплектовката  Laughing


И аз така. Simple Smile

# 69
  • София / Баня
  • Мнения: 67
Момичетa и aз искaм дa учaствaм, нaд
Явaм се че ще ме приемете,

# 70
  • Мнения: 101
ania1 добре дошла,че като гледам списъка бяхме много фатална бройка.
Аз вече съм готова,комплекта е при мен от предната седмица,тази съм по болест и спокойно си боцкам и глася нещата.Остава няколко дребни нещица и сладкото.

# 71
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Ania1 утре ще те прибавя към списъка.

# 72
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 411
След много  newsm78 реших и аз да се запиша. Късно ли е вече  Rolling Eyes зная че срока е до днес, ако вече е теглен жребия - няма проблем  Hug

# 73
  • Мнения: 101
mama iasi не  е късно,деня още не е изтекъл.Предполагам ,че утре ще се тегли жребия,така че може да се включиш.

# 74
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
СПИСЪКЪТ:

1. Pepen
2. Дуданка
3. KoteVania
4. bub.ka
5. Бачийска
6. smarfietka_13
7. pissi
8. darinaia
9. DDimitrova
10. Нели_Б
11. Джемма
12. Hrisi
13. de4ko95
14. ania1
15. mama iasi

Момичета утре ще тегля късметчетата.  Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт