Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 45 267
  • 1 354
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 11 576
Пишете си, не ми пречите. Вече обаче е досадно за аудиторията.
Нямам намерение да се хабя и оборвам мнения и съмнения. Който се е поинтересувал на лични съм разказала. Точка от мен по въпроса.
Не знаех че е забранено да се ходи някъде на хижа, хм, интересно.
Лека засега!

п.п. айде, от мен да мине, ще кажа за шампоана- не е за мен.

# 1 306
  • Мнения: 5 940
Аз не съм го прочела това с хапчетата, а четох ....  Embarassed Остана ми в главата, че Дари каза, че не й се живее.
Преди малко бях в спешното, заради крака ми, защото се наду доста и се нагледах на  шантави случаи. Имаше една млада жена, която твърдеше, че няма пулс на дясната ръка и това беше четвъртата болница, в която идва- в останалите не искали да я приемат. Хората още като я погледнаха, й казаха, че и днес се отлага умирането , че нищо й няма, че ще оживее. Шофьорът на таксито, който я беше докарал, стоеше до нея и чакаше, ако евентуално откажат прием, да я води и в Пирогов. Смешно ми стана като явно жена му се обади и взе да го разпитва къде е  и дали клиентката му е млада , той троснато й отвърна, че е млада жената, но е за лечение.
Имаше и един леко пийнал, който каза, че идвал само малко да си полегне, но не му харесва еди кое си легло, а иска онова зеленото....
Освен това лекарите са превърнати в някакви писари. Две трети от времето попълват бумаги, прегледите са по-кратки от писането.
Тонка, на мен ми допада, че занимават децата с такива преразкази, хубаво е. Само да не им отнемат съботата и неделята.

Последна редакция: нд, 02 ное 2014, 21:19 от valerie

# 1 307
  • Варна
  • Мнения: 6 368
Какво се правите, че Дарито толкова ви е разтърсила душевното спокойствие? Повечето сте отминали. Благоразумно. Simple Smile
Ако наистина ви е притеснила, би трябвало да сте разчувствани. Не ядни.
Айде стига с това-писала, лъгала, хиперболи и т. н.

# 1 308
  • Мнения: 7 690
Що да не ни го е разтърсила бе?! И ние душа носим  Laughing Стейсито си мисли, че сме само студенокръвни тука. Стейси, ще ме обидиш!

# 1 309
  • Мнения: 6 735
Aз пък най-много съчувствам на хора с душевни проблеми, това да загубиш контрол върху себе си и да се превърнеш в неадекватно същество е най-страшното за мен  Peace

Дари, смени шампоана  Laughing

# 1 310
  • Варна
  • Мнения: 6 368
Що да не ни го е разтърсила бе?! И ние душа носим  Laughing Стейсито си мисли, че сме само студенокръвни тука. Стейси, ще ме обидиш!
Сакън, не съм си го и помисляла, да те обидя! Моля!
Размишляваме си просто.Да съм честна-душичката ми простена.
 А, и дано не се окажем от другата страна, да ни обсъждат, какви сме психолабилни! Peace

# 1 311
  • Мнения: 311
Как става така , че се връзвате на болни мозъци с опашати лъжи ,
а подминавате хора , които наистина имат нужда от подкрепа .
Егати преценките имате .
Между наивен и глупав понякога има знака равен в живота .

# 1 312
  • Мнения: X
Стейси, познавам отдавна младежа с разперените ръце. Той си обикаля навсякъде, не само по Сливница. Родителите му са учители и се грижат много за него,  но се влошава. Преди не ходеше с разперени ръце, но едни "приятели" му каза.и, че мирише на пот и за да се измирише трябва да ходи в тази поза и той от тогава така си ходи. Не знам обаче той и другите примери какво общо имат с Дари.

# 1 313
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аааа, аха, значи каква била работата. Аз сто пъти питах и никой не искаше да ми обясни кое как е, а то май е трябвало да си запиша час. Ясно, аз вече знам де, няма да питам повече.

valerie, разсмя ме с твоите перипетии в болницата. То наистина имало толкова мръднали хора.

Пък аз се ядосвам тука с едни ученици, че си рисували човечета, вместо да си решат задачите.
Ама нали съм типичен водолей, оставила съм си работата за последния момент. Три дни лежах и книги четох.

# 1 314
  • Мнения: 6 735
Василена, какви пък преценки може да има тук, във форум  Mr. Green Със сигурност не може да са точни и реални   Peace

# 1 315
  • Мнения: 7 690

Ама нали съм типичен водолей, оставила съм си работата за последния момент.

Моля, моля! Това пък си е типично рибешка постъпка!   Animal Tropical Fish


Стейси, всички сме психично болни, ама някои добре се крием  Laughing Няма нормални хора, има непрегледани   Mr. Green

# 1 316
  • Варна
  • Мнения: 6 368
Как става така , че се връзвате на болни мозъци с опашати лъжи ,
а подминавате хора , които наистина имат нужда от подкрепа .
Егати преценките имате .
Между наивен и глупав понякога има знака равен в живота .
Кого подминах в нужда, Василена?
Болен мозък, казваш, и после бла бла бла...

Чек, мъчно ми е. Някой ден някой ще го размаже на булеварда.

# 1 317
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Пък аз се ядосвам тука с едни ученици, че си рисували човечета, вместо да си решат задачите.
Така де - като ги затормозяват задачите, развихрили са си въображението. А ти хич не ги подкрепяш   Joy

Шегувам се, не се засягай   bouquet

# 1 318
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, разбирам шегата, вие пък съвсем за сухарка ме взехте Wink

# 1 319
  • Мнения: 311
Василена, какви пък преценки може да има тук, във форум  Mr. Green Със сигурност не може да са точни и реални   Peace
Смилка , за мен е много е просто и рядко бъркам в преценката си .
От два поста си личи кой какъв човек е .
Аз бях от първите , които казаха , че и думичка не вярвам на Дари ,
но има състрадателни и добри хора , които искат да помогнат , но
тези , които наистина имат нужда от помощ не са драматични с думите
си и не крещят ПОМОЩ
Те са по тихи , по смирени .

стига простотии -омръзна ми

Общи условия

Активация на акаунт