КОЛЕДНА ИГРА ЗА СРЪЧНИ ГОБЛЕНАРКИ 2014

  • 18 298
  • 263
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 125
    С предложението за избора на другарче се провалих,значи хич да не питам дали комплектовката може да е домашна?Щото и при това положение имаше издънки.

# 31
  • Мнения: 860
А задължително ли е да е от Аксиома?

# 32
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Аз лично нямам претенции - може и домашна да е комплектовката.
Аксиомата беше за ориентир относно моделчета и цени.

# 33
  • Мнения: 284
Dobyr ve4er. Za pyrvi pyt vlqzoh ot Spodelqneto vyv facebook za kolednata igra. Zanimavam se s broderiq ot 2008 godina imam gobleni napraveni i prodadeni ot nqkolko godini zapo4nah da pravq i karti4ki i gra4ki. Iskam da ka4a snimka na tova koeto sym pravila no ne znam kak . Tova e profila mi  vyv Facebook https://www.facebook.com/slavqnka.ivanova moje da se razgleda kakvo sym pravila ima i nqkolko grupi .

# 34
  • Мнения: 101
Ако ме приемете ,записвам се и аз.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 143
Здравейте сръчковци! HugДнес не съм писала ,но пък за това се правих на Шерлок ,нали казах че ще помагам с каквото мога  Grinning.Освен това преди време бях жестоко опарена  Mr. Greenс подаръка който получих в една игра  . Тогава решихме ,който нов се появи в игра да се представя и да покаже какво е сътворил с нашето хоби.
Става на въпрос за  pissi
Тя ни показа това

https://www.facebook.com/slavqnka.ivanova

и от раздела снимки виждам колко много картички е изработила.Което е похвално  PeaceСъщо така че е се казва Славянка ,но не ми е приятел , а и тук в профила си не е писала от кой град е !? Crossing ArmsОт публикациите и в този сайт също не  успях да задоволя любопитството си , освен че желае да се запише в играта.

Имам някакви спомени от съседния форум за момиче с ник pissi_s и име Славянка /от там разбрах че е от В.Търново/,имала проблем ,по точно ,тя е създала проблем в няколко игри  и момичетата са решили да я игнорират .Давам и линкове за доказателство

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10395&page=9&p … full=1#post500220 - в получения подарък от сисак  в играта РД и решението на Оля

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10674&page=2 - пост № 30/коментар за Славянка/

Та вместо да си задавам сама въпроси , за същотоли pissi ли става на въпрос ,очаквам отговор от нея самата.Нищо лично ! По добре още  преди жребия да сме наясно , за да не остане някой разочарован точно по Коледа.А и всички ние да си развалим коледното настроение   Peace

Ако съм в заблуда се извинявам предварително /хора сме всеки греши  Blush/.Ако има някой който също познава момичето нека се обади .

Ако пък съм уцелила в търсенето си ,то нека pissi не безпокои котето  на ЛС/ само как се получи -мяу срещу мяу , на различни езици/  Grinning Нека напише тук - тя ли е и отказва ли се от играта ,или след като се е записала  ще се представи достойно според РЕГЛАМЕНТА определен за тази игра.


Моля те писи не пиши на латиница .Виждам че един път си писала на кирилица, продължавай да си пишеш на нея.    Peace

Ех жалко че още в началото трябва да има издънки/дано не съм права /.Хиляди извинения момичета  Heart Eyes ooooh!

Вие си боцкайте четейки ме  Grinning

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Аз не участвам в играта /зарита съм с гоблени и подаръци/ и май не бива да се меся, но не мога - харесвам ведрото настроение в темата, а още повече харесвам момичетата и не ми се ще да има наранени. И аз имам спомен за същите издънки и за рециклирането на подаръците от Писито, така че е хубаво да се изяснят нещата.

# 37
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Точно такава дискусия съм чела в другият форум и т.к. работат ми е свързана с това да помня имена вчера помолих Писи да се представи. И след представянето й си затвърдих съмненията.




# 38
  • Мнения: 284
Добър вечер! Искам да кажа,че двете писита  са едно и също лице и това е моето. Аз мога да кажа само че това което сте качили за рециклирания подарък не е взет за 1 лев и това което беше добавено също не беше между 10 и 15 лев. Но аз искам да остана да участвам в играта защото от този случай не съм участвала в игри с подаръци само в изработка на гоблени. Но ако сметнете за добре че аз трябва да се отпиша няма да има проблем. Лека вечер желая на всички. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 143
Добър вечер! Искам да кажа,че двете писита  са едно и също лице и това е моето. Аз мога да кажа само че това което сте качили за рециклирания подарък не е взет за 1 лев и това което беше добавено също не беше между 10 и 15 лев. Но аз искам да остана да участвам в играта защото от този случай не съм участвала в игри с подаръци само в изработка на гоблени. Но ако сметнете за добре че аз трябва да се отпиша няма да има проблем. Лека вечер желая на всички. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Благодаря писи че изясни нещата.Прави ти чест. Peace

Писах и преди-всички сме хора ,всеки може да сгреши.Но в момента играта си има много конкретен регламент дори и снимков материал приложен към него  :peac

Избродирана коледна картичка с пожелание към другарчето.Щом пишеш във фейса ,то там съм пуснала цял албум със схеми за картички

https://www.facebook.com/pepa.vuleva/media_set?set=a.74330636574 … 723277&type=3

Някой от тях стават и за мотиви за топки, камбанки, сърчица и др.от този вид.Който не може да прави от стиропор има от златните рамчици или от тия пластмасовите рамчици дето се опъва бродерията.

Албума беше само за приятелите ми но за седмица го пускам за всички ,така че дърпайте , кой каквото му хареса   Hug

Много важен момент от регламента е -   комплектовката .Сумата да не надвишава 15лв .За да не се оливаме и за нея дадох линк

http://www.axioma-hobby-shop.com/bg/products/advanced-search-p7. … p;order=price-asc

Някой писа за домашна комплектовка -може ли?Ми , може ,но да има всичко неоходимо както в купените комплектовки.Ако е и за картичка мотива-картонче с отворче или малка рамчица.Но според мен подготовката на една домашна не е по лесно от една купена/знам ,защото съм правила/.Схема-четлива, панама, картонче с отворче, плик за картичката, конци, органайзер за конците , игла и накрая красива опаковка за всичко това.Показала съм линк за картички или играчка за елхата от Орхидея,защото ми се видя най-приемливо.Не е нужно да си правим подарък на големи гоблени ,всички май сме се презапасили .

И накрая -ЧОКОЛАДА да не забравите -мммммм...... Mr. Green

Всичко това написах пак , дано не ми се налага пак и пак да го пиша .Но този път беше специално за  писи.
Аз отговарям за себе си /боса да си каже тежката дума/- нямам нищо против да участваш в играта ,като прочетеш написаното тук и го изпълниш на 100% и с една уговорка !!!!Преди да пратиш подаръка на другарчето си -ДА ГО СНИМАШ И ПОКАЖЕШ НА КОТЕТО-нашата ръководителка на играта.Запомни само на нея  PeaceЗа да може тя да прецени .


Тук е мястото да спомена че има още едно момиче записало се в играта /то си знае кое е  Wink /, горе -долу със същите издънки ,така че това важи и за него.

Дано поста ми не прозвучи  като четене на конско ,но съм сериозна в написаното.  Naughty

Оставам на другите също да си дадат мнението  Peace

# 40
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Аз съм ЗА  да включим Pissi в тази игра.

Съгласна съм с идеята на Pepen относно преценката на подаръка, но имам едно условие: Ако се окаже, че pissi ще подарява на мен друг да прецени подаръка - че то няма да има никаква изненада за мен иначе. Joy

# 41
  • Мнения: 284
Добър ден! Искам да Благодаря предварително за възможността която ми се дава. И се съгласявам на 100% със правилата и ще направя снимка на подаръка предварително.

# 42
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 205
Пепен,редно е да посочиш и другата "издънка" след като я спомена!Нека тази година няма "неприятни изненади!

# 43
  • Мнения: 482
Аз няма да се запиша за играта, но предлагам помощ Simple Smile Днес ще ходя в района на "Аксиома", скоро също бях там и видях, че има много интересни коледни мотиви - и картички, и малки гобленчета, висулки в рамчици, книгоразделители, торбички Vervaco и т.н. Цените започват от 6-7 лв. Ако искате да питам или проверя нещо конкретно, казвайте Simple Smile

# 44
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
ИнаТ,  питай за  всичко, което  си  изброила. Харесах и торбички, и книгоразделители,  и висулки, но си останах с впечатлението,  че  не всичко е налично. Та ако си поръчам  нещо да си взема още нещо,  за да си заслужава доставката.

Общи условия

Активация на акаунт