Прощавали ли сте изневяра?

  • 57 103
  • 824
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X
Да, веднъж. Сгреших.

# 766
  • Мнения: 4 792
 Добре де, съвсем в сферата на фантазиите ли е хората да се променят?
Ясно е, че на човек веднъж издънил се се гледа с подозрение, но все пак...

На мен изневяра не се е налагало да ми прощават, но хипотетично ако се беше случило и през ум не би ми минало да го причинявам отново на човека, който ме е приел отново въпреки грешката ми. Ей така, от признателност и от уважение към вероятно голямата му любов към мен.

 Та в тоя ред на мисли, може би веднъж изневерилия може и да получи прошка но ако го направи и следващ път...просто човека не струва

# 767
  • SF
  • Мнения: 21 564
На мен изневяра не се е налагало да ми прощават, но хипотетично ако се беше случило и през ум не би ми минало да го причинявам отново на човека, който ме е приел отново въпреки грешката ми. Ей така, от признателност и от уважение към вероятно голямата му любов към мен.

Хипотетично не би било редно да причиняваш на човека нищо, независимо дали за пръв път или за пореден. Независимо от намерението ти да се променяш хипотетично. Ей така, от признателнот и от уважение към голямата му любов.
Всъщност мене не ме интересува дали нататък човекът е склонен да се променя. Важното е, че се е опитал мене да ме промени, смени, замени, размени, да ми измени. А след това, ако ще министър-председател или висш духовник да стане. Някоя друга ще му се радва...

# 768
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Сгащих го да ми изневерява за 2-ри път... #Cussing out
Щом веднъж го е направил, ще го направи и втори и н-ти път! "Вълкът козината си мени, но нрава - не!"

# 769
  • Мнения: 4 418
Зависи, ако не му е харесало първият път, втори няма да има.  Wink

# 770
  • София
  • Мнения: 933
Ако човек изневери има два варианта . Или да му хареса и да почне постоянно да го прави или да се опари и да осъзнае ,че не му е нужно..

# 771
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Е, явно на въпросния господин му е харесало, щом е повторил Wink

# 772
  • София
  • Мнения: 933
Ами ако наказанието първия път не му е било тежко...

# 773
  • Мнения: 108
Прощавала съм да  Simple Smile и пак бих простила,първо защото вината да ми изневерят е моя  Whistling и второ мъжът ми не си променя държанието спрямо мен,продължава да се държи прекрасно  Simple Smile

# 774
  • Мнения: 4 418
...мъжът ми не си променя държанието спрямо мен, продължава да се държи прекрасно.  Simple Smile

 smile3501

therockclapping.gif

# 775
  • SF
  • Мнения: 21 564
Ако човек изневери има два варианта . Или да му хареса и да почне постоянно да го прави или да се опари и да осъзнае ,че не му е нужно..

И никакви други варианти????  Thinking
 Wink

Като срещнеш някого, и се влюбиш, и се появи онази тръпка, която завзема мислите ти, кара те да си мечтаеш, да си въобразяваш нещо, да си гледаш телефона непрекъснато и да броиш дните до следващия път, изобщо няма място за мисли като "опарил съм се, не ми е нужно". Нужно-ненужно, все натам те тласка и ти е все тая дали е много нужно. Дори не мислиш, че ще е само една кратка изневяра. Желанието ти е за нещо много, много повече, за нещо, което да не спира никога, пък накрая може да се окаже, че е било само за малко. Но готино. Нарича се влюбване.
Според мене изневерите, в които липсват емоциите са в пъти по-малко от другите - неконтролируемите, с емоционалните моменти и желания.

# 776
  • София
  • Мнения: 933
Есме , за да се влюбиш ,на първо място трябва да си го позволиш.
Ако си зрял човек със семейство ,това не става толкова лесно.
Да , има случаи в които допускаш да се влюбиш ,но стискаш зъби и това е!
Когато знаеш ,че това няма да доведе до нищо хубаво и вече си видял ,че рано или късно отминава това влюбване.
Това са двата варианта ,или се контролираш или не!

Противоречиш си в постовете , така и не мога да разбера какво всъщност е мнението ти ?!

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 23:05 от simona035

# 777
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 855
Дано не ми се налага,че ще ми е мноооого тежко.
Бивш приятел ми е изневерявал и скъсах с него на момента в който разбрах. И през ум не ми е минавало да прощавам, та аз не можех да го погледна. Като няма семейство, не виждам защо изобщо трябва да си го причинява човек и да продължава да е с някой който го е предал.
Чудила съм се как ще реагирам ако се случи с моя мъж (то сигурно всеки се е чудил). Вероятно ще се опитам да простя, в името на семейството,  но познавайки се, може би няма да успея. Би било нещо като със счупената ваза.
Съгласна съм със Симона, ако си зрял човек със семейство не би трябвало лесно да си позволяваш да се влюбиш в друг. Трябва самоконтрол.
А пък изобщо не разбирам тези, които ги управлява нагона и за единия секс поставят на риск отношенията с партньора си. Нали сме хора, а не животни точно защото трябва да мислим с главите си.

# 778
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ами ако наказанието първия път не му е било тежко...


Какви са наказанията които се прилагат ?
Стана ми интересно  Thinking
Как се наказва някой на който не му пука за теб ?!

# 779
  • София
  • Мнения: 933

Какви са наказанията които се прилагат ?
Стана ми интересно  Thinking
Как се наказва някой на който не му пука за теб ?!
Ако не му пука , това е главния проблем, а не изневярата ..
 

Общи условия

Активация на акаунт