Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 45 243
  • 1 354
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Василена, какви пък преценки може да има тук, във форум  Mr. Green Със сигурност не може да са точни и реални   Peace
Смилка , за мен е много е просто и рядко бъркам в преценката си .
От два поста си личи кой какъв човек е .
Аз бях от първите , които казаха , че и думичка не вярвам на Дари ,
но има състрадателни и добри хора , които искат да помогнат , но
тези , които наистина имат нужда от помощ не са драматични с думите
си и не крещят ПОМОЩ
Те са по тихи , по смирени .
Глупости, мамка му! Извинете! Съвсем сте загубили нещо! Пък нека са истерии.

# 1 321
  • Мнения: 6 718
Аз от 2 поста не мога да определя дали някой лъже или не.Предпочитам да съм тактична за да не навредя.Но всеки реагира по негов си начин затова сме и толкова цветни.

Може да е старо и изтъркано, но при мен на контролни учениците са писали "Дай Боже 3" ... Той само името си написал, а 3-ка иска  Joy

# 1 322
  • Мнения: 7 690
Лилянка, тия да не са твои възпитаници  newsm78


Скрит текст:





# 1 323
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
*Smilка*, човекът скромен и грамотен - виж как си написал името, да се знае за кого е тройката  Joy
Уважи ли му молбата  Mr. Green?

# 1 324
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не. Ето го произведението на изкуството:

Последна редакция: пн, 03 ное 2014, 09:49 от bubanka

# 1 325
  • Мнения: 7 690
Какво е пише в балончето?  Joy

# 1 326
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
"Шибек", може би има предвид шебек - маймуна. А в тези квадратчета трябваше да има парабола на квадратна функция. Трябва да го питам за координатите на точките на човечето.

# 1 327
  • Мнения: 7 690
Не го мъчи с математика, човека се вижда, че е артист  Laughing На камък ще удариш

# 1 328
  • Мнения: 6 718
*Smilка*, човекът скромен и грамотен - виж как си написал името, да се знае за кого е тройката  Joy
Уважи ли му молбата  Mr. Green?

Не, разбира се   Joy

# 1 329
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Аааах, коравосърдечни сте с Лиляна, хич не разбирате нежните артистични души  Joy  Ама пък сте щедри на двойки  Joy Joy Joy

# 1 330
  • Мнения: 4 892
Антигона, това на твоята снимка заслужава поне 3, айде, може и на "релси", както казвахме едно време. Сега пишат ли се такива оценки? С минуси и плюсове?

Искам да кажа, че сестра ми ми предложи като се оправят напълно децата да ги оставим и тя да организира ходене до някой хотел с една вече приспиване и да се поглезим. Боже, дори и само като ми го каза и се размазах. Само аз и тя, а дано! 

# 1 331
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Оценката зависи от критериите, които съм поставила, а те са обикновено в точки. На това контролно една точка носи 20 стотни от единицата. например 5 точки е за тройка.

# 1 332
  • Мнения: 7 690
Антигона, това на твоята снимка заслужава поне 3, айде, може и на "релси", както казвахме едно време. Сега пишат ли се такива оценки? С минуси и плюсове?

Искам да кажа, че сестра ми ми предложи като се оправят напълно децата да ги оставим и тя да организира ходене до някой хотел с една вече приспиване и да се поглезим. Боже, дори и само като ми го каза и се размазах. Само аз и тя, а дано! 


Ох, Нино, много си гадна, откога ми се ходи в някой СПА за две-три нощувки  Crossing Arms Айде, поне на теб да ти се случи

# 1 333
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Хахахах, Шибек. Лиляна, много забавни ученици имаш! Joy

Четох малко назад, много неприятна случката с Дари. Дано се стабилизира и да не шашка така народа занапред.

# 1 334
  • Мнения: 4 892
Разбрах, ама има ли  все пак 3- да речем и 4+. На мен ми се виждаха безсмислени тия минус и плюс, ама си ги брояхме  Mr. Green

На мен учителката по биология, аз съм разказвала, ми намали оценката с 1/2. Беше ми 5 и 1/2, да се похваля, а намалението беше щото написах, че освен картофите и още няколко, то и чукундурът е кореноплодно растение. Селянче си бях и селянче си останах.
Беше ми го подчертала с червено и написала пак с такова - пише се цвекло, а не чукундур.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт