Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 45 183
  • 1 354
  •   1
Отговори
# 45
  • HH
  • Мнения: 3 252
Искам да кажа, че е много непрофесионално да организираш мийтинг за организация на конференция, която е на следващия ден, и да не дойдеш. Трябваше да се видим 12.00, чакахме един час и нищо. И телефона никой не си вдига. Утре май ще го караме на автопилот.

# 46
  • Мнения: 5 060
Стейси, по-добре ли се чувстваш след по-малките дози кофеин?

# 47
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Тъй, направих се на Работна Мецана - ошетах апартамента. Обаче то това сега лесно... Остана ми само да приготвя обяд за половинката и после не знам де ще се вея.
Тук магазините са заредени за Хелоуин, ама не го празнуват много-много. Вярно, хлапетата са маскирани по улиците, щуреят, а родителските тела бдят с чаша в ръка от околните заведения.
Ама те и Коледа нещо не я празнуват. Сега за заредили едни козунаци, лигите ми текат. А пък за Великден - нищо.
Липсва ми подготовката за празниците; цялото украсяване, подреждане... Но аз обичам всичко, свързано с рисуване, рязане, навиване, лепене, декориране. Колкото е по-пипкава дейността, толкова повече ме кефи и ми успокоява нервите. Шантава работа.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: X
Днес направих хубав пазар. Заредих се още от сега с бонбони и сладки за съседските деца по случай Хелоуин. Grinning Сега правя сладкиш и така хубаво ухае на ябълки и канела...чакам да се изпече, правя си едно мляко с какао и си лягам с книгата.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 444
Искам да попитам тези от вас, които са на "ти" със сладкишите. Защо в рецепта се смесва брашно с грис?Аз нямам грис. Ще се развалили ли ефекта без него?

Ако вместо грис, смеся пълнозърнестото брашно с овесени трици?Или ще стане мазало ?  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 10 410
Уффф ...честито с "новия политически сезон"  Laughing ..съжалявам,но преписвайки лекции,Бтв-то ми прави компания  Sick.Такъв студ е в Бургас,че децата ги изпратих на училище с дебелите зимни якета,а не знам към декември какво ще е  Rolling Eyes
В училищата би трябвало вече да има парно. И аз съм извадила дебелите връхни дрехи Peace

# 51
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Дано,не съм питала в интерес на истината,но днес ми заявки щерката,че замръзнала докато играли "хорце" навън в двора  Whistling... Интересно,но факт!

# 52
  • Мнения: 4 892
Дребосъчето е с ларингит, а какъв е боец само, миличката ми тя.

Искам да кажа, че ми отпадна много важна среща и слава Богу, не знам как щях да се справя иначе. Искам да кажа, че едни чиновници си размърдаха и задниците, и мозъците и едно училище ще си отдъхне от проблеми. Доволна съм.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Стейси, по-добре ли се чувстваш след по-малките дози кофеин?
Все още не особено добре, защото бях свикнала на повече, а и кръвното ми е ниско.
Но в момента си почивам у дома и уж не би трябвало да ми трябват стимуланти. Наспивам се, доволно се излежавам. И повечето кафе ми разхлопва сърцето.
Забравих да кажа, че моите чаши с кафе са големи. Confused

# 54
  • Мнения: 10 547
Нино, целувки на приятелката ми.

# 55
  • Мнения: 14 991
Каси, да не си със синузит?

# 56
  • Мнения: 10 547
Боли ме главата в тилната област. Миналата седмица бях болна и днешният шум ми дойде в повече. Вероятно е от това.

# 57
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Дойде парното в офиса newsm44
Като влязох сутринта беше е*си клинча. Добре, че и климатик има за всеки случай...

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
... че щерката сега ме застреля с въпроса: "Какъв цвят са му очите на дядо Коледа? Забравих миналата година на коледното тържество да забележа. " Понеже му приготвя подарък.
И аз  Shocked, глътнах си граматиката, ама се усетих и го замаскирах все едно  Thinking ... опитвам се да се сетя...  ooooh!
И дава предположения де: "Зелени ли са, сини,... или сребърни?"  
Бинго! Като каза "сребърни" и ми даде вариант на отговор.  Whistling
Рекох: Нали е вълшебен, та може и сребърни да са му, а може и често различни да са му.  Crazy Crossing Arms
Тъй де, да не се окажа мошенник, ако на тазгодишно тържесто вземе, че обърне внимание детето ( на колкото дядо Коледовци попадне...) и да дойде да ме укорява, че били някакви други.  Mr. Green
Оцелях.  ooooh!

# 59
  • Мнения: 4 892
Нино, целувки на приятелката ми.
 Hug

Много ще и предам даже, тя сега е на диета от целувки.

Morena, добре си се справила!

Общи условия

Активация на акаунт