КОЛЕДНА ИГРА ЗА СРЪЧНИ ГОБЛЕНАРКИ 2014

  • 18 299
  • 263
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 143
Аз няма да се запиша за играта, но предлагам помощ Simple Smile Днес ще ходя в района на "Аксиома", скоро също бях там и видях, че има много интересни коледни мотиви - и картички, и малки гобленчета, висулки в рамчици, книгоразделители, торбички Vervaco и т.н. Цените започват от 6-7 лв. Ако искате да питам или проверя нещо конкретно, казвайте Simple Smile


Жалко че не искаш да участваш  Sad/пак си помисли:такива красиви неща твориш  PeaceБлагодарско обаче  Hug Heart Eyes че предлагаш услугата си , та и аз като Бачийска -давай ,разучавай ,да поръчваме докато не са се свършили   Grinning Да похарчим някой лев  Joy


Момичета я да ви попитам някой поръчвал ли е от този сайт  и помагайте  Praynig

http://www.amazon.co.uk/Christmas-Scenes-Puzzleball-Pieces-Desig … D682EAE8QDM4ZN6GE

Харесала съм тия нещица за внуците , но нищо не разбирам от пустия англ.Уж хрома ми го превежда , ама до никакъв смисъл не стигам-как става плащането ,доставка до България има ли, това показаното дали едното струва толкова /че те моите са 3 ,да са ми живи и здрави/А подаръчето ми харесва-с образователна цел.На днешно време децата имат и от пиле мляко, туй поне може на елхата да стои Thinking

Добър ден! Искам да Благодаря предварително за възможността която ми се дава. И се съгласявам на 100% със правилата и ще направя снимка на подаръка предварително.

И пак за писи Mr. GreenТака както си писала в поста си ,да те подсетя , като снимаш подаръка, показваш само на /КОТЕТО//нашата ръководителка в играта ,и то само на ЛС/Да не се объркаш и си покажеш подаръка тук в темата .Ще се прецака тогава изненадата за другарчето PeaceЗа сега доверието към теб е полвинчато , още инфо получавам за такива издънки от твоя страна.Склонна съм да ти се доверя и аз ще съм тази която ще понесе накрая негативите .Така че почвай подготовка още от сега ,да няма после-нямах време , нямах пари .Никой на сила  не кара никой да се записва.Всеки сам си решава дали му е по силите и джоба.

Казах си и днес конското  LaughingНищо че се кикотя-сериозна съм ама няма емотикон за сериозен  Crossing Arms


 DDimitrova
-споко.Няма нужда да разнищваме нещата , то си знае ,писа ми , убедена съм че няма да се издъни този път. Hug

Ох, от толкова писане от моя страна ,няма други желаещи да се запишат  Blush

Редактирам се  Grinning

Интересен линк е показала в другата тема Джемма
http://www.8888bg.com/products.php?cid=474

За тези които не им се шие има и готовички ушити   bouquet Само да се попита момичето/тя е много отзивчива/ има ли в наличност  Thinking

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 11:52 от pepen

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 143
Една играчка за елхата направена почти като топка .Жалко че не мога да отворя

 Самое интересное в блогах
www.liveinternet.ru763 × 700




и схемки



http://www.stranamam.ru/post/6899496/

# 47
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Офффф, нямаше да се пиша, но pepen е за убиване- пишете ме и мен.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 482
ИнаТ,  питай за  всичко, което  си  изброила. Харесах и торбички, и книгоразделители,  и висулки, но си останах с впечатлението,  че  не всичко е налично. Та ако си поръчам  нещо да си взема още нещо,  за да си заслужава доставката.

Няма как да питам за всичко, че и да запомня. Изброените съм ги видяла с очите си и знам, че има. Ако имате конкретен въпрос за нещо - дали го има в момента, колко струва и т.н., ще питам. Иначе, ще си гледам аз, ама с какво ще ви бъда от полза...

# 49
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 205
Пепен,питах,за да знам!Може пък да визираш мен!Аз в миналогодишната игра лоши подаръци не видях!Моя беше скромен,но това си е мое виждане.Не обичам недомлъвки и завоалирани обвинения.Но щом няма да нищим въпроса ,спирам до тук!Пожелавам успех на всички учасници!Дано се включат и още!
Аз за пръв път ще правя топки.Мога да дам идея,за тези които се двоумят или пък не са сигурни дали ще се справят със стиропорените играчки-може да направите такива на пластмасова панама Peace

# 50
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Списъкът с участници стигна дотук :

1. Pepen
2. Дуданка
3. KoteVania
4. bub.ka
5. Бачийска
6. smarfietka_13
7. pissi
8. darinaia
9. DDimitrova
10. Нели_Б
11. Джемма
12. Hrisi

Останалите момичета да не се колебаят много. Чакаме Ви   bouquet

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 14:02 от KoteVania

# 51
  • Мнения: 284
Добър ден от мен! Искам да попитам дали мога да заместя стерипорната  играчка с бродерия в златната рамчица? От стериопор съм правила само великденски яйца. И не знам дали ще се справя с коледна топка. За да съм по сигурна мисля да направя от тези бродерии с златната рамчица.

# 52
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Pissi става - трябва да е играчка, която да може да се закачи на елхата.

# 53
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Писи, то е същото, само дето накрая се слага и връвчица за да виси на елхата примерно.

Аз вече втора вечер шия картичката -  ooooh! отвикнала съм да правя такива малки неща ooooh!

# 54
  • Мнения: 125
    Мили момичета-първо се обръщам към тези,които не са се записали-направете го!Нека бъдем заедно на Коледа и да си доставим една незабравима емоция!Аз не празнувам Коледа,но ето ме тук сред Вас.
   И вторият ми призив е към момичето ,което ще ми изпраща подарък.Не ми правете коледна играчка-така или иначе не правя елха,може бродерия в рамка,особено ми харесват кутийки с бродерия-за разни там иглички,ножички-такова си нямам,обаче видях кутийката на Инат от Диди...и направо сън не ме лови Grinning
   Така,че Писи-не се притеснявай-важно и старанието и жеста с който го правим.

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 143
Коте - мерси за списъчето с участниците .   bouquet Дано се запишат още гобленарки  Thinking

Една интересна идейка




Или торбичка и в нея шоколадче, комплектовка , картичка с пожелание  Peace

http://data20.gallery.ru/albums/gallery/81198-7acfc-82383227--u2a315.jpg

http://data20.gallery.ru/albums/gallery/81198-33173-82383357--ube5a0.jpg

Ако някой иска от тези мотивчета , имам мисля и по-големи схеми ,но може и всяко друго което ви харесва.

и
Айде , дайте и вие интересни идейки  Grinning

Бубка - ще те имаме напредвид със  споделеното ти желание  WinkТова също е идейка Hug

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 12:52 от pepen

# 56
  • Мнения: 3 968
Докато се почудя още малко дали да се включа, ще кажа, че на мен лично топките са ми много трудни за правене, т.е. за изпъване на панамата, получават ми се гънки. Затова аз си правя коледни сърчица.

Това са ми творенията от миналата година. Звездата ми беше подарък от котето Ваня в предишната игра  Hug



И докато пишех поста, реших да участвам. Явно тази тема е обхваната от Коледния гобленарски дух  santa2

# 57
  • Мнения: 125
     Урок за топки -без гънки.Направила съм си едно шаблонче от картон-кръгло.Изрязвам панамата.Намокрям с вода,даже някой път водата идва в повече Laughing Не слагам лепило.С подходящ инструмент започвам да напъхвам панамата-в моя случай е една отварачка от ножчето на мъжО-може и с обратната страна на нож.Първо на 4 срещуположни страни и после постепенно цялата-ако се появи гънчица-изваждам и напъхвам пак,докато се изглади.
    Ако има някой мераклия-оператор-да дойде ще направим клип.
   http://keep4u.ru/full/07ef19f154bd33d47e95a49d75794325.html

# 58
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Хриси веднага те дописвам мила.

# 59
  • Мнения: 482
Бачийска, както и всички други, днес ходих до "Аксиома". Имаше много и разнообразни комплекти за Коледа между 9 и 14 лв - книгоразделители Фервако, торбички с бухалчета и еленче, комплекти от тези в златните рамчици, както и от червените с форма на елхичка или ябълка, картички. Има също комплекти с пластмасова панама, но те са на по-високи цени, тъй като всеки един е за направата на няколко играчки.

Общи условия

Активация на акаунт