КОЛЕДНА ИГРА ЗА СРЪЧНИ ГОБЛЕНАРКИ 2014

  • 18 302
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 143
От време на време ще повтарям регламента  . Не на всеки му се чете отначало  Grinning

1.Избродирана коледна картичка с пожелание .

2.Стириопорена топка , или камбанка , или ......Всеки сам нека си реши .Но другарчето нека има какво  да окачи на елхичката и и тази година.

3.Коледна комплектовка от тук

http://www.axioma-hobby-shop.com/bg/products/category88.html

Сумата да не надвишава 15лв.Може и 2 или 3 но да е в рамките на 15лв.

4.Шоколад -марката по желание.Може и шоколадови бисквитки.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Коте, и Смарфиетка

Писи, освен коледна картичка трябва да се изработи и коледна играчка + закупена комплектовка за около 15 лева и шоколад.

Със сигурност не може да участват в игрите само едни и същи лица, със сигурност ще има и нови хора. Всяка една от нас е била "нова" в игрите в едни момент. Просто моля новите лица (а и старите) да се спазва регламента и да не се правят много отклонения ( нагоре или надолу ).
Не мога да изисквам "шедьоври", не казвам, че и аз сътворявам такива.
Но приканвам към отговорност към играта. 

Писи, би ли се представила?


Аз регламента го разбрах още в началото. Нямам намерение да разочаровам никого. Нали това е идеята да внесем малко цвят в коледните дни на другарчето Simple Smile

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 143
Момичета пуснала съм линка за играта в гобленарските групи във фейса PeaceМолбата ми е който се записва от там да спомене името си ,че тук се знаем по никове и да покаже нещо от това което е изработил.Мерси за разбирането ! Hug

# 18
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Смърфиетка просто Бачийска ми напомня, че съм те пропуснала като съм писала списъка, а не че не си разбрала регламента на играта.

Момичета с Бачийска се разбрахме, че тя ще ми пусне адресите на ЛС. Нека само момичетата, които досега не са участвали в такива игри да ми ги изпратят: три имена, адрес за получаване, мобилен телефон, тъй като някои от момичетата пускат с куриери.

# 19
  • Мнения: 125
    Момичета имам предложение-нека да направим тази игра като томбола.Имам впредвид следното-всеки да приготви своя подарък-без да знае за кого е предназначен,а другарчето да се изтегли денят преди започване на изпращането.Мнения по предложението?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Смърфиетка просто Бачийска ми напомня, че съм те пропуснала като съм писала списъка, а не че не си разбрала регламента на играта.


Аз съм в грешка, извинявам се Simple Smile

# 21
  • Ловеч
  • Мнения: 13
Цоп и аз при вас. Записвам се за играта. Съгласна съм и с предложението на bub.ka. Та нали за всяко другарче, без значение кое е то, влагаме сърце в подготовката на подаръка.

# 22
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Принципно съм съгласна с предложението на Бубка, но ... ( не че съм опозиция винаги) но ако има участници от чужбина как ще процедираме при тази ситуация?

smarfietka_13, ти си вече в графата "ветеран".

# 23
  • Мнения: 125
     Това с чужбина не бях го обмислила.Забравете предложението.

# 24
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 205
Записвам се! newsm47

# 25
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
     Това с чужбина не бях го обмислила.Забравете предложението.

Не, не се отказвай засега. До крайната дата на записване има доста време, нека да видим дали ще има момичета от чужбина и тогава може пак да говорим.

# 26
  • Мнения: 8 303
Правилно ли съм разбрала (пусто нали съм руса) - ако участвам трябва да подаря на другарче, което ми се падне, едно от изброените неща?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Правилно ли съм разбрала (пусто нали съм руса) - ако участвам трябва да подаря на другарче, което ми се падне, едно от изброените неща?

Не. Трябва да подариш на другарче, което ти се падне всички тези неща, а именно бродирана картичка, бродирано украшение за елха, комплектовка за бродиране на стойност до 15 лева и шоколад (шоколадови бисквити).

# 28
  • Мнения: 8 303
Ясно, значи тази година ще пропусна. Не съм правила такива неща.

# 29
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Давай Птичке - винаги има първи път. Ние ще помагаме, кой с каквото може.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт