Номинации - проучване

  • 47 314
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 825
  • HH
  • Мнения: 3 475
Още една Катя възпитаничка на ЕМФ?  newsm53

Не, не. Него нямаше да го уморя. ФА.

Лиляна след малко ще ни скастри за спама и ще е права.

# 826
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603
Чакай де, още се номинира, не се гласува.
Задръж малко с речите, чак когато спечелиш.  Laughing
Кака, ти пък не резвай крилата на момичето. То до сега само с красота блесна   Mr. Green

Лиляна, а ти от кога стана бяла и добра?  Laughing

# 827
  • Мнения: 200
Ако има някаква житейска справедливост, Adri трябва да спечели категорията за първа хубавица със смазващата преднина. Нещо от рода на на 10 към 1. Всичко останало е скука и суета.

# 828
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Ако има някаква житейска справедливост, Adri трябва да спечели категорията за първа хубавица със смазващата преднина. Нещо от рода на на 10 към 1. Всичко останало е скука и суета.

А ти защо не я номинира?

# 829
  • Мнения: 200
Ако има някаква житейска справедливост, Adri трябва да спечели категорията за първа хубавица със смазващата преднина. Нещо от рода на на 10 към 1. Всичко останало е скука и суета.

А ти защо не я номинира?


Защото вече бе номинирана. Избрах да подкрепя друга моя фаворитка.

# 830
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Ако има някаква житейска справедливост, Adri трябва да спечели категорията за първа хубавица със смазващата преднина. Нещо от рода на на 10 към 1. Всичко останало е скука и суета.

А ти защо не я номинира?


Защото вече бе номинирана. Избрах да подкрепя друга моя фаворитка.

Няма значение. Всяка подкрепа е има значение, щом си имаш фаворити. Нали чете тук, че има дисквалификация на тези с под 3 номинации. Гилотината е остра и тежка!  Mr. Green

# 831
  • HH
  • Мнения: 3 475
В Анкета с 15 опции, 5 гласа са много, ама наистина много. Може ли да помоля следващите, които ще пускат анкети, да се опитат да подредят опциите по азбучен ред? Много ли искам? Знам, че сте вложили време и усилия.

Анкетата с цитатите си е наред.

# 832
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... Догодина аз ще организирам гласуванията. И всички ще бъдат доволни.
Това ми напомня на нещо.

# 833
  • Мнения: 4 740
Може ли да помоля следващите, които ще пускат анкети, да се опитат да подредят опциите по азбучен ред?
Отговарям ти - лично аз няма да подредя следващите по азбучен ред.

# 834
  • HH
  • Мнения: 3 475
Може ли да помоля следващите, които ще пускат анкети, да се опитат да подредят опциите по азбучен ред?
Отговарям ти - лично аз няма да подредя следващите по азбучен ред.

Ама направо сложи твоите топ три най-отгоре и дай 10 опции за гласуване.  Wink

# 835
  • Мнения: 4 740


Ама направо сложи твоите топ три най-отгоре и дай 10 опции за гласуване.  Wink

Аз нямам топ три  Wink Както са предложени в началото - така съм почнала да ги нареждам. На 7 предложения, 3 опции не са много, но на 15 са много 5. Браво. Освен това никой не те кара да гласуваш с пет гласа.

# 836
  • HH
  • Мнения: 3 475
Виждам, че има анкета с 9 оп. и 2 гласа. Сега как ти се струват 15 и 5?

Допълвам Одри, 3 от 7 не видях никъде, да има 3 от 8, което само по себе си също е много.

Това са окончателните анкети, след тях няма да има второ гласуване в същите категории, нали?

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 08:11 от К@тя

# 837
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Оставихме организаторите да преценят сами как да пуснат анкетите, опциите и гласовете. както са ги направили, така ще бъдат. Аз им благодаря за труда и смятам, че са направени добре.
Следващите 5 - в сряда.

# 838
  • HH
  • Мнения: 3 475
Объркала съм се от името на темата. Нали пише проучване. Кой да предположи, че проучването се провежда само между организаторите.

# 839
  • Мнения: 2 658
Редно е да има опция - Нито един от изброените. Simple Smile Така всички ще бъдат удовлетворени, особено тези, чиито номинирани любимци не са попаднали в анкетата.

Общи условия

Активация на акаунт