Перилни препарати и омекотители - 26

  • 57 070
  • 727
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 648
Явно аз нищо не разбирам, а вие да. И незнам, какво е несериозното за това, че според мен има масово ментета в България. И сега разбирам положението в тази тема. Явно хората, които не са съгласни с останалите не се толерират.... Май Вие сте с най- вярната информация тук и знаете всичко.

MargaritaIlcheva, никой не те познава, че автоматично да започнем да ти вярваме. Появяваш се отнякъде и твърдиш, че тук никой нищо не разбира и ни навираш, че в ТВОЯТ магазин не се продавали боклуци. Очакваш всички да зарежем праховете, с които перем и да хукнем към твоя магазин, за да си купим най-качествените неща, така ли  Laughing

Прахове си купувам от веригите и си перат чудесно. Веднъж си взех Ариел паралелен внос и той изобщо не ме впечатли. Нито като аромат, нито като качество откъм изпиране и според теб какво трябваше да очаквам от него?
Не мога да разбера някои хора какво толкова се пеняват, че нещата в България били боклуци

Сестра ми всяка година пътува в чужбина и преди я карах да ми купува от там козметика, която не е произведена за България и то такава, която съм ползвала и тук. Разлика НИКАКВА. Абсолютно едно и също.

# 601
  • Мнения: 1 111
Явно аз нищо не разбирам, а вие да. И незнам, какво е несериозното за това, че според мен има масово ментета в България. И сега разбирам положението в тази тема. Явно хората, които не са съгласни с останалите не се толерират.... Май Вие сте с най- вярната информация тук и знаете всичко.

MargaritaIlcheva, никой не те познава, че автоматично да започнем да ти вярваме. Появяваш се отнякъде и твърдиш, че тук никой нищо не разбира и ни навираш, че в ТВОЯТ магазин не се продавали боклуци. Очакваш всички да зарежем праховете, с които перем и да хукнем към твоя магазин, за да си купим най-качествените неща, така ли  Laughing

Прахове си купувам от веригите и си перат чудесно. Веднъж си взех Ариел паралелен внос и той изобщо не ме впечатли. Нито като аромат, нито като качество откъм изпиране и според теб какво трябваше да очаквам от него?
Не мога да разбера някои хора какво толкова се пеняват, че нещата в България били боклуци

Сестра ми всяка година пътува в чужбина и преди я карах да ми купува от там козметика, която не е произведена за България и то такава, която съм ползвала и тук. Разлика НИКАКВА. Абсолютно едно и също.


Аз изказах мнение, след това бях набедена, че съм заблудена и така на татък. Не съм писала никъде "Вярвайте ми!". Всеки е свободен да вярва в каквото си поиска. Също така никъде не споменавам да зарязвате праховете си и да хуквате към моя магазин. Ясно е, че не приемате различно мнение от вашето и се получи всички срещу един. Нищо не навирам на никои, а споделих къде работя и с каква стока.

# 602
  • Мнения: 5 207
Не изказа мнение, а лъжи, че българските прахове се преопаковат в гаражи и че всички са боклуци. Да те цитирам ли, или ще бъдеш така добра да си припомниш.

# 603
  • София
  • Мнения: 38 522
Освен това, в много магазинчета за паралелен внос стоката е доста престояла.

Фирмата на ММ работи с Фикосота и той ми каза, че просто досега такова чудо и такива технологии не е виждал. А доста ходи по заводи и складове.

# 604
  • Мнения: 2
Здравейте искам да ви попитам ще могат ли да се изперат петна от мокра дървена сушилка върху бели чаршафи. Направих глупостта да сложа чаршафите върху сушилката докато бяха още мокри и сега се появиха жълтеникави петна. С какво ще мога да ги махна.

# 605
  • София
  • Мнения: 2 296
Мернах въпросния Essex тази вечер - от кутията ухаеше прекрасно! Ако не се бях запасила за година напред с универсални прахове, щях да си купя. Предполагам, че за стандартно пране ще е ок, нищо че е среден клас.

# 606
  • Мнения: 5 207
Здравейте искам да ви попитам ще могат ли да се изперат петна от мокра дървена сушилка върху бели чаршафи. Направих глупостта да сложа чаршафите върху сушилката докато бяха още мокри и сега се появиха жълтеникави петна. С какво ще мога да ги махна.
Би трябвало да могат да се махнат просто с изпиране. Навремето докато ползвах дървени щипки (нямаше други) се появяваха такива петна, но се изпираха съвсем нормално.

# 607
  • Варна
  • Мнения: 484
Явно аз нищо не разбирам, а вие да. И незнам, какво е несериозното за това, че според мен има масово ментета в България. И сега разбирам положението в тази тема. Явно хората, които не са съгласни с останалите не се толерират. Да нямам все още спирала на Ланком, но и тази която използвам на Мейбълин не е купувана от BG. Аз държа на вносните неща и няма да се откажа. А това за невярната информация е просто нямам думи. Май Вие сте с най- вярната информация тук и знаете всичко.
Ха, "любимата" ми тема Grinning Влизам само да ти кажа, че "грешката не е в твоя телевизор" Wink Grinning Не си сама, спокойно...има и други на твоето мнение Mr. Green

Пера с Персил и Ариел тук, не ги "премъквам", защото не ми се носят килограми прах за пране по летищата, но разлика има и тя е огромна Wink

# 608
  • Мнения: 1 135
Брей, тук настанала някава караница. Дами, защо така? Относно ментетата, такива могат да се намерят само в малки магазини за нерегламетиран (тук го наричате паралелен) внос и то сравнително рядко. Гаражни производства в нормалните магазини не е имало, няма и няма и да има, просто няма как да бъдат доставени там.
Относно качеството на препаратите предназначени за нашия регион е писано много. Накратко, разликата съвсем не е толкова голяма, колкото мнозина вярват, че е. При спазване на съответната дозировка, резултатите са на практика идентични. Що се отнася до аромат, не коментирам, но поне аз не бих искал дрехите да миришат на прах за пране/омекотител, когато ги нося. Ако се цели телесна миризма, съвременната парфюмерия предлага несравнимо по-добри аромати.

# 609
  • Мнения: 787
Брей, тук настанала някава караница. Дами, защо така? Относно ментетата, такива могат да се намерят само в малки магазини за нерегламетиран (тук го наричате паралелен) внос и то сравнително рядко. Гаражни производства в нормалните магазини не е имало, няма и няма и да има, просто няма как да бъдат доставени там.
Относно качеството на препаратите предназначени за нашия регион е писано много. Накратко, разликата съвсем не е толкова голяма, колкото мнозина вярват, че е. При спазване на съответната дозировка, резултатите са на практика идентични. Що се отнася до аромат, не коментирам, но поне аз не бих искал дрехите да миришат на прах за пране/омекотител, когато ги нося. Ако се цели телесна миризма, съвременната парфюмерия предлага несравнимо по-добри аромати.
Много ми е неприятно да чета нападки и груб тон.Нека бъдем добри и да запазим добрия тон.Всеки има право на мнение. Защо някой, като сподели нещо, трябва да го нападаме.

# 610
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не виждам кой знае какво нападение.Това за гаражното препакетиране и то на български прахове не го вярвам.През 90 те години може и да е имало.Виж препакетиране на вносни може и да има-все пак и цената е определяща.Хубави са си нашите Тема и Бинго,и никак не звучи лошо да си подкрепяме икономиката ей така докато си перем/че даже и не перем ние Wink/.

# 611
  • Мнения: 315
Чета редовно, пиша рядко, но отдавна такава "караница" не бях засичала. Peace
Както и други са писали - между перилните препарати паралелен внос и тези от нашите магазини голяма разлика не съм видяла. Купувам  ги от магазинчета за паралелен внос и големите търговски вериги, директно от чужбина до сега не съм купувала.
Ментета е имало, има и ще има, но в голям магазин според мен няма да се намери (не работя в такъв магазин), по-скоро в някое магазинче за паралелен внос може да има. Относно гаражната търговия - всеки преценява от къде да пазарува и съответно какво може да очаква (парфюм 100 мл. на Шанел купен от ел. магазин на стойност 25 лв. - съмнявам се някой да вярва, че е купил оригинал на Шанел).
в последно време все по-често засичам коментари за Тема и мисля да пробвам тази за бяло.

# 612
  • Мнения: 7 061
Искам да запитам от българските прахове кой е добър? Кой препоръчвате, от кой сте доволни?

# 613
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Искам да запитам от българските прахове кой е добър? Кой препоръчвате, от кой сте доволни?
Тема за мен е с най-добро качество на изпиране/от прахообразните/
Ползвала съм Изи,Лекс,Савекс ,но определено им разлика.
От течните съм с добро впечатление за Медикс Алвина  Peace

# 614
  • Варна
  • Мнения: 484
Никой не говори за гаражна търговия, освен тези, според които разлика няма. Купувам прах в бг или от каудланд или от елитис Wink

Пък за парфюми изобщо не става дума. Ментета са не само от 25, ами и от 65..

Общи условия

Активация на акаунт