Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 45 221
  • 1 354
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 22 436
Уфф лошо...то каквито и да купя ще се носят 1сезон...ама тя зимата си е 5 месеца.  Иначе бяха точно каквито търся. Ще обикаляме,  видяло се е.

# 1 351
  • Мнения: 5 940
Възможно е на вашите нищо да им няма. Вземи ги, ако ги харесваш много и са на поносима цена и можеш да си позволиш да купиш нови, ако им стане нещо.

# 1 352
  • sofia
  • Мнения: 8 938
В Америчко за тройка е 60% от материала.
Ако се приложи в пълна сила поне 50% от учениците и студентите няма да изкласят Laughing

# 1 353
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Добро утро!

Ей,това мойто дете значи... Crazy ooooh! Сутринта се кандардисвахме да иде днес следобед на бойни изкуства,да види дали ще му хареса.Да,ама днес са с униформи и дънките.Та слижих му анцунг да се преоблече набързо...ама то къде щял да се облича,пък щели да го видят по гащи,пък...Чудо.Уж се нави.
Тръгнах аз и тъкмо зареждам гориво-звъни тоя тел. та се къса.Гледам синковеца.Аха...на рев го избива.Като се качили в стаята едното приятелче го питал дали бил преписал еди кое си и нашия се сетил,че е забравил  Whistling Ми сега...Мама кво да прави.Казах му вместо да се чуди дали да реве-да вади тетрадките и да почва да пише,каквото трябва докато почне часът.
Ама не издържах и се развиках... Tired Трябвало аз да видя в тетрадката,че пишело какво да направи.
Много се замислям дали втория срок да не го преместя в близкото у-ще...

Дълго стана-сори!

# 1 354
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт