Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 45 218
  • 1 354
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 825
Големият ми син може да яде ориз сутрин, обед и вечер.... едно от малкото неща, които хапва с удоволствие.
И аз я мисля Дари.... Тя нали беше някъде в Австрия сега на работа, дано да е добре.

# 31
  • Мнения: 2 352
Дари П. няма ли познати в Търново? Няма ли кой да й звънне? Дано наистина да е добре и да не е свършила голяма глупост.  Confused

# 32
  • Мнения: 10 547
Какво е направила Дари?
Дари си е в Б-я. Събота и неделя беше сама, детето при бившия.
Какви ги е надробила? Уф, казвайте, сега ще я търся във фейса.

# 33
  • Мнения: 6 709
Големият ми син може да яде ориз сутрин, обед и вечер.... едно от малкото неща, които хапва с удоволствие.
И аз я мисля Дари.... Тя нали беше някъде в Австрия сега на работа, дано да е добре.

И моят син е фен на ориза  Grinning

Дари се върна от Австрия Peace

# 34
  • Мнения: 4 199
Дари. П се прибра  в Бг, после писа едни странни неща тук в сайта и последно това. Ако някой и има координатите, хубаво би било да я чуе.

Телевизорът ни се развали, естествено точно като ще взимам инхалатор. Да му таковам таковата.

Искам аз, мъжът ми и щурчето някъде, самички. Обожавам тези моменти.

# 35
  • Мнения: 2 352
Какво е направила Дари?
Дари си е в Б-я. Събота и неделя беше сама, детето при бившия.
Какви ги е надробила? Уф, казвайте, сега ще я търся във фейса.
Писала е през нощта, че се нагълтва с хапчета.  Sad

# 36
  • София
  • Мнения: 10 825
Какво е направила Дари?
Дари си е в Б-я. Събота и неделя беше сама, детето при бившия.
Какви ги е надробила? Уф, казвайте, сега ще я търся във фейса.
Последното ѝ съобщение е от 3 часа през нощта, пишеше че се е нагълтала с хапчета.  Confused

# 37
  • Мнения: 10 547
Да-ри!!!!!
Писах й. Видях, че съобщението е прочетено. Добре е!  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 23 097
Не съм се и съмнявала в обратното. Аз бих се извинила, но друго си е да накараш някой да се почувства като голяма бяла птица.

# 39
  • Мнения: 900
Ами и аз да кажа,че като последният будала,се блъснах в едно дърво,защото някой тъпанар е измислил ,дървета да се садят по средата на тротоара!













1

# 40
  • Мнения: 2 352
Дано не ѝ минават повече подобни мисли. Със сигурност не това е решение на проблемите.

# 41
  • Мнения: 6 709
Има нужда от внимание момичето и си пише глупости.По-добре така, отколкото да го приложи на практика.
Дари, ела и сподели, поне ще ти олекне  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 17 283
В офиса е толкова приятно топличко, че колегите с деца предложиха да се изселим с фамилиите тук, докато Топлофикация реши да ни ощастливи  Laughing
И като сложим и един час допълнителен сън сутринта и един колега рожденник, настроението в офиса е чудно приповдигнато.
Освен това има 2 седмици разминаване в смяната на времето в Европа и Щатите и в тези кратки две седмици всичките ми теле-срещи с американците, които обикновено ме държат до по-късно на работа, ще се случват с час по-рано и всичко става много по-лесно за мен.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 6 316
От няколко дни намалих рязко чашите кафе и сега съм на едно на ден. Свиквам полека лека.
Преди това пиех по 3-4.
Не трябваше да е рязко, обаче.

# 44
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Уффф ...честито с "новия политически сезон"  Laughing ..съжалявам,но преписвайки лекции,Бтв-то ми прави компания  Sick.Такъв студ е в Бургас,че децата ги изпратих на училище с дебелите зимни якета,а не знам към декември какво ще е  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт